Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем със замръзване.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Проблем със замръзване.

    Да имаш по добра идея майна ????? Колега ако си миослиш че "майналенд" е на екватора си в голяма грешка. Тука зимата температурите са падали и до минус 27 градуса!! А сега малко по сериозно! Колега никои не те е назначил за съдия, нито си ти този които ще казва кои крив кои прав! още по малко, кои щял да поема еди какви си щети! Колега "маистор" направил съм хиляди декари топло изолация! За това не ми давай сравнение с някаква каца джибри!!!
    Колега моите уважения , но това че си от София а аз от Пловдив не те прави автоматично по добър , по можещ, по знаещ, по умен и на по високо ниво!!! Мисля че колегата Евгени turboto е достатъчно голям и зрял , за да може и сам да прецени дали си струва или не!!! Колега maystor от вичко написано от теб по темата не намерих нито едно смислено предложение да си дал по темата! Освен откровенно да се заяждаш с мен.
    ОФА ДБ 2.3тд GSM:0879392939

    Коментар


    • #47
      От: Проблем със замръзване.

      Първоначално публикуван от georgi taskov Преглед на мнение
      Освен откровенно да се заяждаш с мен.
      Извини ме!
      Не искам да коментирам мнението ти а и нямам морално право на това!
      Но не си мисля, че до момента някой с нещо се заяжда.
      Аз лично не открих нещо което да квалифицира някого като незнаещ, неможещ или по-глупав.
      И не е необходимо ако някого не познаваме да го вкарваме в някаква категория.
      Нормално е всеки в желанието си да помогне да сподели от собствения си опит. Къде по-работимо, къде по-неудачно.
      Това, че някой използва по шеговити фрази само допринася за свежарския стил на общуване.
      Все пак сме тук да си споделяме, помагаме и не на последно място да се поразведрим.
      И нека незабравяме, че като гости, е добре да уважаваме тона в "къщата" в която...... все пак сме си гости.
      GPS системи https://www.easytracking.bg/
      Пътна помощ навсякъде и по всяко време https://закъсах.бг

      Коментар


      • #48
        От: Проблем със замръзване.

        Когато глупостите станат прекалено, все пак и тук не са само ескимоси.
        Последно редактирано от veskov; 07-11-13, 22:03.
        А тези простотии се правят от името на всички ни.
        Даника
        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

        Коментар


        • #49
          От: Проблем със замръзване.

          Вие едно питане го направихте на голяма къвга.Стига сте се джавкали.Ще ги пребера в цеха до като намеря точното решение.То ва си е за мое лично спокойствие и да ми бъде в помош при евентоално запалване.Никой не ми го изисква по закон и никой не може да ме накара да отговаря на къквито и да е изисквания.Просто трябва да е течащо и да не е горимо.БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ПОМОЩА.Поздрави.
          sigpic

          Коментар


          • #50
            От: Проблем със замръзване.

            Знаех си, че на оня ветрилник ще ги слагаш.
            Дай 50 кинта на двама манга.. .. пардон, да ти го изкопаят една дупка.
            Мини да ти дам 2 такива гюмчета, бутни ги в дупката и ги забрави. Помпата можеш и вътре в халето да си я държиш.
            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
            Към модераторите-А изтрийте го сега.
            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X