Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ъгъл на корниз

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Ъгъл на корниз

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Е те точно това правя, ама не ме кефи резултата. Мисля че разбрах къде бъркам при рязането. Вероятно трябваше да пробвам с мОкетното ножче, а не с кухненския
    Утре ще борим пак
    Ма ти с кухненския ли бе бате?
    Хубу'у поне че не си взел нЕкой бензинов трион.

    Само с макетен нож. Аз съм теоретик, щото жената ги кроеше. Ама ето ти "технологията":
    Отрязваш парчето с 3-5 мм по-дълго. След това с дялкане напасваш двете парчета ъгъл срещу ъгъл докато ти хареса резултата. Като си готов, от другата страна (равната) обираш излишъка.
    Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

    Коментар


    • #47
      От: Ъгъл на корниз

      Такаа, май му фанах цаката.
      Обаче тамън стигнаФ до полвината и свърши лепилото, да се таковам у кухата лейка

      Благодаря на всички за съветите.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #48
        От: Ъгъл на корниз

        [QUOTE=Десислав Добрев;2268882]+1 за белия акрилен силикон..
        Гледай как преди години, двамата с брат ми, сме ги рязали с макетно ножче, както ни падне и запълвахме с пръсти..
        Имаше и много брак, но това е евтин материал и много не си давахме зор..
        Не е перфектно, но от аматьори толкова..

        /QUOTE]
        А за това помещение не трябва ли да е санитарен силикона. Доколкото имам опит акрил в мокро помещение става грозна история след време.
        Sent from my Nokia s fenerche

        Коментар


        • #49
          От: Ъгъл на корниз

          [QUOTE=//Радо//;2274189]
          Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
          +1 за белия акрилен силикон..
          Гледай как преди години, двамата с брат ми, сме ги рязали с макетно ножче, както ни падне и запълвахме с пръсти..
          Имаше и много брак, но това е евтин материал и много не си давахме зор..
          Не е перфектно, но от аматьори толкова..

          /QUOTE]
          А за това помещение не трябва ли да е санитарен силикона. Доколкото имам опит акрил в мокро помещение става грозна история след време.
          Това са само тоалетни, без душ и няма толкова влага..Вероятно за това все още акрилният силикон се държи..

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X