Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Днес отнесох един комплект бургии за метал!15 броя за 10 кинта!Па били и с титаниево покритие.
    Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
    0888854582
    Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
    Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Аз утре мисля да мина да взема битове и бургии пък дано да останат.
      Няма страшно в умирачката...
      Страшното е да си жив!...

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        ЛИДЛ треа да ни праи форумни отстъпки вече басси!!!То що покупки и доста суперлативи се пишат тук.....
        Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
        0888854582
        Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
        Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Цялата история не е в бургиите а в кутийката. Случвало ви се е да търсите инструмент повече време отколкото действително работа вършите с него
          ,нали?
          Маркетинг ли...?
          Просто е направено да е удобно.
          Sent from my Nokia s fenerche

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Преди време бяха пуснали пневматични такери. Накой да знае магазин, където са изостанали? Бройка 1.
            Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
              Преди време бяха пуснали пневматични такери. Накой да знае магазин, където са изостанали? Бройка 1.
              Имаше преди 4 дена поне 5-6 на вагон ресторанта
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                Преди време бяха пуснали пневматични такери. Накой да знае магазин, където са изостанали? Бройка 1.
                Събота имаше в нашия
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  В събота вечерт, ровейки по етажерката в гаража, установих, закупената от мен акумулаторна отвертка Parkside, не функционира! Ама въобще не функционира!на контролера за показание за зареждане, при включено в електришеската мрежа зарядно устройство, светеше ярко зелено / все едно е заредена/. При условие, че след последната употреба, отвертката си беше заредена, както трябва 7 батерията не е разреждана. Говоря за онази3.7 волтова акумулаторна отвертка, която има бутон на ръкохватката и същата от ,,пистолетна", става права в една равнина. Отидох в ЛИДЛ, с касовият бон и пълната комплектация на уреда. На касата, само ме запитаха, дали искам гаранционно да я правят или да ли върнат парите. Поисках си парите 38 лева. Без никакви разправии ми ги върнаха. Яд ме е за тая отвертка, защото лятото, при леките ремонти по гаража и вкъщи, ми беше много удобна и вършеше много работа.
                  Та, ЛИДЛ са коректни с гаранцията. Евалла, за което. Съответно, върнатите пари, пак си отидоха при тях, защито си купих стойка за съхранение на автомобилни гуми за 25 лева. Върви си с някакъв примитивен, много малоумно сделан ,,манометър", като най хубаво в комплекта, освен здравата и стабилна основа на конструкцията на стойката е линийката за измерване дълбочината на грайфера и чохъла за гуми.
                  Най евтините подобни аналози на стойки за автомобилни гуми /, но без горецитираните аксесоари, продадени като бонус със стойката /, по веригите за строителни материали, ги продават за по 30-35 лева.
                  Някой може ли да каже, тези уредите за лепене с горещ силикон, работещи на газ, заслужават ли си парите?
                  Последно редактирано от andreiS40; 24-10-17, 23:08.
                  https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Ние лепим често с горещ силикон кабели ,датчици и т.н Обаче не взех ,струва ми се разточително да бъде на газ,силиконовия на ток държи поне 4-5 мин. Та за вършенето на работа на газ ще върши ,но струва ли си инвестицията е въпросът

                    п.п Същата отвертка тая нощ я заредих и след 1-2 часа отива да върти винтове в алуминий.Батерията се е прецакала нещо.18650 един елемент ,за 10 лв можеше да сложиш Самсунг 3500-3700 милиамперчаса
                    Последно редактирано от Roninn; 25-10-17, 07:01.
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                      Преди време бяха пуснали пневматични такери. Накой да знае магазин, където са изостанали? Бройка 1.
                      При мен 2 бр. се пре..аха по един и същ начин, а именно къса се онова чудо, което джаса пироните. Това преди да са набили по 100 пирона. Подозирам, че налягането им беше в повечко, някой да каже дали това е вероятна причина.
                      Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                      Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Имаше преди 4 дена поне 5-6 на вагон ресторанта
                        Ходих вчера, ама нямаше. Казаха, че са ги изтеглили в централен склад.
                        Те така правят, обикновено.

                        По принцип пневматичните инструменти са по-добри от електрическите, там където е необходимо да се реализира голяма мощност в малък обем.
                        Тъй като мощността се натрупва в компресора, а пневматичния двигател, който преобразува налягането в механична енергия обикновено е по-малък.
                        Например Зеге електрическо е винаги неудобно за работа в ограничени обеми и няма повратливост. Пневмо-триона в това отношение е превъзхождащ.
                        При такера, същата работа. Електрическият никога не може да забие такъв удар, респективно пирон. Същото и при секач.
                        Виж за шлайф машини и флексове - мисля, че електрическите са по-удачни.
                        Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                          Ние лепим често с горещ силикон кабели ,датчици и т.н Обаче не взех ,струва ми се разточително да бъде на газ,силиконовия на ток държи поне 4-5 мин. Та за вършенето на работа на газ ще върши ,но струва ли си инвестицията е въпросът

                          п.п Същата отвертка тая нощ я заредих и след 1-2 часа отива да върти винтове в алуминий.Батерията се е прецакала нещо.18650 един елемент ,за 10 лв можеше да сложиш Самсунг 3500-3700 милиамперчаса
                          Имам ,,револверната" акумулаторна отвертка на ,,Parkside" и не съм на зор! А и при наличие на валидна гаранция от 3 /ТРИ/ години, защо да се пъна и да се правя на майстор, при условие, че не съм такъв? Иначе и малкият 10.8 волтов винтоверт,,Parkside" също се предаде, ама не ми се искаше да се прощавам с него и си го оправих сам.
                          Следващото, което ще им върна е ,,Зеге"-то. Прави много некачествен срез!
                          https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                            Следващото, което ще им върна е ,,Зеге"-то. Прави много некачествен срез!
                            Кое точно зеге, че през годините са пускали няколко модела и какво значи некачествен срез?
                            Криви ли, кърти ли?
                            За прав и гладък сряз се ползва циркуляр. Зегето идеята му е да реже криволинейно и в 98% от случаите далеч прецизно [emoji1]
                            I'm not Lost, I'm Discovering !

                            088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                              Преди време бяха пуснали пневматични такери. Накой да знае магазин, където са изостанали? Бройка 1.
                              Много е добър . Навремето като го взех за проба наковах сума мити пирони в стари гуми супереластик от мотокари . Кове ги все едно в кашкавал .
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                                Много е добър . Навремето като го взех за проба наковах сума мити пирони в стари гуми супереластик от мотокари . Кове ги все едно в кашкавал .
                                Също няма забележки,не се сещам точно тази машина как ще се счупи.
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X