Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
    Ще почакам, пък да видим.
    Трябва ми главно да си чистя фрезата и струга от стружки. Както и колите.
    Moже и торбите да пуснат, на далавера са https://www.lidl.de/de/parkside-filt...sauger/p303123 . Аз миналата година се назобих с 30 парчета.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
      Имаше и друг по- стар клип, преди да го пуснат тука. Та окончателно ме отказа от покупката на тези 12 волта. При положение че имам перфчето на Х20, няма никаква идея за тази покупка. Виж да пуснат нещо акумулаторно над 2J , на добра цена, веднага му скачам, конкуренцията им отдавна има такива модели.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
        Ще почакам, пък да видим.
        Трябва ми главно да си чистя фрезата и струга от стружки. Както и колите.
        Керхер имам wd3 и доста бой е видял, заслужава си всяка стотинка.
        Но за струга и фрезата си направи друго.
        Ще ти снимам утре моята. Варелче от масло 50л,
        Въздушен филтър от някаква джипка и тръболя от прахосмукачка + каква да е прахосмукачка, която да смуче през въпросния въздушен филтър.
        С нея си чистя струга с все охлаждаща течност когато ползвам (че още не съм направил тава с оттичане), чистя струга за дърво, връзвам я към банцига като режа... с 2 думи зверски тормоз. Вече 3г не е мръднала, че даже и филтър не съм сменял. Нещо от борьола взеха да се разкапват маркучите, ама това да е проблема [emoji1]
        I'm not Lost, I'm Discovering !

        088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
          Керхер имам wd3 и доста бой е видял, заслужава си всяка стотинка.
          Но за струга и фрезата си направи друго.
          Ще ти снимам утре моята. Варелче от масло 50л,
          Въздушен филтър от някаква джипка и тръболя от прахосмукачка + каква да е прахосмукачка, която да смуче през въпросния въздушен филтър.
          С нея си чистя струга с все охлаждаща течност когато ползвам (че още не съм направил тава с оттичане), чистя струга за дърво, връзвам я към банцига като режа... с 2 думи зверски тормоз. Вече 3г не е мръднала, че даже и филтър не съм сменял. Нещо от борьола взеха да се разкапват маркучите, ама това да е проблема [emoji1]
          Е не става ли да си амучеш във варела на прахосмукачката?

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            5000 мнения за Лидъл!
            Жесток маркетинг,ако наистина пуснат хилти в Бг.Не ми се мисли.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
              Е не става ли да си амучеш във варела на прахосмукачката?
              То става, но с варела винаги ще си имаш чиста прахосмукачка и шанса да я убиеш е много по-малък. Отделно имаш по-голям обем. и подобен филтър ще изкара значително по-дълго от на която и да е заводска прахосмукачка от класа на wd3
              [emoji1]
              I'm not Lost, I'm Discovering !

              088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Някой купил ли е рендето на 12V? Интересува ме дали има някъде обозначение за безчетков мотор. Загледах се сега в Лидл.де и отдолу има логото Brushless motor https://www.lidl.de/de/parkside-akku...geraet/p299530 . Според мене нещо са се объркали, никъде по описанията не намирам да се споменава за нещо такова, a щяха да го напишат с главни букви.
                Последно редактирано от mitko 53; 30-06-19, 07:45.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Аз си го купих въпросното ренде на 12V. Наистина е с безчетков електродвигател. На кутията го пише също.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от wscientist Преглед на мнение
                    Аз си го купих въпросното ренде на 12V. Наистина е с безчетков електродвигател. На кутията го пише също.
                    Благодаря за отговора! За сто лева си е далавера щом е така, но имам две на 220v та го пропуснах, стигат ми рендетата и без това рядко ги ползвам.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Колеги. помагайте. Прецака ми се зарядното на винтоверта. Ако на някой му се е повредила машинката ще съм благодарен да ми го продаде.
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:65821536_2242787755808573_6308000832499482624_n.jpg
Прегледи:1
Размер:66.7 КБ
ID:5816687
                      Последно редактирано от ДСВ; 30-06-19, 18:17.
                      ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                      ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                      0896 846 246

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                        Е май ще почакам още малко да видим дано я пуснат!
                        Вече със сигурност ще я пуснат, излезе упътването https://www.lidl-service.com/static/.../304887_BG.pdf . Въпросът е коя точно седмица.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
                          Колеги. помагайте. Прецака ми се зарядното на винтоверта. Ако на някой му се е повредила машинката ще съм благодарен да ми го продаде.
                          [ATTACH=CONFIG]991104[/ATTACH]
                          По принцип това https://grizzly-shop.de/charger-DE-EU-PABSW-108-B2 трябва да е твоето зарядно, но цената доста дибела. Обади се на бившия сервиз на Grizzly , имат останали зарядни, поне за по- новите модели. Скоро се обаждах, имаха за PBSA 12B1 за 20 лева. Само не знам дали ще стане за твоята батерия, доста е мощно 30W, твоето гледам е 12W. Tова са координатите на бившия сервиз http://www.ecotechproduct.com/ .

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Взех си електрически такер от Лидл но се оказва, че няма скоби за него никъде.скобите трябва да са 6*25.
                            Какво правим в случая.
                            Не вярвам Лидл само да е на този стандарт.ако е така е педе...на голяма и ще се откажа вече от тях.
                            "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
                              Взех си електрически такер от Лидл но се оказва, че няма скоби за него никъде.скобите трябва да са 6*25.
                              Какво правим в случая.
                              Не вярвам Лидл само да е на този стандарт.ако е така е педе...на голяма и ще се откажа вече от тях.
                              Това ми напомня за едно театро, което гледах много отдавна и съм му забравил името. Та, отива един на оня свят, среща се с разни други, разпитват, приказват и т.н. В един момент един ни в клин ни в ръкав: - А случайно да ти се намират батерии? Щото са ме погребали с транзистор без батерии.

                              Погледни дали нещо от тук няма да ти пасне:
                              http://floxer-bg.com/index.php?p=70&l=1
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
                                Взех си електрически такер от Лидл но се оказва, че няма скоби за него никъде.скобите трябва да са 6*25.
                                Какво правим в случая.
                                Не вярвам Лидл само да е на този стандарт.ако е така е педе...на голяма и ще се откажа вече от тях.
                                В сервиза им скоби да искаш, поне според сайта им http://www.zigifly.com/magazin/konsu...rabest/page/5/ . Сега, 10-12лева дали е добра цена не знам, аз си накупих с такера от тези комплекти първите(в прозрачната опаковка) и се запасих яко, но цената не помня. Иначе и аз сглупих когато купувах пневматичния, не се запасих със скоби, сега чакам пак да ги пуснат, че тези на Райдер май са с различна дебелина.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X