Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ретуш на дървени мебели?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Ретуш на дървени мебели?

    Първоначално публикуван от Tramp Преглед на мнение
    Пенчо, извинявай, че се присламчвам към темата ти, но и аз имам един "мебелен" въпрос.
    Знаете ли някъде да се продава естествен фурнир? Трябва ми махагонов, но е малко вероятно да се намери, така че всеки друг фурнир със светъл цвят е подходящ.
    Имам само паркет!!
    Звънкай ...
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • #32
      От: Ретуш на дървени мебели?

      За тушове и коректори в Тека, като гледам вече е споменато, а за фурнир в Булсилва на Военна Рампа бившия завод Москва.Спора за МДФ, ХДФ и фазер е безсмислен, като АБС и ПВЦ при кантовете все пластмаса ама не точно

      Коментар


      • #33
        От: Ретуш на дървени мебели?

        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
        Знае ли някой друго място освен Брикилаж, дето да продават цветни флумастри за мебелен ретуш??
        02 931 14 42 - АНН-2. Има и безцветен който може да си напълниш със спиртен байц по твой избор.
        offroad фен
        1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
        TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

        Коментар


        • #34
          От: Ретуш на дървени мебели?

          Първоначално публикуван от Tramp Преглед на мнение
          Пенчо, извинявай, че се присламчвам към темата ти, но и аз имам един "мебелен" въпрос.
          Знаете ли някъде да се продава естествен фурнир? Трябва ми махагонов, но е малко вероятно да се намери, така че всеки друг фурнир със светъл цвят е подходящ.
          http://www.jaf-bulgaria.com/furnir/cvetova-gama/ или

          http://www.solarism-bg.com//?page_id=2
          offroad фен
          1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
          TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

          Коментар


          • #35
            От: Re: Ретуш на дървени мебели?

            Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
            Ей, карате ме да се излагам по скайпа в късна доба. Чукнах един специалист по тематиката и той така се разсмя на понятието фазер 6мм, че ми стана неудобно.
            Ми, виж си гърба на гардероба или дъната на чекмеджетата. Ако не са от шперплат, най-често са от фазер 4мм или около това. Аз лично съм виждал (и работил с) по-дебел. Старите дървени врати също са от 2 плоскости фазер и хартия на акордеон между тях.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X