Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Явно телчарката има проблеми с тънки ламарини, защото е прост трансформатор, а не инвертор. Може би, ако се изправи тока с мощен изправител, а после се и изглади с правен дросел от траф на микровълнова, ще заработи по добре...

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Един въпрос към Спарки,понеже спомена че ще купува акомулаторният безчетков шлекс на ейнхел да го питам има ли голяма разлика със четковият.Понеже в момента го има на добра цена и се двуомя между четковия и безчетковия.
      0 8 76 36 8 542

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
        Един въпрос към Спарки,понеже спомена че ще купува акомулаторният безчетков шлекс на ейнхел да го питам има ли голяма разлика със четковият.Понеже в момента го има на добра цена и се двуомя между четковия и безчетковия.
        Чак велика разлика няма. 125мм е (а са с еднакви обороти - 8500 което значи предимство за по-големия), и е по-шумен, като че ли и малко по-силен. И на габарити е малко по-малък (като диаметър най-вече).

        От гледна точка на шум, четковия е по-приятен за работа. Въс всичко останало безчетковия е по-добър, но не чак с много. Сега, сам разбираш че в тия студове не съм го и напъвал много, а и батерия на -5 градуса дава едно, а на +20 малко по-друго.

        Кое в момента го има на добра цена?

        ПП: Видях. При 50лв разлика бих взел безчетковия.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Гледам, че в румънският ЛИДЛ, отново ще пускат за продажба акумулаторната отвертка с четирите приставки, включително ексцентрик. Ако някой я е пропуснал през миналия март 2018г., сега е време да си за закупи..Препоръчвам!
          https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Ако пък някой е пропуснал да си закупи гедорето 94 части, , да пише на лично. Имам излишно едно, ползвано е няколко години любителски.

            п.с. С какво става доставката от Румъния ?
            2015 KTM EXC 450 six days Argentina
            Toyota Land Cruiser KDJ 125

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от valkov1989 Преглед на мнение
              Не за калориите,искам просто да тегли-Пускам го-почва да се калибрира и показва -2,-3,-5,-8 и така до -25 чакам,чакам и се изключва?
              Връщай го.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                ...Като цяло очаквах повече от телоподаващото.... Оказа се че ламарини 0,5 мм. ги прогаря.....
                И аз така . Имах доста по-големи очаквания . В смисъл не просто да подам две снадени ламарини 0,5 мм. една до друга , ами да го оставя само (телоподаващото) и като плесна с ръце и му изкомандвам : "Сезам , заварИ се ! " - и "заварката" да изглежда като отливка !
                ..ама пусто с тая хоби техника и за тЕя пари .... или с други думи , както казваше един познат : "Абе нищо не съм взел , ама и нищо не съм дал"
                Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Цената на рулетката, типично по български, са я понадули, но поне телта е на германска цена. Ето ги всички неща https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?id=824&week=2 и https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?id=450&week=2 . Винтовертът явно ще е по нататък.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Шлема за заваряване дали си заслужава ?

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Какви са тези лед прожектори 24 вата? Някой от Вас купувал ли е в предходните промоции?
                      https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                      Коментар


                      • От: Винтоверт Parkside от Лидл

                        Вертчето няма да ни огрее тук...

                        Търся касов бон (ако някой има излишен) за да върна тази четка за врата?
                        https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=19353


                        Дали са точни тези термометри - трябва ми за вкъщи принципно.
                        https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=19394
                        -------------
                        Търся си някакъв мини комплект за работата (за бойна готовност), отвертка с 2-3 вида бита (и шестостен) едни малки клещи и друго не се сещам - до 20-30лв макс (ако хване крака да не ме е яд).

                        Коментар


                        • От: Винтоверт Parkside от Лидл

                          Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение
                          Дали са точни тези термометри - трябва ми за вкъщи принципно.
                          https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=19394
                          Като за вкъщи са точни. Аз ползвам един такъв за хладилника у дома - нормално си показва, бърка с не повече от 0.5 градуса (може и по-точен да е ама аз нямам с какво да проверя).

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Поздрав за всички фенове на магазина

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:50257626_2726826257329316_569040698083377152_n.jpg
Прегледи:1
Размер:29.8 КБ
ID:5806364
                            2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                            Toyota Land Cruiser KDJ 125

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              КОлеги, вчера си попоръчах малко неща в онлайн магазина на ЛИДЛ в Германия, но ми отказаха да ми доставят 4Ач батерия на ПАРКСАЙД, че един вид поради големия интерес я нямали в наличност. Имате ли идея, дали в БГ може да се намери такава (1 бр.) или , ако и без това нямам намерение да я ползвам нон стоп може и с една 2 Ач да се оправя? Освен това имаяе една батерия която е 5Ач, но не е зелена, а черна от същата марка, но не знам дали тя може да се ползва на "зелените" инструменти или е предназначена само за черната им серия щото може да са с различни "интерфейси" на пластмасата.
                              JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
                              Тел: +359 887 847261

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от ivaningbg Преглед на мнение
                                КОлеги, вчера си попоръчах малко неща в онлайн магазина на ЛИДЛ в Германия, но ми отказаха да ми доставят 4Ач батерия на ПАРКСАЙД, че един вид поради големия интерес я нямали в наличност. Имате ли идея, дали в БГ може да се намери такава (1 бр.) или , ако и без това нямам намерение да я ползвам нон стоп може и с една 2 Ач да се оправя? Освен това имаяе една батерия която е 5Ач, но не е зелена, а черна от същата марка, но не знам дали тя може да се ползва на "зелените" инструменти или е предназначена само за черната им серия щото може да са с различни "интерфейси" на пластмасата.
                                Зелена, черна... имай предвид, че инструментите на Лидл/Парксайд са с поне 3 различни захвата на батериите. Гледай внимателно коя с кой уред е съвместима, има данни.

                                Лично аз след въвеждането на третия вид дисквалифицирах Лидл като източник на инструменти на батерии.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X