Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Диагноза рак...или точене на здравната каса?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Диагноза рак...или точене на здравната каса?

    Е вече съм убедена че диагнозата ми е писана заради здравната каса. Добре де пишат взимат надбавки, съгласна съм, и не ми пука за касата, но ми пука защото тези пари влизат от нашите данъци. И нямам нищо против да плащам данъци, но при положение че имам редовни здравни усигуровки, плащам дънъци, такси и какво ли не още. Отивам на преглед и се оказва че не мога да бъда прегледана с направление, трябва да си платя, и не само за прегледи, ами и за всички мамографии, ехографии, и биопсия. Добре здравето цена няма, плащаме......е ние можем да си позволим.....а който не може?
    И защо аз не мога да точя някакво ведомство и да печеля за сметка на другите данакъпладци.
    А за мен....Днес ходих при Доц. Гавраилов....прогнозата за сега е оптимистична докато излезе биопсията.
    Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

    Коментар


    • #32
      От: Диагноза рак...или точене на здравната каса?

      Първоначално публикуван от Доби Преглед на мнение
      здравето цена няма, плащаме......е ние можем да си позволим.....а който не може?
      Е, някои и за храна не могат да си позволят. Такъв е животът, отделно защо изобщо събират тия разбойнически осигуровки.

      А за тебе - можеш да сготвиш раци и да ги изядете, в знак на протест. Така един мой приятел, вечер преди ден за излет изпиваше облаците - да не вали.

      Коментар


      • #33
        От: Диагноза рак...или точене на здравната каса?

        Е тази вечер риба....утре раци!!!
        Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X