Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    В магазина на Бакърена фабрика вчера имаше около 15-20 бройки от винтоверта за 125лв.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Снощи в "Изгрев" имаше 7 бройки .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
        Снощи в "Изгрев" имаше 7 бройки .
        ... а днес, разправя Станьо, пак там, останали 5.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
          Патронници под път и над път
          Сдобих се с патронник, самозатягащ Макита за 20-на лева. В сервиза на Ташев казаха,че е лепен и дори корупцията не помогна да ги накарам да се занимават с него😆😆😆.
          Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

          Няма вече Диско,няма вече Pinz...

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от gucko Преглед на мнение
            Сдобих се с патронник, самозатягащ Макита за 20-на лева. В сервиза на Ташев казаха,че е лепен и дори корупцията не помогна да ги накарам да се занимават с него[emoji38][emoji38][emoji38].
            Мда,и аз пробвах да сменя на една две,не успях ,отидох в сервиза на макита,32 лв.всичко и точно.Лепени са.

            На девалт е елементарно да се сменят.

            В Пловдив,томика ще ти го сменят.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Ако даже вместо рьом е тъп, дори български несамозатягащ, няма да се налага смяна, доживотна.
              А тези простотии се правят от името на всички ни.
              Даника
              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                Ако даже вместо рьом е тъп, дори български несамозатягащ, няма да се налага смяна, доживотна.
                Вероятно си прав, но предпочитам да давам 50-на лева на 1-2 години и да си бачкам със самозатягащ.
                Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
                  180 Nm са приблизително 18 килограма на метър рамо. 400 Nm - 40 кг/метър рамо...
                  А на 35-38 см рамо 60-70 кг?
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    А те как ги развиват ? И аз до сега не съм успявал да сваля на винтоверт .
                    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                      А на 35-38 см рамо 60-70 кг?
                      Аз нямам идея. Нещо елементарно е за смятане, но съм го учил преди трийсетина години и никога досега не ми е трябвало. Впечатлението ми от форума е, че има доста знаещи хора и се надявам някой друг да отговори.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                        А те как ги развиват ? И аз до сега не съм успявал да сваля на винтоверт .
                        Знам че болта е с обратна резба.Патронника май не беше с обратна,знам че пак ги лепят
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Болта го свалих, патронника е с нормална ситна резба и няма развиване за момента. Ако е лепен единя вариант е с нагряване, а другия с тръбица, но няма как да се хване здраво контра.
                          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                            Болта го свалих, патронника е с нормална ситна резба и няма развиване за момента. Ако е лепен единя вариант е с нагряване, а другия с тръбица, но няма как да се хване здраво контра.
                            Взимаш голям шестогран, стягаш късото рамо в патронника и по дългото рамо бой с чука (аз така съм развивал патронник на верт).
                            По-културния вариант стягаш в патронника една дълга гайка и от свободния край камък и гайковерт.
                            I'm not Lost, I'm Discovering !

                            088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Втория вариант не даде резултат, първия ме е страх да го пробвам понеже винтоверта е с механична спирачка и е доста скъп .
                              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                                А на 35-38 см рамо 60-70 кг?
                                Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
                                Аз нямам идея. Нещо елементарно е за смятане, но съм го учил преди трийсетина години и никога досега не ми е трябвало. Впечатлението ми от форума е, че има доста знаещи хора и се надявам някой друг да отговори.
                                То па чудното знание....


                                60kgf=(60*9.8 )N=588N.

                                588N*35cm/100cm=205.8Nm.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 7 потребители онлайн. 0 потребители и 7 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X