Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Някой питаше кога ще пускат сабления Х20. Другата седмица в румънско пускат бодито му https://www.lidl.ro/ro/c/un-acumulat...ltele/c1101/w2 , в утрешната брошура ще се види дали ще го пуснат и тука.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Това с редуването на лампите на зарядното явно си е редовен номер. И при мен го прави,но аз го "лъжа" с изключване на зарядното от захранването! Понякога се налага да го правя 2-3 пъти докато зацепи! Батерията си е читава.
      088пет722пет99
      http://www.hydropompi.com/

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Ако са много изтощени батериите мигат лампите на зарядното. При мен се получи след преправяне на друг инструмент за работа с тези батерии . На техните инструменти когато батерията падне се изключва.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Да де, ама два дни включвам/изключвам по 20-тина пъти и резултата е нулев. Все си мига. Едната батерия я изразходих до края, другата седи наполовина изтощена. И при двете мига. Ще ходя до сервиза им другата седмица да видя какво ще кажат.
          2015 KTM EXC 450 six days Argentina
          Toyota Land Cruiser KDJ 125

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Премери елементите поотделно .
            0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
              Някой питаше кога ще пускат сабления Х20. Другата седмица в румънско пускат бодито му https://www.lidl.ro/ro/c/un-acumulat...ltele/c1101/w2 , в утрешната брошура ще се види дали ще го пуснат и тука.
              Аз питах. Обаче този сборник трион не е с безчетков мотор. Не е и от серията ,,Performance". Както и да е. Мисля да си го закупя, ако изобщо се вредя.
              https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Аз пък съм се наточил на това https://www.lidl.de/de/parkside-tauchsaege/p299757 , гледам скоро ще го пускат. Три години подред го пропускам, мисля сега да се прежаля. Имам този без потапяне, но е неудобен за точно разкройване.
                А за сабления, явно ще е по натам, в новата брошура го няма.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от Vladislav Kostevski Преглед на мнение
                  Здравейте, имам мултитуул pamfw 12 A1 със зарядно като от снимката по-долу. Поблемът е , че зарядното спря да зарежда батериите, а покупката на ново такова обезсмисля уреда- искат му 40 лева. Като сложа батерия , започва да редува червена и зелена светлина. Разглобих и визимо по платката няма нищо нередно. Някакви идеи ?

                  [ATTACH=CONFIG]989541[/ATTACH]
                  Я го отвори това зарядно и му подкарай спойките с поялника. Че мен една студена спойка на такова зарядно ме подлуди месец и половина.
                  I'm not Lost, I'm Discovering !

                  088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Какво мислите за стълбата, за 169лв заслужава ли си?

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Проблемът решен радикално. Оказа се, че зарядното е още в гаранция и ми го подмениха. Проблемът беше в него.
                      2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                      Toyota Land Cruiser KDJ 125

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение
                        Търся ключ за пърформанс флекса, не е като на зеления...
                        https://www.lidl.de/media/product/0/...0-li-a1--3.jpg
                        Пробва ли дали не стават шайби и ключ от спарки.Шайбите бяха по левче парчето, а ключа е стандартен и добре направен.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Другата седмица ще има магнитни ъгли. Дали са точни, май до сега не са ги пускали? Не мога да преценя големината им, но гледам други производители имат по няколко размера, кой е най оптималния за хоби работа в къщи?
                          "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Малки са.
                            Вършат работа.
                            Няма оптимален размер, всичко е според железата които работиш в момента.
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от dido uzunov Преглед на мнение
                              Другата седмица ще има магнитни ъгли. Дали са точни, май до сега не са ги пускали? Не мога да преценя големината им, но гледам други производители имат по няколко размера, кой е най оптималния за хоби работа в къщи?
                              Ако работиш с детайли където външния вид е от значение, хващай маса и на двата детайла, няколко пъти ми се случи на неръждавейка и хромирано да прецърка през обелената боя на магнита и резултата е доста неприятен.Ако е черно и се шлайфа не е никакъв проблем.Иначе стават и държат здраво, по мое мнение не отстъпват на тези на есаб и дека, с друго не съм ги сравнявал,този раздвижения е голяма глезотия.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от dido uzunov Преглед на мнение
                                Другата седмица ще има магнитни ъгли. Дали са точни, май до сега не са ги пускали? Не мога да преценя големината им, но гледам други производители имат по няколко размера, кой е най оптималния за хоби работа в къщи?
                                Имам 3-4 някъде от Лидъл. Вършат си работата супер.Както са ти казали оптимален размер няма !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X