Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
    На всякакви Лидълски инструменти,по време или след употреба от теб, и не забравяй,че в темата пишат много хора,които са виждали работил инструмент.
    Ето снимки:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1153.jpg
Прегледи:1
Размер:639.6 КБ
ID:5782325Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1154.jpg
Прегледи:1
Размер:785.5 КБ
ID:5782326Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1155.jpg
Прегледи:1
Размер:524.1 КБ
ID:5782327Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1156.jpg
Прегледи:1
Размер:348.7 КБ
ID:5782328Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1157.JPG
Прегледи:1
Размер:1.13 МБ
ID:5782329Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1158.JPG
Прегледи:1
Размер:1.20 МБ
ID:5782330Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1159.jpg
Прегледи:1
Размер:598.3 КБ
ID:5782331Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1160.jpg
Прегледи:1
Размер:523.7 КБ
ID:5782332

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Гледам другата седмица ще има някакъв ръчен циркуляр с два диска. Тея два диска се въртят срещуположно ли каква е историята ?
      Sent from my Nokia s fenerche

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Не съм виждал такова в действие.
        Пише, че се въртят срещуположно.
        Изглежда не чупи ръбчетата и върви по леко, не отскача но пък реже по широка бразда ...
        Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
          Беше споменал и за имакта че го имаш.Можеш ли да споделиш впечатления,предполагам че става въпрос за този с шестограмния захват,аз чакам да го пуснат и го отнасям и ако може да ме светнеш откъде да му купя 3Ah батерия.В момента имам винтоверт 20в от последната им промоция и съм много доволен,имам и един зелен бош стар модел и един син бош,сега като гледам как работи лидълския направо ме е срам да кажа колко пари дадах за тях,особено за зеления.
          Досега са пускали при нас два импакта, единият на Grizzly с 1,5Ah батерия и другият от X 20 Team серията на Kompernass с 2 Аh батерия. Аз имам втория от последното лято. Какво да кажа, голям кеф било да завиваш големи винтове с него. примерно 8Х200мм ги хака в чамови греди без да ги усети. Само батерията 2Ah ,когато стигне зарядът в оранжево-червения сектор, почва да изключва машината на големите винтове, както при претоварване. С 3Ah си бачка безпроблемно до пълен разряд. Ъглошлайфът ги прави същите магарии даже и с голямата батерия. Перфораторчето няма проблем с всички батерии. За покупката на голямата батерия, в момента няма при бушоните . Звънкам им периодично да досаждам, те пък ме лъжат че всеки момент ще дойде. Как ще дойде като и в kompernass не е налична, не проумявам. Накупувах от серията Х20 три инструмента, даже се бях засилил за още, но гледам май Лидъл нова серия са подготвили, Performance на 20 волта , с безчеткови двигатели, батерии 2,5Аh , зарядни за 45 мин. и 5 годишна гаранция. Излезе онлайн даже първата машина, мултикътър, в Белгия и свърши моментално.
          Последно редактирано от mitko 53; 03-03-18, 17:40.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
            Беше споменал и за имакта че го имаш.Можеш ли да споделиш впечатления,предполагам че става въпрос за този с шестограмния захват,аз чакам да го пуснат и го отнасям и ако може да ме светнеш откъде да му купя 3Ah батерия.В момента имам винтоверт 20в от последната им промоция и съм много доволен,имам и един зелен бош стар модел и един син бош,сега като гледам как работи лидълския направо ме е срам да кажа колко пари дадах за тях,особено за зеления.
            Този е отличен,казвал съм го сто пъти.Ползвам го и с 3 амперчасовата ,всяка стотинка си заслужава.


            Поръчах и този,на първо четене е по компактен.Ще пиша отзиви като дойде.



            Приготвих му и батерии.Това последното да се похваля.

            Последно редактирано от Roninn; 03-03-18, 23:54.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
              Ето снимки:[ATTACH=CONFIG]949771[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]949772[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]949773[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]949774[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]949775[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]949776[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]949777[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]949778[/ATTACH]
              Ако това всичкото е твое, Лидъл медал трябва да ти връчат.
              Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първо съм си съчинявал че го имам, после не било мое, явно няма угодия.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Впечатлен съм колко неща си си купил от Лидъл, не се подигравам. Не ме разбра.
                  Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Имам и още 4 в апартамента в София и един голям ъглошлайф в Лом. Отделно от пожар в работилницата ми изгоряха още една пендула, прахосмукачка, оберфреза и пист. за горещ въздух. Всичките им пластмаси се стопиха, но моторите въртят. Е от пистолетът нищо не остана, а на герунга са се стопили четкодържателите(при него не съм пробвал мотора) но поне си имам резервни части. Преди бях фен на Спарки, но развалиха качеството и само ребрандират китайци. Да уточня досега двигател на Парксайд не ми е изгарял от работа и съм имам само две гаранционни ремонта- на акум. ъглошлайфче и на вертчето със свалящ се патронник.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                      Ето снимки:
                      [ATTACH=CONFIG]949775[/ATTACH]
                      Какви са ти впечатленията от зеге-то?
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Зегето е добро , малко е тежко но е по добро от стария Елтос дето изкара 20г.
                        Фиат Купе
                        Опел Фронтера В
                        Мицубиши Паджеро Пинин

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Някой да има идея дали в София са останали от тези пили ?
                          When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            А аз все оче се чудя за настолната. Изискването е за дребни домашни неща по 50тина отвора на седмица до ф12 в до 8мм материал. И най-важното е да е МОНОФАЗНА...

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
                              Някой да има идея дали в София са останали от тези пили ?
                              Вчера горе-долу по това време в този на Каблешков имаше доволно количество.
                              Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                              Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Бих искал да попитам: каква е тая машина между зегето и сабления трион?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X