Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гадене и виене на свят когато съм под джипа, легнал по гръб при ремонтни дейности...?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Гадене и виене на свят когато съм под джипа, легнал по гръб при ремонтни дейности

    Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение
    В тази тема май са започнали да се еба*ат с теб.
    Утре сутрин съм в болницата за час-два. Ако можеш да прескочиш между 9 и 10 ч може и да определим жена ли ти трябва или поп.
    Георги Савов
    0887682173
    Тука уцели десетката, не четох останалите лакърдии, но съм 199% сигурен, че ако легне под некое младо и с големи сини очи, ке му се вие свят от ниско кръвно, оти целио кръв ке е у патароко.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • #32
      От: Гадене и виене на свят когато съм под джипа, легнал по гръб при ремонтни дейности

      Говорих с личния ми лекар по телефона, обясних му за какво става въпрос, след сума ти питания и отговори, ми каза да направя следното, да легна пак под масата (за която му споменах като експеримент) и да застана неподвижно 10 минути с поглед нагоре (когато ми ставало лошо) без да мърдам и след това с бавни движения да се движа, направих го и с учудване установих че не ми се гади, но като излезнах и как се изправих ми прилоша много за 1-2 минути, всичко това му казах пак на лекаря по тела, и той ми каза директно че имам чувствителен вестибуларен апарат и просто ми трябвало повече време и без резки движения в такива среди за да се адаптира вестибуларния ми апарат. Евала на лекаря и всичко това само по тела ми го диагностира, каза ми че може да ми предпише лекарство но в моя случай не е препоръчително че предизвиквало сънливост, да не заспя под джипа. За всеки случай ако се наложи да ремонтирам под джипа, поне ще знам как да процедирам.

      Благодаря Ви колеги, за моралната подкрепа

      Коментар


      • #33
        От: Гадене и виене на свят когато съм под джипа, легнал по гръб при ремонтни дейности

        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
        Ходи, ходи. Ама с лимонови резанки! А може и с кифтета.
        ... и биричка ще донеса . Еййй като спомена лимонови резанки, като бях малък - някъде 1984год. бях на 7 години, Бог да прости баба ми, всеки ден ме черпеше с лимонени и портокалови резанки. Пенчо дали ги има и днес тези резанки, знам че захарни заводи Г.Оряховица ги произвеждаха и че още работи въпросния завод, но не съм ги виждал по магазините, извинявам се за offtopic

        Коментар


        • #34
          От: Гадене и виене на свят когато съм под джипа, легнал по гръб при ремонтни дейности

          Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
          дали ги има и днес тези резанки
          Още се намират тук там. мисля че последно виждах в Била или Т-маркета, не съм сигурен в кой от двата че пазарувам често в тях.

          Коментар


          • #35
            От: Гадене и виене на свят когато съм под джипа, легнал по гръб при ремонтни дейности

            Остава и вкусът им да е същия, ама надали. Вече са с природоидентични ......
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • #36
              От: Гадене и виене на свят когато съм под джипа, легнал по гръб при ремонтни дейности

              Нищо им няма на вкуса, произвежда ги все още заводът в Горна Оряховица и единствената разлика е че вече са с тръстикова захар вместо цвеклова. Такава има.

              Коментар


              • #37
                От: Гадене и виене на свят когато съм под джипа, легнал по гръб при ремонтни дейности

                За 100 годишнината бяха пуснали "Лимонови резенки с вкус на диня "
                Смешно .. ама бяха вкусни
                В кварталния магазин до нас има
                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                A1+

                Коментар


                • #38
                  От: Гадене и виене на свят когато съм под джипа, легнал по гръб при ремонтни дейности

                  Сега ако кажете и как на жената да спре да и се гади докато е бременна в ранните месеци, ...

                  Коментар


                  • #39
                    От: Гадене и виене на свят когато съм под джипа, легнал по гръб при ремонтни дейности

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Сега ако кажете и как на жената да спре да и се гади докато е бременна в ранните месеци, ...
                    Най няма да и става лошо, ако яде малко, но на често, но не мазни, а само сухи храни- солети, препечени филии, обикновени бисквити. Най-важното е бременната жена, да не стой гладна.
                    Иначе има хапчета, наричат се Церукал. А ако те не помагат, се включват системи.
                    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                    0878 23 58 34- Радо

                    Коментар


                    • #40
                      От: Гадене и виене на свят когато съм под джипа, легнал по гръб при ремонтни дейности

                      Много лесно, изчаква да минат ранните месеци

                      Коментар


                      • #41
                        От: Гадене и виене на свят когато съм под джипа, легнал по гръб при ремонтни дейности

                        Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                        Много лесно, изчаква да минат ранните месеци
                        Натам отиват нещата. С лекарствата малко сме скарани.

                        С храненето е лесно - почвам да ям нещо и дискретно я оставям да ми изяде всичко от паницата, после тайно си сипвам за мене. Само дето трябва и на работа да ходя.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Гадене и виене на свят когато съм под джипа, легнал по гръб при ремонтни дейности

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Натам отиват нещата. С лекарствата малко сме скарани.

                          С храненето е лесно - почвам да ям нещо и дискретно я оставям да ми изяде всичко от паницата, после тайно си сипвам за мене. Само дето трябва и на работа да ходя.
                          Като сте скарани с лекарствата, то тогава само ядене трябва. Ясене, не е препоръчително да яде много сготвени неща. Може да яде печени картофи, сварени картофи, но задължително студени, защото горещото дразни стомаха. Картофено пюре също може, но в никакъв случай пържени, кисели и сладки храни.
                          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                          0878 23 58 34- Радо

                          Коментар


                          • #43
                            От: Гадене и виене на свят когато съм под джипа, легнал по гръб при ремонтни дейности

                            Е така е то, но като си се хванал на хорото... Моята нямаше много гадене, но мисля е точно защото ядеше често и по малко. Опирай се да не ти изяжда паницата, щото ми се чини дето си е сериозна порция... Може и да бъркам, но ето и горе това пише. Гаденето само сутрин ли е или постоянно? Също ядеше доста плодове, пържено и като цяло вредни храни избягваме принципно. Виж с лекарствата сме скарани и ние... само билки ако се наложи. Пробвай с чай от джоджен, мога да ти набера пресен от при мен, но е див... има и мента. Мога и домашен джоджен да намеря де, всичко е екологично чисто

                            Коментар


                            • #44
                              От: Гадене и виене на свят когато съм под джипа, легнал по гръб при ремонтни дейности

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              Сега ако кажете и как на жената да спре да и се гади докато е бременна в ранните месеци, ...
                              50 - 100 милилитра ракиджос.
                              Проверено!

                              Коментар


                              • #45
                                От: Гадене и виене на свят когато съм под джипа, легнал по гръб при ремонтни дейности

                                Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                                50 - 100 милилитра ракиджос.
                                Проверено!
                                Пенчо, недей така бе. Това е бременна жена в началото на бременността и я караш да пие алкохол, виж ако го препоръчваш на Ясен е друго нещо

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X