Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Това е супер.
    Обаче дали всичките им машини са такива?
    Както знаем при китайските стоки качеството доста често е въпрос на късмет.
    В темата има достатъчно примери и в обратната посока, нали?
    Тази година имам да чистя 600 м2 място, не е влизал човек от 20 години. Трябваше ми евтина резачка, най-евтиния Райдер беше 150 лв., много му се чудих 2-3 седмици, и в Кауфланд пуснаха Акита с 3 години гаранция за 100 лв. Еми взех я, очистил съм половината място, да изкара и другата половина и мога да я засиля някъде. На мен резачка не ми трябва, вкъщи съм на "скъпата газ", на село докато изгоря боклуците имам за 2 зими. Имам парите и за Щил, ама няма никакъв смисъл от него. Имам двама приятели с Щил-ове, дават ми ги , но аз машини не обичам да ползвам чужди. А с тоя китаец режа до земята, пръст, камъни. Взех му още една китайска верига и в батака. Не е върха на машините, но ще свърши работата. В Лидъл също излиза прилична техника. Сега имам да правя 2 бани, много ме е яд, че не взех фрезата за канали, 120 лв., най-евтината китайска по магазините е със 100 лв. отгоре. А хората казват, че върши работа. Тема за Райдер и подобни също би била полезна. Нещо като е откровен боклук да знаеш, защото Райдер имат в момента 7-8 модела малки ъглошлайфи, през 5 лева им е цената. Хубаво е да се знае каква е разликата.
    Ford Maverick II 2.3 XLT
    Ford Mondeo MK5

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
      В началото, при нахлуването им, 10 флекса Райдер със сигурност са свършили много повече работа от един Бош, дори можеш директно да ги изхвърляш при повреда. Същото и с един два перфоратора, там е още по- фрапиращо. Подозирам, че е нещо подобно и тук. Домакинските лидълски електроуреди също работят прилично, прибавяме цена и нерви с гаранция и ясно защо.

      Жълти зеге и малки флексчета/115 ейнхел, за без пари от Метро вече не си помнят годините, за сега нямам представа
      Имам малък ъглошлайф Райдер на 10 години, купих го за 20 лева на промоция. Ползва се рядко, но си е избил парите много отдавна.
      Ford Maverick II 2.3 XLT
      Ford Mondeo MK5

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Да се върнем по темата, някой от вас купувал ли е от акумулаторния компресор Паркасайд и доволни ли сте, аз чакам да се появи евентуално с 20V им батерия?


        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20190614_132731.jpg
Прегледи:2
Размер:48.4 КБ
ID:5816107

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Току що от информация 0800... ми казаха, че от 2 мес. вече не приемали за рекламации стоки купени от чужбина (lidl.).
          Не се сетих да питам, дали това важи и за закупена преди 3 месеца машина...
          Доста кофти. Сервизите като искали за възстановяване на сума на клиента (бракувана машина) - магазина бил на загуба. Та така, не съм проверявал как става връщането и колко ще излезе транспорта до Германия.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            скапа ми се батерията на винтоверта, не държи ток, а като я сложа да се зарежда, след 5 мин. светва зеления диод.... не я намирам онлайн, нещо заместител или направо нов винтоверт?

            батерията е Parkside PABS 14.4 A1

            ________________________________________________
            Subaru OUTBACK 2,5
            Hyundai TUCSON 2.0

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
              Да се върнем по темата, някой от вас купувал ли е от акумулаторния компресор Паркасайд и доволни ли сте, аз чакам да се появи евентуално с 20V им батерия?
              Аз.

              Работи нормално, надул съм 3-4 гуми от нула една след друга и батерията (4Ач) не свърши.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                скапа ми се батерията на винтоверта, не държи ток, а като я сложа да се зарежда, след 5 мин. светва зеления диод.... не я намирам онлайн, нещо заместител или направо нов винтоверт?

                батерията е Parkside PABS 14.4 A1

                Купи си 20в батерия и я ремонтирай с 3 от елементите. Ще ти останат 2 резервни.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от Николай Ананиев Преглед на мнение
                  [ATTACH=CONFIG]990155[/ATTACH]
                  За две неща явно не съм обяснил правилно. Радиалният отвор е на 7,5мм. от началото на фланеца до центъра на отворчето с диаметър 3,3мм , а не от края на фланеца. Другото е че витрешният диаметър 5мм. не е изцяло проходен а на дълбочина 16мм. Накрая дупката се стеснява на 3,4мм. Успех!
                  Последно редактирано от mitko 53; 15-06-19, 13:07.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                    Като ти се наложи - оценяваш безпроблемното спазване на гаранцията. Щото иначе ... Примерно, ел. машина за рязане на плочки. Брандирана за Баухаус, ама иначе чист Айнхел. Почваш да я използваш - к*р! Оказва се с фабричен дефект. От магазина те пращат в сервиза. В сервиза констатират дефекта, ама не могат да го оправят, щото нямали в момента части.Срок за отстраняване на дефекта - месец. Да, ама ти си разтурил къщата и ремонтът не може да чака месец ...

                    Ей в такъв случай ще ти е добре с лидълската гаранция. Или ще ти сменят стоката, или ще ти върнат парите. И те така ...

                    А иначе ни като качество, ни като цена са вече уникални.
                    Явно в нашия Баухаус нещата стоят така. Случи ми се случка преди 6 години, с абсолютно същата машина брандирана като Херкулес май беше, само че в германски Баухаус. Имам такава Еинхел 900w, уж едно към едно, вече я преквалифицирах на циркуляр. Та трябваше да правя една баня там и с баджанака я купихме от някакъв Баухаус, на 60км. Оказа се че плотът е много по -тънък от ейнхелския и притискащите шайби са криво струговани и дискът ужасно бие. Та се наложи да се разкараме пак 60км., но я върнахме без проблеми и си взехме парите. После от Баумаркт глобус взехме една Credia.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      стеснението откъм фланеца ли е или от другия край благодаря

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от Николай Ананиев Преглед на мнение
                        стеснението откъм фланеца ли е или от другия край благодаря
                        От другия край е.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                          Коле, вероятно има сполучливи модели и такива по-малко. Винтовертът ми вече години си работи, докато вече съм с трети къртач. Първият счупи пиньон, след доста работа, на втория за кратко отиде колектора ли, намотки ли, не знам. Третия още работи.
                          Предимството е, че не се занимават със сервизи. Докато е в гаранция сменяват с ново без въпроси. Та, за мен пак си струва.
                          За мен са с качество над райдър и ейнхел, но разбира се си има изключения.
                          За кътачът 1300W ли става въпрос? Защото и при мене при второто по- сериозно товарене загуби образ и картина. Чел съм поне още няколко се оплакват от загуба на удара. Смениха ми го с нов, ама вече му нямам вяра, ползвам го винаги на тръни. Иначе аз пък съм с трети акумулаторен ъглошлайф.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            Купи си 20в батерия и я ремонтирай с 3 от елементите. Ще ти останат 2 резервни.
                            Ще пробвам, стига да ги видя в лидл
                            ________________________________________________
                            Subaru OUTBACK 2,5
                            Hyundai TUCSON 2.0

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Благодаря ще почерпя

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                Аз.

                                Работи нормално, надул съм 3-4 гуми от нула една след друга и батерията (4Ач) не свърши.
                                Вече сте двама доволни от този компресор, значи щом се появи в Лидл, веднага го отнасям

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X