Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Аз моите ножове ги точа с ъгловия шлайф. Да с ъгловия шлайф. Но на шлайфа монтирах симисторен регулатор на оборотите. Така диска се върти много бавно, за да не нагрява ножа при заточването. Според мен много важно при заточването, е ножа да остава максимално студен, за да не се откалява твърдостта на метала...

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Ей, каква дискусия заформих покрай неволите ми По принцип съм чел доста за заточването и клипчета съм гледал Не съм се вманиачил все още за да купувам камъни, пасти и т.н. По-скоро нещо универсално, като това "fiskars" или това, което Спарки показа.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Някой има ли впечатление за телоподаващото ?

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от entaro Преглед на мнение
          Някой има ли впечатление за телоподаващото ?
          Виждал съм клипове в интернет. Може да ги погледнеш. Като цяло си е слаба машинка с ограничени възможности. Много зависи за какво ще го ползваш. За тънки ламаринки 2пъти в годината ще върши работа, включително да си завариш ауспуха. Има изписано доста в Форума. Четене му е майката. Ако ми го подарят, ще го взема с кеф. За над 2мм си имам електрожен и обмазни електроди.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Някой има ли впечатления от фрезерите, които ще пуснат в четвъртък?

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              За кухненски нож съм забелязал че златната среда е заточване с брус. Реже приемливо всякакви храни а ако се плъзне в ръцете на детето няма да му отреже пръста до кокал.
              Sent from my Nokia s fenerche

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Някакви отзиви за Мултифункционален детектор – за сканиране на проводници, метал, дърво и кухини. Дали ще ми свърши работа за откриване на проводници в стената, че да не стане фал при монтажа на кухнята? Ще го има в четвъртък. Вършат ли работа изобщо тези джаджи?

                https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=19579


                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от entaro Преглед на мнение
                  Някой има ли впечатление за телоподаващото ?
                  Според мен ще е пълен боклук.
                  0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от stohrsto Преглед на мнение
                    Някой има ли впечатления от фрезерите, които ще пуснат в четвъртък?
                    Имам повечето неща от предишни промоции. Степенчатите свредла са много добри, на добра цена. Зенкерните свредла са пълна скръб, бегай далече. Форстер свредлата стават, но имам и на Райдер, които режат с по- малък натиск. Тези за дървените тапи става само с колонна бормашина, иначе не можеш да хванеш център, бягат по детайла. Кукурузените свредла и комплекта от 4 части(с двете степенчати) ги нямам.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Степенчатите ще ги дублирам. Не съм пробвал истински такива, но мисля че за хоби такива са си повече от добри.
                      П.П. взех си от бушона 4ач. батерия .10 мин. след мейла ми звъннаха че ще изпратят. Излиза 72 лв. с доставка еконт.
                      Sent from my Nokia s fenerche

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Тия телоподаващи, нали беха пълни боклуци, ама сутринта изчезнаха за 10мин. в Монтана, народа ги граби яко, та ме е яд, че не си взех едно, а телта изчезна за секунди!

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от kassey Преглед на мнение
                          ...в Монтана, народа ги граби яко, та ме е яд, че не си взех едно...
                          Това не променя факта че са боклуци.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Никакъв проблем. Щом са боклуци - връщаш и си вземаш парите...

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              В София , жк. Борово, всичко беше спокойно. В 7 и 5 имаше 5-6 човека на инструментите, телоподаващи, каски, телове и рулетки имаше в изобилие. Взех 4 кутии телове и една рулетка. Сега пробвах рулетката, прав се оказа колегата по-назад, точката я виждам до7-8 метра и то на сенчести места с взиране. По далече мерих с насочване по интуиция. Поне да бяха измислили нещо мерник- мушка. На свечеряване ще я включа пак да видя как е тогава видимосста.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                                Степенчатите ще ги дублирам. Не съм пробвал истински такива, но мисля че за хоби такива са си повече от добри.
                                П.П. взех си от бушона 4ач. батерия .10 мин. след мейла ми звъннаха че ще изпратят. Излиза 72 лв. с доставка еконт.
                                Степенчатите ги взех всичките които бяха останали в магазина,предните бяха много Ок.Тези дано са същите.Ние много ги ползваме.
                                За инфо,единичния голям конус,в магазин за инструменти ги плащам на цена 42 или 45 лв.
                                Разлика не намирам,да не кажа че лидълските са с една идея по добре.
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X