Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    |Двустенът е на шпиндела, но процепът е под 2мм., не можеш да завреш нищо. Изпилих един ключ 17, но се счупи на първия напън, та бърках с гарги да стискам вътрешната шайба. Коментирам конкретно този модел https://www.lidl-service.com/static/...R_RO_BG_EL.pdf . Друго което не ми хареса е много шумният редуктор, имам и голямо Спарки, та лидълецът вие много повече. Сегашните модели с ръбестия дизайн, може да ги направили по- функционални, ако някой има да сподели.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Ех..... 2000 ватовият Елтос........

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Еглошлайфите ,,Parkside", не стават! Особено ,,малките" (уж) ъглошлайфи.....!
        Да не се полъже някой....
        https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Днес пробвах водоструиката. Добра е. Малко шумна и със звук наподобяващ къртач, но върши работа.

          Да питам препарата за безконтактно даден в комплекта върши ли работа ?
          И тази въртяща четка, която не се върти кой знае колко дали върши работа и дали няма да надере повече лака на колата ? Струва ми се малко твърда.
          А турбо дюзата за какво е ? Прави конус, но къде може да е полезна ?


          _________________

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от dido uzunov Преглед на мнение
            В понеделник ще пускат голям ъглошлайф 230мм на 90.00лв. Ще ми трябва такъв та събирам мнения. Мисля, че и преди са го пускали.....някой впечатления?
            Тежи кютукът му с кютук. Иначе ми върши работа, ама не и с лидълските карбофлексови дискове, които се продаваха покрай него. Тези дискове определено не струват.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Става шлайфа и малкия върши работа.
              Sent from my Nokia s fenerche

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от kiossis Преглед на мнение
                Днес пробвах водоструиката. Добра е. Малко шумна и със звук наподобяващ къртач, но върши работа.

                Да питам препарата за безконтактно даден в комплекта върши ли работа ?
                И тази въртяща четка, която не се върти кой знае колко дали върши работа и дали няма да надере повече лака на колата ? Струва ми се малко твърда.
                А турбо дюзата за какво е ? Прави конус, но къде може да е полезна ?


                _________________
                Препарата от комплекта е по-скоро автошампоан. За да почисти нещо трябва търкане. Ако напръскаш с него и след това само изплакнеш резултата клони към нула.

                Въртящата четка не съм я ползвал дори за проба, а имам водоструйката от над 2 години. На мен също ми се струва доста твърда. Бих я пробвал, ако ми се наложи да пера килими. С турбо дюзата нямам много опит, слагал съм я за проба. Ползвам варио дюзата, като най-универзална и съм доволен.
                Keep the shiny side up, all four on the floor and with any luck I will see you on the trail!
                Daihatsu Feroza F300 1.6 16V

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Тази седмица видях, че има битумен спрей и самозалепваща битумна лента. Нямам идея как дали са на добри цени (15лв спрея, 12 лв. лентата 10м х 7.5см), но ме интересува ще свършат ли работа да спра слаб теч(капе по капка на час). От 120мм ПВЦ тръба, която минава вертикално през бетонна плоча от тавана и между плочата и тръбата има миниатюрна фуга от която сълзи. Там има и коляно със снадка. Налягане няма. Та мисля да подсуша целият участък, да напръскам със спрея и отгоре няколко витки от лентата?
                  WG 2.7 CRD

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Съвсем реалистична стратегия.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от Vani4a Преглед на мнение
                      Препарата от комплекта е по-скоро автошампоан. За да почисти нещо трябва търкане. Ако напръскаш с него и след това само изплакнеш резултата клони към нула.

                      Въртящата четка не съм я ползвал дори за проба, а имам водоструйката от над 2 години. На мен също ми се струва доста твърда. Бих я пробвал, ако ми се наложи да пера килими. С турбо дюзата нямам много опит, слагал съм я за проба. Ползвам варио дюзата, като най-универзална и съм доволен.
                      Да и аз си мислех за четката че ще е удачна за килими.
                      Значи препарата не е агресивен.
                      Турбо-конусната дюза уж била много силна и сваляла боя. Но аз като я пробвах не видях да е силна чак толкова.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Някой да има опит със сабления трион? Взех го за направа на един навес, мисля си че поне чамови греди 10х10, ще може да реже.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Саблен трион от Лидл ползвам от около две години. Реже всичко, вкл и дебели винкели. Няма проблем с гредите.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от v.kostov Преглед на мнение
                            Някой да има опит със сабления трион? Взех го за направа на един навес, мисля си че поне чамови греди 10х10, ще може да реже.
                            Става
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                              Еглошлайфите ,,Parkside", не стават! Особено ,,малките" (уж) ъглошлайфи.....!
                              Да не се полъже някой....
                              Имам малкия ъглошлайф, с регулировка на оборотите, от Лидъл. Имам един малък и един голям от БадГет на Практикер.
                              Напоследък само лидълския ползвам, че ми е най-удобен. Върши работа, като за събота-неделя. Ако се използва от понеделник до петък - не знам.
                              Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Сабленият трион 220 в го имам от 2 г два малки и един голям навес е направил и доста метални профили наряза че беше опасно с флекс да се реже там , отделно бащата си реже подпалки и квот друго му попадне и не е мръднал заслужава си покупката .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 9 потребители онлайн. 0 потребители и 9 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X