Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет при избор на гаражна врата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Съвет при избор на гаражна врата

    Някакви наблюдения върху издръжливостта на пружините и въжетата на секционна гаражна врата монтирана и използвана с натоварване като при индивидуален гараж? Съвети? Препоръки?
    WG 2.7 CRD

    Коментар


    • #32
      От: Съвет при избор на гаражна врата

      Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
      Някакви наблюдения върху издръжливостта на пружините и въжетата на секционна гаражна врата монтирана и използвана с натоварване като при индивидуален гараж? Съвети? Препоръки?
      По въпроса нямам наблюдения, но да кажа, че е по-добро решение от вратите, навиващи се на руло с ел. двигател. Напоследък често навивам на ръка, понеже гасят тока часове наред. Аз съм ОК, ама жена - не. Т.е. нещо като "дежурен" по врата.
      Публикувайте отговор

      Коментар


      • #33
        От: Съвет при избор на гаражна врата

        Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
        По въпроса нямам наблюдения, но да кажа, че е по-добро решение от вратите, навиващи се на руло с ел. двигател. Напоследък често навивам на ръка, понеже гасят тока часове наред. Аз съм ОК, ама жена - не. Т.е. нещо като "дежурен" по врата.
        UPS?
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #34
          От: Съвет при избор на гаражна врата

          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
          UPS?
          По принцип е възможно, но ролетна врата си тежи и си губи смисъл.
          Публикувайте отговор

          Коментар


          • #35
            От: Съвет при избор на гаражна врата

            Избрах модел, фирма, цвят, задвижване. Остана ми само да реша дилемата 20 или 45 мм панел. На термоизолация изобщо не държа, а по-скоро само на якост ако още 2.5 см полиуретанова пяна биха дали такава изобщо.....?
            WG 2.7 CRD

            Коментар


            • #36
              От: Съвет при избор на гаражна врата

              После давай снимки и цени. И аз съм се заканил на вратата на гаража.
              Ford Maverick II 2.3 XLT
              Ford Mondeo MK5

              Коментар


              • #37
                От: Съвет при избор на гаражна врата

                Ами спрял съм се на това. Ако се сметне за реклама, модераторите да го махат.
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:csm_Novoferm2019-vFc_page-0003_f949fd9d80.jpg
Прегледи:1
Размер:167.6 КБ
ID:5815984
                Днес ходих да ги гледам. Изглеждат да са направени добре. А и имам два други врати от същият производител, само дето са тип "летящо крило". Та за сега не съм им намирал кусури.
                WG 2.7 CRD

                Коментар


                • #38
                  От: Съвет при избор на гаражна врата

                  При мен гаража е доста стар, колоните и тавана са греди, и не са от най-правите. Като се наканя трябва да видя някой монтажник да каже ще я бъде ли работата, или ще ме кара някаква подготовка да правя.
                  Ford Maverick II 2.3 XLT
                  Ford Mondeo MK5

                  Коментар


                  • #39
                    От: Съвет при избор на гаражна врата

                    Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
                    При мен гаража е доста стар, колоните и тавана са греди, и не са от най-правите. Като се наканя трябва да видя някой монтажник да каже ще я бъде ли работата, или ще ме кара някаква подготовка да правя.
                    Ей това е най-големият проблем - монтажът! И да дойде някой да гледа, да мери и да каже. Иначе като ме надушиха ми счупиха телефона да си продадът желязото.
                    WG 2.7 CRD

                    Коментар


                    • #40
                      От: Съвет при избор на гаражна врата

                      Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
                      Ей това е най-големият проблем - монтажът! И да дойде някой да гледа, да мери и да каже. Иначе като ме надушиха ми счупиха телефона да си продадът желязото.
                      Че то цялата работа е в монтажа, иначе врати бол. Затова като се наканя - да идват, да гледат и да си казват цената.
                      Ford Maverick II 2.3 XLT
                      Ford Mondeo MK5

                      Коментар


                      • #41
                        От: Съвет при избор на гаражна врата

                        Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
                        Ей това е най-големият проблем - монтажът! И да дойде някой да гледа, да мери и да каже. Иначе като ме надушиха ми счупиха телефона да си продадът желязото.

                        Ами, намерете такива дето доставят и монтират, че и гаранция да дадат.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Съвет при избор на гаражна врата

                          Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
                          Мнение на slaf4uКолегата edoors е твоя човек



                          ... Писах му. Не отговаря.
                          Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
                          ... Иначе като ме надушиха ми счупиха телефона да си продадът желязото.
                          За първи път не се почувствах неудобно, че не съм отговорил на някой, нито пък съм му звънял...
                          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                          Коментар


                          • #43
                            От: Съвет при избор на гаражна врата

                            Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                            За първи път не се почувствах неудобно, че не съм отговорил на някой, нито пък съм му звънял...
                            Радвам се тогава, ако съм бил полезен.

                            Иначе надявам се това не беше заяждане.
                            WG 2.7 CRD

                            Коментар


                            • #44
                              От: Съвет при избор на гаражна врата

                              Като строях слагах доста гаражни врати!
                              От опит мога да ви кажа : не купувайте никога без монтаж!

                              Ма сега, ма после, ма картинка ще стане--- забрави.Един път се излъгах по ниската цена и никога повече.
                              Избирайте по висока цена но задължително монтирана с гаранция.Като се случи проблема да има кой да дойде или да напсуваш...
                              Когато купиш без монтаж и после се случи нещо(а то винаги се случва) - монтажника плюе вратата е боклук а магазина обвинява калпав монтаж.
                              Накрая клиента да се спасява.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X