Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бисерите на нашите деца

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Бисерите на нашите деца

    Здравейте на всички ,да вметна и аз 2 случки с моя малкия син(той вече е по-голям де 7г.),че като беше някаде на 1,5-2 г и една заран се олежаваме ние тримата в леглото ,и аз решавам да му сменя гащята(памперса)и кво става изувам го аз и се завиваме под завивката и си гледам сутришните новини и къде няма 2-3мин. малкия вика ,тате тате виж КОКАЛЧЕ, и ми сочи оная си му работа ,при което се сцепих от смях а жената вика ,ко стана ко стана


    друг случай,вземам го от яслата някъде есента ,и те си играят одвънка по двора,в момента в който ме видя че идвам да го взема и от неговата устица излезе цитата ХАЙДЕ БЕ Х..ОИ ДО КОГА ЩЕ ЧАКАМ,а там имаше и други родители
    Човек колкото и добре да живеее накрая се жени

    Коментар


    • До: Бисерите на нашите деца

      Дъщеря ми сподели, че е яла "кус-КУЧЕТА" (вместо кус-кус-чета )
      Кръвна група 0+

      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

      Коментар


      • До: Бисерите на нашите деца

        Днес в класа на дъщеря ми/ 2-ри, разбира се/ едно момченце попитало г-жата дали е възможно да се отпише от някои часове, по които му е трудно и изброило естествено математика, английски и понякога физическо.

        Коментар


        • До: Бисерите на нашите деца

          Преди N.. години ме ухапа комар по рамото, алергична съм и .....безкрайно чесане става....става огромна подутина.....дъщеря ми е на 4 г. и ме гледа и ме пита....аз обяснявам, че комарите искат да ядат и имат една игличка, с която взимат кръв от хора и животни и така се хранят.....коментар на щерка ми "ама, че е тъп тоя комар, толкова ли не може да си купи ядене от магазина, ами прави ЧЕРВЕНО НА МАМА!!"

          Коментар


          • До: Бисерите на нашите деца

            Аз съм ОФФроад батко Сестра ми е 6 години
            Майка ни купила прясно мляко в найлоново пликче.Нашата го взема, слага го, там където двата крачола се събират и ми вика:
            - Бате, виж аз съм крава Давам мляко
            Non scholae sed vitae discimus.

            Коментар


            • До: Бисерите на нашите деца

              Дъщеря ми разказва нещо за нейната "приятелка от детската градина Виктория". Аз питам:
              -Коя е Виктория, бе, мамо?
              А тя:
              -Е, как коя - на майка й дъщерята, разбира се !

              Кратко и ясно
              Кръвна група 0+

              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

              Коментар


              • До: Бисерите на нашите деца

                Онзи ден, половинката ми се опитвала да слага малкия разбойник да спи. Той обаче обикновенно тогава се сеща за всичро което може да отложи момента със заспиването и се започнало - Мамооо, може ли вода. Тя, понеже знае номерата, - хайде лягай. Той обаче пак - моооже ли вода. И така доста пъти. Накрая Тя му казала - хайде лягай, че ще стана и ще те напляскам. Секунда, две мълчание и - Мамо, а може ли като станеш да ме напляскаш, да ми донесеш вода..
                ТИ си Уникален! Както и всеки друг!
                lre-bulgaria.org

                Коментар


                • До: Бисерите на нашите деца

                  Напоследък когато прява забележка за поведението на дъщеря ми, все й казвам "Недей да си груба, нали си дама!". И онзи ден тя се сдърпа нещо с дядо си, при което я чувам как си мърмори " Ааамаха! Той ще ми къса нервите, а аз ще съм дама!?!?"
                  Кръвна група 0+

                  Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                  Коментар


                  • До: Бисерите на нашите деца

                    Ето и наколко от бисерите на наият син;моканче,което означаваше моковче,поругашник-чорапогащник и още други,но в момента не се сещам.

                    Коментар


                    • До: Бисерите на нашите деца

                      Ще сядаме да вечеряме.Малката:
                      "Ураааа има самука ( мусака) и тататор."
                      Женя Вълчанова 0888272565

                      Коментар


                      • До: Бисерите на нашите деца

                        Дъщеря ми ме разпитва за сватбите. И по едно време се сепва и казва "Ама аз за кой ще се оженя? Не съм си избрала име! Хайде, мамо, мисли и ти как да се казва тоя, за който ще се оженя!"

                        Ходи обяснявай после, че не се избира по името
                        Кръвна група 0+

                        Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                        Коментар


                        • До: Бисерите на нашите деца

                          Моя син, като го возих веднъж, подскочи здраво на един ров и рече "Леле какъв друсък"
                          Show must go on!
                          LZ1VES

                          Коментар


                          • До: Бисерите на нашите деца

                            а наща прахосмукачка така бучи че сестра ми чак написа "Забранено за прохотмосачка" и го лепна на вратата си hxaHXHXAH
                            Няма кал - Няма кеф !!!
                            Suzuki Samurai LJ410 1984
                            Suzuki LTZ400 2008
                            Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

                            Коментар


                            • До: Бисерите на нашите деца

                              Първоначално публикуван от bi0nic Преглед на мнение
                              а наща прахосмукачка така бучи че сестра ми чак написа "Забранено за прохотмосачка" и го лепна на вратата си hxaHXHXAH
                              А аз като малък не съм можел да произнасям пахосмукачка и съм казвал "Сама чисти"

                              Коментар


                              • До: Бисерите на нашите деца

                                ето една моя фраза като съм бил по малък.
                                Мамо, вземам възглавницата и ще спя при вас.- Мамо, зема ганата и пинкам пи вас.
                                Спомням си един случай когато бяхме се събрали много хора на една поляна покрай язовир и се яде риба. Аз изтърсих следното : Защо тази риба има косми? Имал съм предвид кости и от тогава туко ме базикат искам ли риба с косми.
                                Сещам се също един път като си играехме с братовчедка ми и непомня точно какво е станало но си спомням че и бях казал : Ех че си пратуна кразна (кратуна празна).

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X