Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гадене и виене на свят когато съм под джипа, легнал по гръб при ремонтни дейности...?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Гадене и виене на свят когато съм под джипа, легнал по гръб при ремонтни дейности

    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
    50 - 100 милилитра ракиджос.
    Проверено!
    С мезе ли ? Стига глупости, след малко ще накарате Ясен и цигара да и запали. При бременна жена.. абсурдно е.
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    0878 23 58 34- Радо

    Коментар


    • #47
      От: Гадене и виене на свят когато съм под джипа, легнал по гръб при ремонтни дейности

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Сега ако кажете и как на жената да спре да и се гади докато е бременна в ранните месеци, ...
      Ми в настоящия случай 10 минути седене под джипа вършат работа... има обаче странични ефекти, а именно, че на теб после ще ти стане лошо.
      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

      Коментар


      • #48
        От: Гадене и виене на свят когато съм под джипа, легнал по гръб при ремонтни дейности

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        С храненето е лесно - почвам да ям нещо и дискретно я оставям да ми изяде всичко от паницата, после тайно си сипвам за мене. .
        На това му се казва разделно хранене. "Веднъж ям с жената и веднъж сам".
        А за булката - грейпфрукт.
        Моята жена не помня как беше, отдавна беше, ма с големата дъщеря видехме зор /тя си е мрънкало/. Та доктора каза: "Ще ядеш грейпфрукт".
        сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
        dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

        Коментар


        • #49
          От: Гадене и виене на свят когато съм под джипа, легнал по гръб при ремонтни дейности

          Сестра ми, когато беше бременна, сега имам прекрасен племенник , постоянно и се ядеше и имаше леки гадения, почна да яде почти всичко но задължително с по-препечени филии на котлона, в комбинация с храни не толкова полезни, като пържено, кисело и т.н. изгорялата повърхност на препечената филия нали си е вид въглен а това неутрализира в по-голям процент "вредните" храни. Така че Ясене, ако на жена ти и се дояде пържоли например, да хапне една с препечена филия, но не на тостера а на котлона по-вкусна е, макар че ще опушиш кухнята малко
          Последно редактирано от Еделвайс; 19-06-13, 08:38. Причина: Пояснение

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X