Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
    Много е добър . Навремето като го взех за проба наковах сума мити пирони в стари гуми супереластик от мотокари . Кове ги все едно в кашкавал .
    Ще чакам следващия тур, очевидно. За сега работя с един електрически такер пак от "Лидл". но свърших скобите. А те са различни от тези за пневматичен. По-тънки са, като материал. И не се намират. Питах в управлението на "Лидл, звънях в някаква база... - Ми нямали консумативи, не знаели кога и дали въобще ще има и не било тяхна работа. Навсякъде има скоби за пневматични такери, но те са по-дебели и задръстват електрическия. А такива тънки скоби за електрически такер, не видях даже и в Ибея.
    Изобщо странна концепция на :Лидл" Купи си инструмент от нас, а за консумативите го духай.
    Но като се има в предвид, че са единствените, които спазват гаранция по европейски норми, съм принуден да избирам по метода на "Най малката злина" и пак съм при тях.
    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
      ... За сега работя с един електрически такер пак от "Лидл". но свърших скобите. А те са различни от тези за пневматичен. По-тънки са, като материал. И не се намират. ...
      Не е ли посочен някакъв модел на скобите, еквивалентен, примерно, на номерата на "Рапид"?

      П.П. Като гледам в едно онлайн ръководство, скобите са тип 55, а пироните - тип 47.
      Последно редактирано от Чавдар (V93); 26-10-17, 09:58.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        http://www.zigifly.com/igrachki/reze...t-1-250500250/
        http://www.zigifly.com/igrachki/reze...-250250250250/
        Тези от Бушона ?


        Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
        Ще чакам следващия тур, очевидно. За сега работя с един електрически такер пак от "Лидл". но свърших скобите. А те са различни от тези за пневматичен. По-тънки са, като материал. И не се намират. Питах в управлението на "Лидл, звънях в някаква база... - Ми нямали консумативи, не знаели кога и дали въобще ще има и не било тяхна работа. Навсякъде има скоби за пневматични такери, но те са по-дебели и задръстват електрическия. А такива тънки скоби за електрически такер, не видях даже и в Ибея.
        Изобщо странна концепция на :Лидл" Купи си инструмент от нас, а за консумативите го духай.
        Но като се има в предвид, че са единствените, които спазват гаранция по европейски норми, съм принуден да избирам по метода на "Най малката злина" и пак съм при тях.
        Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Благодаря за информацията и идеите.
          В Събота, Неделя съм на село, ще проверя точния размер и ще съм много щастлив ако намеря скоби.
          Защото за сега, купих един комплект от Бриколажа, като вносител е посочен "Евромастер", но са за пневматичен такер и не стават.
          Последно редактирано от Nik Nikolov; 26-10-17, 10:40.
          Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Някой нещо за винтоверта от Понеделник?

            Публикувайте отговор

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
              Някой нещо за винтоверта от Понеделник?
              Верт от понеделник, в мобилното приложение не виждам такова нещо.
              I'm not Lost, I'm Discovering !

              088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Вчера ходих да го видя винтоверта. Слаб ми е и се отказах. Ако примерно сглобяваш компютри - става.
                Не се търсят много май
                Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Току що взех верта. Става за детска играчка. Имам по-сериозни в мазето, но този ще стои в апартамента под ръка за дребни поправки, когато ме мързи да сляза до мазето.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    А тоз уред за полиране,рязане,шлайфане и т.н.?Иво полицая има един такъв ама е "Дремел" и много ми хареса как си бачка с него!Та за сега съм решил да се метна на един такъв!
                    Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                    0888854582
                    Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                    Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Дремела и това имат общо само в това,че им се вика "инструмент".
                      Лично мнение.
                      Няма страшно в умирачката...
                      Страшното е да си жив!...

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                        А тоз уред за полиране,рязане,шлайфане и т.н.?Иво полицая има един такъв ама е "Дремел" и много ми хареса как си бачка с него!Та за сега съм решил да се метна на един такъв!
                        Бях си купил такъв, когато го бяха пуснали предния път. Върнах го след 1 час. Много е слаб, дори прекалено, някъде около 30-35W. Като го натиснеш и спира. Същия инструмент на "Дремел" е нещо съвсем друго.
                        Последно редактирано от dido uzunov; 26-10-17, 20:29.
                        "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от dido uzunov Преглед на мнение
                          Бях си купил такъв, когато го бяха пуснали предния път. Върнах го след 1 час. Много е слаб, дори прекалено. Като го натиснеш и спира. Същия инструмент на "Дремел" е нещо съвсем друго.
                          Благодаря!Отказах се.
                          Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                          0888854582
                          Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                          Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от dido uzunov Преглед на мнение
                            Бях си купил такъв, когато го бяха пуснали предния път. Върнах го след 1 час. Много е слаб, дори прекалено, някъде около 30-35W. Като го натиснеш и спира. Същия инструмент на "Дремел" е нещо съвсем друго.
                            Дидо, моля те, кажи ми, за акумулаторния вариант на мултишлайф машината ли говориш, или за онази на 220 волта?
                            Аз съм й се нагледал, ама не знам нищо повече.
                            https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение
                              Току що взех верта. Става за детска играчка. Имам по-сериозни в мазето, но този ще стои в апартамента под ръка за дребни поправки, когато ме мързи да сляза до мазето.
                              Да не би говориш за акумулаторната ,,револверна" електрическа отвертка? Това не е винтоверт, а съвсем друг вид машина!
                              https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                                Кое точно зеге, че през годините са пускали няколко модела и какво значи некачествен срез?
                                Криви ли, кърти ли?
                                За прав и гладък сряз се ползва циркуляр. Зегето идеята му е да реже криволинейно и в 98% от случаите далеч прецизно [emoji1]
                                Онова, което го пускаха латото...Кютукоподобното ,,зеге", което за да работиш с нево, винаги трябва да изпълзваш едновременно и двете ръце!
                                https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X