Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Спокойно може да не ги чакате. В немския има всичко на същата цена. Ползвате някоя от фирмитв за доставка. Гаранцията важи и тук. Моя дойде с дефектна батерия и тук ми я смениха.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
      Аз имам подобно, но на 18V (ако не се лъжа) и е здраво куче!
      Колко да е здраво и колко да е куче ?
      Миналата година си взех баш такъв, че нещо бях без машинка( моята беше в бокса, ма тя милата на 10,8 волта), та я взех тая тояга, с мисълта да ми върши работа докато оправят моята, пък после за резерва. Да бе, еднократно я напънах със степенчатото свредло да разширя там едни 8-10 отвора до 12 мм. и ми тя взе, че пропуши, пък и работата не успях да си свърша, по някое време взех да си викам - Бре, какво беше това масло, че така гадно засмърдя, пък то кво било.
      Не знам дали и ширпотреба заслужава да се нарече това.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от meneldor Преглед на мнение
        Спокойно може да не ги чакате. В немския има всичко на същата цена. Ползвате някоя от фирмитв за доставка. Гаранцията важи и тук. Моя дойде с дефектна батерия и тук ми я смениха.
        Има ама преди една седмица наличност изчерпана!
        Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
        0888854582
        Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
        Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

        Коментар


        • От: Re: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от Никола Преглед на мнение
          Фен на лидълските боклучки, ама точно тоя дремел ли е салия е си го взех преди време с опознавателна цел и не става за нищо. ; )
          P.S. Мойто е с трафче и и кабел, не на батерия. Иначе 20 000 rpm, А, У...
          Никола, за PFBS 160A1 ли става дума? Ако е така наистина, да знам поне и да не ме е яд, че го изпуснах преди няколко месеца!
          https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от meneldor Преглед на мнение
            Ако това е този 20в с удар аз си го взех директно о лайн от немският лидл. Много е удобен и дано издържи, че не знам колко са читави.

            Същото е, същото, като онова, което го пуснаха на 08.04.2017г. за 129.99 лева. Само предният фиксиращ ,,пръстен", около регулатора за оборотите е в червен цвят...
            https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
              Ще чакам следващия тур, очевидно. За сега работя с един електрически такер пак от "Лидл". но свърших скобите. А те са различни от тези за пневматичен. По-тънки са, като материал. И не се намират. Питах в управлението на "Лидл, звънях в някаква база... - Ми нямали консумативи, не знаели кога и дали въобще ще има и не било тяхна работа. Навсякъде има скоби за пневматични такери, но те са по-дебели и задръстват електрическия. А такива тънки скоби за електрически такер, не видях даже и в Ибея.
              Изобщо странна концепция на :Лидл" Купи си инструмент от нас, а за консумативите го духай.
              Но като се има в предвид, че са единствените, които спазват гаранция по европейски норми, съм принуден да избирам по метода на "Най малката злина" и пак съм при тях.
              Ник,вчера в нашия Лидъл имаше около 20 куфара със пневматичният такер за пирони и скоби.
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от Avas Преглед на мнение
                Колко да е здраво и колко да е куче ?
                Миналата година си взех баш такъв, че нещо бях без машинка( моята беше в бокса, ма тя милата на 10,8 волта), та я взех тая тояга, с мисълта да ми върши работа докато оправят моята, пък после за резерва. Да бе, еднократно я напънах със степенчатото свредло да разширя там едни 8-10 отвора до 12 мм. и ми тя взе, че пропуши, пък и работата не успях да си свърша, по някое време взех да си викам - Бре, какво беше това масло, че така гадно засмърдя, пък то кво било.
                Не знам дали и ширпотреба заслужава да се нарече това.
                Това са среден клас инструменти за домашна употреба . Съответно като такива ги презентира и търговската верига а не като професионални инструменти с доживотна гаранция .
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                  Това са среден клас инструменти за домашна употреба . Съответно като такива ги презентира и търговската верига а не като професионални инструменти с доживотна гаранция .
                  Лошото е че, някои карат колкото професионалните.
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                    Лошото е че, някои карат колкото професионалните.
                    Още по-лошото е че някой си мисли че е имал преди това нещо професионално и че го е използвал по предназначение . Ако това което си написал е 100% вярно по пазарната логика , макита , бош и всички други фирми световно известни фирми щяха да си поръчват там където се произвежда великият парксайд .
                    По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
                      ... и всички други фирми световно известни фирми щяха да си поръчват там където се произвежда великият парксайд .
                      А ти защо си мислиш, че не поръчват пак там?!?
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
                        Още по-лошото е че някой си мисли че е имал преди това нещо професионално и че го е използвал по предназначение . Ако това което си написал е 100% вярно по пазарната логика , макита , бош и всички други фирми световно известни фирми щяха да си поръчват там където се произвежда великият парксайд .
                        Това което съм написал не е валидно за всички брандове,но като си почнал,да...визирам един от тях ,именно Бош и не само...даже и макита се дънят със някои продукти.

                        А също като Чавдар да те питам,защо си мислиш че не поръчват в един и същи завод.
                        Макита отдавна си пише на ел.инструментите Китай.
                        Преди 10 г.пишеше Япония,скоро се загледах,половината от нашите макити са Китай.
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Щото в Китай има поне два завода
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            За да правиш инструменти за бранд като бош макита и др.подобни си иска ресурс.Във всеки гараж в Бг могат да ти направят матрак за у вас,ама я поръчай две хиляди матрака ,да видим колко завода в Бг могат да ги направят.
                            Нямам поглед върху тези неща,но имам поглед върху електрониката,високо технологичните неща ,дори в Китай се правят в 4-5 завода.
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Въпросното е винтоверт, а не бормашина. И като винтоверт е достатъчно куче. Загрява при дълго въртене на бързите обороти. И аз го пробвам постоянно със степенчато свредло.

                              Няма нищо ударно по него. И на селектора на усилието разликата между 24-та и 25-та степен е примерно 10 пъти. До 24-та са що-годе плавни. Това е и единствения му кусур, който съм намерил до сега. Вероятно ще си купя още един ако пак пуснат.

                              ...и не, не става да пробиеш 50 дупки със степенчато свредло без да спираш. Но аз и не пробивам всеки ден по 50 дупки със степенчато свредло за да ми е това водещото. Достатъчно е добър за парите си и за факта че е с прилична по обем литиево-йонна батерия. Изпреварва стария ми зелен Bosch с NiCd батерии с много., а на цена е наполовина даже на него.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                                Макита отдавна си пише на ел.инструментите Китай.
                                Преди 10 г.пишеше Япония,скоро се загледах,половината от нашите макити са Китай.
                                Аз имам 6 инструмента Макита на 18v без да броя двата фенера. Инпакта е UK 2016г., къртача е Japan 2012г. а ъглошлайфа произведен 2017 е Romania (това показва качеството на промени там, жалко за България). Другите неща са China но не намирам разлики в качеството. Всичко е купено втора ръка но много запазено. Не виждам проблем ако е Китай но е под добър контрол.
                                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X