От: При зъбобол!!!
Половинка ракия!!!
Половинка ракия!!!
и в един момент след полунощ "посегнах" към коняка
... 250мл "свършиха работа", но не че изчезна болката, а я притъпиха поради настъпилата "обща упойка" В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар