Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ъгъл на корниз

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Ъгъл на корниз

    Е няма ли да запали стиропора? Или да го наръфа?
    Последно редактирано от turtey; 21-08-13, 21:22.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #32
      От: Ъгъл на корниз

      Аз пък да питам:
      -За чий ... ти е те тоА корниз? Кво хубаво си беше без него и нЕмаше главоблъсканици. Моите первази за ламината стоят на гардероба четвърта година и не ме боли глава
      На сърбела майката му е чесането.
      Борислав Борисов Русе О885 О37815

      Коментар


      • #33
        От: Ъгъл на корниз

        И аз тъкмо това щях да питам
        По времето когато родителите ми са строили апартамента много бяха на мода разните корнизи и розетки по таваните.
        Сега, след 30 години, при по-сериозния ремонт така съм псувал тази мода...

        Ако аз сега правя стая-в никакъв случай корнизи!
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #34
          От: Ъгъл на корниз

          Кольо стига бе - гипсовите си се фугират с гипс и стават като истински и не си личи грам


          А кво да правиш - сега пак са модерни подобни чудесии )))
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #35
            От: Ъгъл на корниз

            Ако зависеше от мен , щях да криминализирам правенето на ремонт в къщи...
            На сърбела майката му е чесането.
            Борислав Борисов Русе О885 О37815

            Коментар


            • #36
              От: Ъгъл на корниз

              Петьо , върни в магазина корнизите които не си нарязал и не се занимавай с глупости.Другия вариант е да си купиш шаблон за рязане под ъгъл, ефтините варианти са под 10 лева.
              емил златков
              паджеро 2.5тд
              ве стром 650

              Коментар


              • #37
                От: Ъгъл на корниз

                Ъъъъъ подкрепям с две ръце казаното за ремонтите,ама само по тихо да не ни чуе жената.
                Иначе сложи накрая и готовия ефект на фото да видим какво си направил да не ходи зян тая тема.
                Няма страшно в умирачката...
                Страшното е да си жив!...

                Коментар


                • #38
                  От: Ъгъл на корниз

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  Кольо стига бе - гипсовите си се фугират с гипс и стават като истински и не си личи грам
                  Знаеш ли каква играчка е да се боядисват после? Моите са с едни ситни орнаментчета, става само с четка за рисуване. Вярно, от големите размери, ама за рисуване, не за боядисване. А не може да не ги боядисаш, или да ги претупаш-личи си много здраво.

                  Ако сега упорстваш да слагаш корнизи-да ти пожелая след време да правиш ремонт на стаите с корнизи.
                  Ще се псуваш, и ще си викаш, че имаше един дебел дето викаше да не ги слагам пустите му корнизи, ама...

                  И сълзата капвайки от окото ще разреди латекса, докато ти се мъчиш да я скриеш от мърморещата жена...
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • #39
                    От: Ъгъл на корниз

                    Първоначално публикуван от zemo Преглед на мнение
                    Петьо , върни в магазина корнизите които не си нарязал и не се занимавай с глупости.Другия вариант е да си купиш шаблон за рязане под ъгъл, ефтините варианти са под 10 лева.
                    E за кво ми е тоя шаблон като прав ъгъл в къщи няма ))

                    КЪсно е либе за китка - корнизи ше има
                    А сълзите си капят в латекса ама тва е )))
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #40
                      От: Ъгъл на корниз

                      Копираш ъгъла на хартия, директно от тавана, слагаш кУрнизите успоредно на правите и задължително по плоскостта, по която ще лежат, събираш двете пресечни точки с макетния нож(вътрешна и външна) и немоЕ да не стане.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Ъгъл на корниз

                        Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                        Копираш ъгъла на хартия, директно от тавана, слагаш кУрнизите успоредно на правите и задължително по плоскостта, по която ще лежат, събираш двете пресечни точки с макетния нож(вътрешна и външна) и немоЕ да не стане.
                        Е те точно това правя, ама не ме кефи резултата. Мисля че разбрах къде бъркам при рязането. Вероятно трябваше да пробвам с мОкетното ножче, а не с кухненския
                        Утре ще борим пак
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • #42
                          От: Ъгъл на корниз

                          Голям зор е да се напаснат с рязане фугите,за целта се използва акрилен бял силикон който лесно се боядисва.Не се мъчи с формули,макети и т.н.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Ъгъл на корниз

                            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                            Е те точно това правя, ама не ме кефи резултата. Мисля че разбрах къде бъркам при рязането. Вероятно трябваше да пробвам с мОкетното ножче, а не с кухненския
                            Утре ще борим пак
                            Направи си пасватор със същия ъгъл ,единия го режеш отпред ,другия отзад и е ок,режеш ги с ножовка става супер

                            Коментар


                            • #44
                              От: Ъгъл на корниз

                              вземи ъглите и иди до нкой дърводелец да ти ги отреже с диска,проблема ти е че трябва ръката с инструмента да ти е на 90 градуса спрямо корниза
                              Grand Vitra ddis 2008
                              SEAT Althea XL tsi 2010
                              Mitsubishi Canter

                              Коментар


                              • #45
                                От: Ъгъл на корниз

                                +1 за белия акрилен силикон..
                                Гледай как преди години, двамата с брат ми, сме ги рязали с макетно ножче, както ни падне и запълвахме с пръсти..
                                Имаше и много брак, но това е евтин материал и много не си давахме зор..
                                Не е перфектно, но от аматьори толкова..

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0419.jpg
Прегледи:1
Размер:22.9 КБ
ID:5511375Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0420.jpg
Прегледи:1
Размер:25.8 КБ
ID:5511376Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0421.jpg
Прегледи:1
Размер:24.5 КБ
ID:5511377

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X