Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Домашни климатици

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Монтаж на климатици

    За V 93 :Опитай да се обадиш на 0888 268 727.
    Най-страшното в България е, че хората, които пращат SMS-и във ВИП-Брадър,
    имат право да гласуват на избори.

    Коментар


    • До: Монтаж на климатици

      Един практически съвет. Следете дали монтажниците вакуумират тръбния път, преди да пуснат фреона в системата. Някои от "майсторите" ги мързи да включват вакуум помпата и да чакат необходимото време за вакуумиране, или просто нямат такъв уред, а предпочитат по-бързия медод с изпускане на фреон. И ставате свидетел на "фсъъът, фсъъът, честит климатик господин Х". Ако попаднете на такива леваци, не се връзвайте на обясненията им, че то и така може и няма проблем. Ако трябва, бъдете настоятелни.
      Не чета коментари и не отговарям на такива.

      И коментаторите...

      Коментар


      • До: Монтаж на климатици

        Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
        Важното е да е от оторизираните, защото иначе като ти думне компресора си направо за нов климатик!
        Аз имам десетина такива, /думнали/, ако някой иска да ги купи , да се обади, иначе някой гаврош ще удари джакпота!
        Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
        Аз имам климатик от 3 години който изобщо не е спирал да духа на зададена стойност 18 градуса, при това положение сега в жегата отказа и вместо да го ремонтирам си купих нов по-мощен, мисля че е нормално да си сменя климатика когато ми изгори стария а не предварително.
        Иначе си прав хората така полудяха от тая жега че вече никъде няма вентилатори даже и от тези в магазините за 1 лв.
        Малко оффтопик, но ме интересуват тези "избушили" климатици независимо от броя и марката им. Продавате ли ги и на каква цена. Готов съм да ви дам някви пари за тях нищо, че са избушили.
        4ао
        Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

        Коментар


        • До: Монтаж на климатици

          И аз имам интерес, но само към марков такъв. Ако имате някой по истински изгорял, казвайте цена и да го взимам.
          Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

          Коментар


          • До: Монтаж на климатици

            Moя го завещах на един склад да си го правят sorry.
            no signature no problems

            Коментар


            • До: Монтаж на климатици

              Момци, не продавам нищо на хората от форума, а го подарявам!
              Пуснах че ги продавам, защото трябваше да се спази принципа на бизнеса, иначе са гробници и развалини, не бих наказал някой колега да се мъчи с тия мъртъвци!
              Проблема е, че са в един наш изоставен склад, отдавна не съм стъпвал там и не знам какво е останало, утре ще прескоча и ако има още нещо останало, идвате и си ги отнасяте!

              Там има и около 4 тона железни конструкции, който е от София и има резак, халал да са му!
              Чакам на л.с....

              DINI ти си първия в списъка!

              Коментар


              • До: Монтаж на климатици

                ми аз ти писах едно лс, но неполучих отговор... то небеше свързано с климатиците, но все пак.
                Интересуват ме климатиците не за да ги правя, а за да ползвам някоя и друга електроника от тях... особено ако са инверторни става супер.
                Пиша ти пак лс дано да стане този път.
                Лек ден и късмет
                Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                Коментар


                • До: Монтаж на климатици

                  Въпроса с железариите е решен...

                  Инверторите са особенни машини и компресора и електрониката са еднакво рискови, умират при нестандартно захранване!

                  Коментар


                  • До: Монтаж на климатици

                    Здравейте.За по-големи сгради над 1000м2 мога да помогна с газов климатик работи изцяло на метан.http://www.hrimi-bg.com/bg/serv3.php
                    __KTM__

                    Коментар


                    • До: Монтаж на климатици

                      Късно видях темата, но ако има колеги които са на зор с монтаж на климатик и са от Сливен, Ст. загора, Бургас.. да свиркат.
                      Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
                      Mercedes w212 E350 4matic
                      Ducati Monster 600
                      O888795575

                      Коментар


                      • До: Re: Коя Марка климатик за в къщи?

                        Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                        Да - Купих фуджитцуГенерал 12-ки Инвертори, но още не са монтирани (Боядисват се стените) та нямам впечатлени, но силно се надявам да не съм се "объркал"
                        Сигурно имаш вече впечатления и на студено как работят. Ако искаш да ги коментираме с няколко думи, защото и аз взех такъв Или се отопляваш с друго?

                        Коментар


                        • До: Домашни климатици

                          Споделяй ! Ще е интересно как се държат на студено. На -15 например

                          Коментар


                          • До: Домашни климатици

                            Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
                            т

                            Термопомпата, всъщност е много ефективен вариант на отопление, но сдава багажа при под 5 градуса и се губи ефекта.

                            Сериозно а какво ще кажете заhttp://www.eccj.or.jp/vanguard/commende-09b.html

                            Понеже тука има какви ли не титани на мисълта и действието и обиновенно човек се държи за корема четейки половината им постове, запознайте се е една тема започната в далечната 200.... и незнам си коя http://forum.setcom.bg/index.php/topic,23881.0.html
                            Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

                            Коментар


                            • До: Домашни климатици

                              Нищо впечатляващо в горният линк (за климатиците)... Тези които избрахме и от които с Брат ми сме много доволни имат COP 5.45... И наистина го имат...
                              VPetrov.photography

                              Коментар


                              • До: Домашни климатици

                                Първоначално публикуван от superMAX Преглед на мнение
                                Споделяй ! Ще е интересно как се държат на студено. На -15 например
                                Добрите - топлят и при -15, но има проблем с външният конденз - заледяват се и се саморазмразяват, тогава тече доста вода която при тази температура замръзва и всичко под климатика става в лед (аз на балкона имам над 10-15см)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X