Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бисерите на нашите деца

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Бисерите на нашите деца

    на един познат детенцето в едно контролно понеже въпроса бил да се изброят пойменно учениците на Кирил и Методи,а то горкото забравило някой от тях и за да спаси ситуацията пише следното:...Учениците на братята Кирил и Методи били Климент,Наум един друг и още двама...дечица,какво да ги правиш...те са наше копия.
    HUSGVARNA 630 SMR
    PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

    Коментар


    • #92
      До: Бисерите на нашите деца

      Сетих се за още един бисер на нашия.
      По празниците му взех една играчка от Метро, която се оказа не напълно окомплектована и на другия ден решавам да ходя да я заменям. Той обаче, с мен, та с мен да ходи. Хубаво ама там нали не пускат с деца под 7 години 9нашия е на 3,5 г.) и аз му казвам, че не мога да отида с него понеже не разрешават и даже са сложили табелка. А той само ме погледна и " тате, щее махнем табелката и после влезнем".
      Аз, ааА да му кажа не може... и се замислих, как бързо му намира решенията главицата
      ТИ си Уникален! Както и всеки друг!
      lre-bulgaria.org

      Коментар


      • #93
        До: Бисерите на нашите деца

        Сега сина ни е на 13 г и съжелявам, че не записвах бисерите които произвеждаше ежедневно. Вече са избледнели, но остават попадения от сорта на :
        -леля са четирицифрено семейство, а нашето е трицифрено;
        -заумявам се- мисля че...
        Mitsubishi Pajero 2800+
        Stop the earth I want to get down

        Коментар


        • #94
          До: Бисерите на нашите деца

          Дъщеря ми заявява, че иска да я повия като бебе ?!? Започваме едно безумно омотаване в едно одеало (все пак е на 3 години голямо момиче), при което тя започва все повече да се изнервя. Това прераства в рев и писъци "Не искам да ме повиваш като бебееееееееее !!!" Аз изумена я питам "А като какво искаш да те повия?" и тя отговаря "Ами като КАТЕРИЦА!"

          Разказвам приказка, в която накрая принцът и принцесата, естествено, се женят. Казвам, че готвачите приготвят всякаква храна и питиета за сватбата. Тя ме пита:
          -Какви са тия питиета, за какво ги слагат?
          -Ами за да има какво да пият гостите на сватбата.
          -Абе мамооооо, ама това не са питиета, ТОВА Е ВОДА ИЛИ СОК !!!
          Кръвна група 0+

          Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

          Коментар


          • #95
            До: Бисерите на нашите деца

            Моята Хубавица гледа умно обяснението на майка си, че е излязла от корема и и заявява умно, "Ааааа значи си ме изяла" (Умно е детето как иначе ще е влезнала в корема????)

            А сега се борим с глагола "Ях" - аз си Изях цялото ядене, Ях сладолед

            Коментар


            • #96
              До: Бисерите на нашите деца

              Ако някой се чуди как се прави килим, ето обяснението на дъщеря ми :

              "Взимаш едно, слагаш го отдолу, после още едно отгоре и едно до него и става голяяям килим!!! "
              Кръвна група 0+

              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

              Коментар


              • #97
                До: Бисерите на нашите деца

                Пак съм аз, пак за дъщеря ми

                Седи на гърне, ръфа ябълка (защото знае, че от нея косата й ще стане още по-дълга) и важно заявява :

                "Косата ми вече е дълга до ГЪРНЕТО!!!"
                Кръвна група 0+

                Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                Коментар


                • #98
                  До: Бисерите на нашите деца

                  Ягубка, Ядубка... как ли не беше, Но днес вече минахме на Ягодка

                  Коментар


                  • #99
                    До: Бисерите на нашите деца

                    Малката на 2.5г. Татко ми е пикакан ( капитан) и кара лодка.
                    Трудно казва д и в и съответно "идва" се произнася като ибааа.Отивам да я взема от ясла и чувам " мама ибаааа" и онемявам , а госпожите падат от смях. На всички деца така е викала , просто ги уведомявала , че майките им идват.
                    Женя Вълчанова 0888272565

                    Коментар


                    • До: Бисерите на нашите деца

                      До преди две години:
                      1. Филма се казваше "От местопреставлението".
                      2. Въже=Жеве
                      LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                      Коментар


                      • До: Бисерите на нашите деца

                        Казва му аз преди няколко дни, че отиваме на разходка с джипки в планината, а той издължава напред главица, разперва ръчичички в поза от типа "ти кви ми ги говориш" и ми казва, "ама джипките са на офроууд събора в Приморско" тате
                        ТИ си Уникален! Както и всеки друг!
                        lre-bulgaria.org

                        Коментар


                        • До: Бисерите на нашите деца

                          Днес чета на глас от форума "Имен ден имат Ангел, Ангелина, Михаил, Михаела, Райчо, Райна и Рангел!", при което дъщеря ми се ококорва и казва "Еййй, много дълго име, бе мамо !!!"
                          Кръвна група 0+

                          Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                          Коментар


                          • До: Бисерите на нашите деца

                            В детскта градина обсъждали нещо за зелено училище на лятото. Синът ми обаче заявил на майка си, че той иска да ходи на "червено училище".

                            Коментар


                            • До: Бисерите на нашите деца

                              Моята Красавица днес и обувам чорапки на звездички, тя решава че са снежинки и заявява "Яаааа СНЕГОРИНКИ"!!!

                              Коментар


                              • До: Бисерите на нашите деца

                                Нашият Станислав малко трудно тръгна на детска градина /за първи път/ тази есен. Сутринта след поредните мрънкания и уговорки чувам да казва на майка си.
                                -Мамо, искам през деня да си ми детска учителка, а вечерта - майка...
                                Only after the last tree has been cut down,
                                Only after the last river has been poisoned,
                                Only after the last fish has been caught,
                                Only then will you find that money cannot be eaten.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X