Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Освен упътването излиза и в продажба на 17.03 https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?id=63&week=2 . Кондензаторната отвертка пък е на 15.03 https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?id=429&week=2 . При банцингчето са се уляли с цената сравнено с тук https://www.lidl.de/de/parkside-bandsaege/p269427 .
    Последно редактирано от mitko 53; 08-03-18, 06:00.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Гледам конкурентите на този банциг, райдер и ейнхел са по 250вата, а този го пишат 350, но дали ще върши работа ме интересува, че ми трябва нещо такова за дребни работи.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
        Излезе упътването на български на малкия банциг http://www.lidl-service.com/static/1.../292291_BG.pdf . Явно сигурация ще го пуснат и при нас. Нещо не намерих в описанието че моторът е с алуминиева намотка, може и да съм пропуснал.
        Никой няма да ти напише в упътването с какви намотки е двигателчето. По принцип, това тебе като потребител не те вълнува. И телоподаващото на Айнхел беше перфектно маскирано на външен вид.
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          В немския лидл са написали AC motor aluminiumwicklung. За кое телоподаващо става на въпрос, понеже Лидл не работят с Ейнхел поне от три години? Затова и нямат вече двубутален компресор.
          А ето и нещо съвсем ново допълнение към Х20 Team от Германия https://www.lidl.de/de/parkside-akku...-li-a1/p270027 . Доколкото виждам от последната снимка има 5 степени на избор на въртящия момент. Разглеждайки какви са инструментите към Х20, забелязвам че и такер с батерия 20 волта ще пуснат и още нещо не го разпознавам на снимката.
          Излезе и упътването на гайковерта на 220 волта http://www.lidl-service.com/static/1.../280285_RO.pdf , пак ще го пропуснеме. Евентуално русенци може да го вземат от Румъния.
          Последно редактирано от mitko 53; 08-03-18, 13:24.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Аз па днес взех тая ръчна шлайф машина.Че имам на вилата да си шкуркам разни мебели.Та в събота кат ида на село ще я пробвам.Ма тя па е 30 лева басси!!!!Ако ми изшлайфа всичко дето съм решил на село + една маса у софето-берекет версим!
            Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
            0888854582
            Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
            Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
              Аз па днес взех тая ръчна шлайф машина.Че имам на вилата да си шкуркам разни мебели.Та в събота кат ида на село ще я пробвам.Ма тя па е 30 лева басси!!!!Ако ми изшлайфа всичко дето съм решил на село + една маса у софето-берекет версим!
              Баш същото шлайфче купих преди 5г със същата нагласа - да избута ремонта дето бях захванал. Още работи животното.

              А за малкия банциг - не може да режеш повече от 60мм височина което си е та*ак.
              Аз за това си търсих и купих стари машинки едната е inca euro 5 другата dewalt dw100 височина на рязане съответно 160 и 110мм. Девалта е с ремък и 2 скорости, на бавната скорост става и за алуминий (пробвано с плоча 10мм някаква дуралуминиева сплав)
              I'm not Lost, I'm Discovering !

              088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                Баш същото шлайфче купих преди 5г със същата нагласа - да избута ремонта дето бях захванал. Още работи животното.
                А пробвал ли си да шкуриш освен дрЪво и други матряли???
                У книжлето пише че могло да се шкури и шпакловка!?!?!?!?!
                Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                0888854582
                Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Пробвал съм, но трябва по внимателно и без много натиск, че бързо яде шпакловката. С него си шлайфах терасата [emoji1] както и едни джанти и разни китосани повърхности. Шкурки си взимам кръгли и си ги режа по формата на дъската, но е добре да им се правят и отвори, че иначе бързо заминава шкурката и почва да маже
                  I'm not Lost, I'm Discovering !

                  088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Имам два техни вибрационни шлайфа- ексцентрик и плоскошлифовъчен, големи кучета са, особено ексцентрика, няма умиране. Но за съжаление имат доста силни вибрации в корпусите и е желателно да се работи с дебели ръкавици. На този от вчера предимството му е че може да пилиш във вътрешни ъгли. Предимството на плоскошлифовъчният е че плочата е с по- голяма площ и има щипки за закрепване на шкурката, може да се ползва и без велкро. Ексцентрикът е най- производителен, но е само на велкро. Отделни имам техни ролков и лентова пила, но те не са с вибрации.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      За съжаление гайковертът на 20 волта също ще ни подмине. Най- близката дестинация ще е Румъния http://www.lidl-service.com/static/1.../292020_RO.pdf , с батерията 3Ah и бързото зарядно.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Водоструйката как е ? Някой има ли такава ?
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                          Водоструйката как е ? Някой има ли такава ?
                          Приятел си взе такава , днес ще я пробваме и ще споделя .
                          Който търси , намира !
                          Човекът е човек, когато е на път !

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                            За съжаление гайковертът на 20 волта също ще ни подмине. Най- близката дестинация ще е Румъния http://www.lidl-service.com/static/1.../292020_RO.pdf , с батерията 3Ah и бързото зарядно.
                            Тоя гайковерт, 400nm с тоя размер не ги виждам.
                            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                              Водоструйката как е ? Някой има ли такава ?
                              Взех си я , но не съм я пробвал още . Ще споделя впечатления
                              VEREYA MOTORSPORT TEAM

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                                Имам два техни вибрационни шлайфа- ексцентрик и плоскошлифовъчен, големи кучета са, особено ексцентрика, няма умиране. Но за съжаление имат доста силни вибрации в корпусите и е желателно да се работи с дебели ръкавици. На този от вчера предимството му е че може да пилиш във вътрешни ъгли. Предимството на плоскошлифовъчният е че плочата е с по- голяма площ и има щипки за закрепване на шкурката, може да се ползва и без велкро. Ексцентрикът е най- производителен, но е само на велкро. Отделни имам техни ролков и лентова пила, но те не са с вибрации.
                                Лентовия шлайф колко струва, че ми писна да си моря ръцете? Има ли силни вибрации.
                                Мислех си нещо такова да си взема, за една спалня ако ми потрябва да я пилна някъде, но и за машина си мисля. Тази ръкохватка ми се струва неудобна - виждали ли сте по-ергономични?
                                https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=8730

                                Препоръчайте и удобни ръкавици за работа с машини и т.н. Мислех си за фитнес ръкавици с рязани върхове.

                                ПП: Комплекта от пили от миналата седмица - струва ли си? Имам няколко от миналия век и не са много удобни и здрави...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X