Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

    Някой, ако иска нещо от Тимел, да се обади. Има интерес за групова доставка.
    Съвети и идеи приемам всякакви, решенията си взимам сам.
    GSM 0877207222

    Коментар


    • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

      Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
      Предложи цена ,ако вземем от теб и откъде си ?
      Базата ни е в Калояново, област Пловдив ... Цената в момента е 330лв/тон насипни

      Коментар


      • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

        http://www.sklep-witkowski.pl/bg/kmb...-rp-12-kw.html

        Коментар


        • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

          Първоначално публикуван от Валтер Желязков Преглед на мнение
          Директно от сайта, като проследите линка или някоя българска фирма да ви го внесе. Кой точно котел ви интересува?
          http://www.sklep-witkowski.pl/bg/kmb...-rp-12-kw.html

          Коментар


          • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

            Първоначално публикуван от klintan Преглед на мнение
            Днес си взех антрацит от Терм и Ко на цена 318 лв насипни,а донбаските бяха на 300 насипни за частно лице.Тази цена дето си писал 326 да не е за пакетирани в чували?

            Да ,за пакетирани е .
            0887/400121 Антон Донев

            Коментар


            • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

              Някои ползвал ли е вьглища от ТопливоАД.Имат фракция 6-18.

              Коментар


              • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

                Ползвах около 160 кг от фракцията на Топливо 6-18. При нас ги продаваха на сипни и ги взех за проба месец март. Екоенергията си ги прекара като бонбонките,но с малко повече шум. Горяха си добре,но в момента им вдигнаха цената и още не съм направил сметка кое ще ми е по-добре пелети или въглища. Лошото е че праха от въглищата си го има винаги и пак си като коминочистач.

                Коментар


                • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

                  Вчера бях в Русе и въпреки , че беше неделя , видях какво предлагат двете фирми на въглища фракция 6-20мм.
                  Едната е Топливо АД , а другата е Брикетна фабрика.
                  Цените почти са еднакви , НО едно ми направи впечатление:
                  Тези от Топливо бяха изсипани на плаца и от 15 метра от оградата ( все пак беше неделя и беше затворено) , видимо блестяха?
                  Снимах и незнам дали се различава толкова, но до тях имаше още две камари - те не блестяха?
                  Вярно , че предишната вечер ( събота ) беше валяло дъжд , но на какво се дължи тези блясъци на фракцията?
                  Мисля си , че при тях не би трябвало да има някави фалшификации, но несъм напълно сигурен?
                  Тези от Брикетна фабрика пазача ги показа в една кофа от сирене, намиращ се до портала - там не съм видял камарата под открито небе?
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:88888888888888.jpg
Прегледи:1
Размер:92.8 КБ
ID:5793277
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:999999999999999.jpg
Прегледи:1
Размер:88.8 КБ
ID:5793278
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6666666666666666.jpg
Прегледи:1
Размер:93.8 КБ
ID:5793279

                  Коментар


                  • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

                    Относно прахоляка от въглищата при зареждането на бункера. Човека, който ми продаде горелката сподели, че преди да изсипе чувала включва прахосмукачката за пепел и поставя накрайника в ъгъла при амортисьора. Тази година ще го пробвам.
                    Съвети и идеи приемам всякакви, решенията си взимам сам.
                    GSM 0877207222

                    Коментар


                    • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

                      Здравейте колеги,интересуваме как са нещата с антрацитни въглища? Добре ли гори екоенергията,колко време има жар в нея?Остава ли много згурия?
                      Ако някои е ползвал такива въглища да сподели.Благодаря предварително.
                      Хубав ден и успех на всички.

                      Коментар


                      • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

                        Първоначално публикуван от energo8 Преглед на мнение
                        Здравейте колеги,интересуваме как са нещата с антрацитни въглища? Добре ли гори екоенергията,колко време има жар в нея?Остава ли много згурия?
                        Ако някои е ползвал такива въглища да сподели.Благодаря предварително.
                        Хубав ден и успех на всички.
                        Аз се пробвах да ги горя.Неуспешно.Много малко "жареят"(държат жар)поне при мен.Аз съм с турски котел.Когато вентилатора спре (а той при мен спира за около 10-12 мин.) след това не могат да се разпалят.Пепелника се пълни с неизгорели въглища.Може би ако се месят с донецки ще се получи.Но на мен не ми се занимава.Отделно много трудно се разпалват.

                        Коментар


                        • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

                          Първоначално публикуван от energo8 Преглед на мнение
                          Здравейте колеги,интересуваме как са нещата с антрацитни въглища? Добре ли гори екоенергията,колко време има жар в нея?Остава ли много згурия?
                          Ако някои е ползвал такива въглища да сподели.Благодаря предварително.
                          Хубав ден и успех на всички.
                          Аз се пробвах да ги горя.Неуспешно.Много малко "жареят"(държат жар)поне при мен.Аз съм с турски котел.Когато вентилатора спре (а той при мен спира за около 10-12 мин.) след това не могат да се разпалят.Пепелника се пълни с неизгорели въглища.Може би ако се месят с донецки ще се получи-аз лично така ги изгорих,но имах само 100 кг..Но на мен не ми се занимава.Отделно много трудно се разпалват.

                          Не знам дали на някой ще му е от полза но в района на Русе могат да се намерят пелети слънчогледови в чували по 25 кг. на цена 180 лв/тон.За да не е реклама контакти на лични.Да вметна че това е цената от зимата може да има някаква разлика.В момента няма налични.Предполагам че ще има след като започнат да жънат слънчогледа.

                          Коментар


                          • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

                            Аз изгорих около 1.2 тона антрацит. Добре горят, до 3 часа пауза се палят от жарта. Мисля че и повече ще изкарат на пауза и ще се саморазпалят. Шлаката е на рехави слитъци кафяво червени.

                            Коментар


                            • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

                              Първоначално публикуван от Viktor11 Преглед на мнение
                              Аз изгорих около 1.2 тона антрацит. Добре горят, до 3 часа пауза се палят от жарта. Мисля че и повече ще изкарат на пауза и ще се саморазпалят. Шлаката е на рехави слитъци кафяво червени.
                              Благодаря за информацията.
                              А чисто икономически сравнено с руските,как излиза колега?

                              Коментар


                              • От: Всегоривни горелки и котли на твърдо гориво

                                Според мен основната разлика е че по рядко изхвърляш шлака и зареждаш.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X