Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Домашна шунка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Домашна шунка

    Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
    Днес си говорихме със sales department на Orion, за доставка на шунковар

    [ATTACH=CONFIG]853771[/ATTACH] .

    Цената е намалена на 399 крони (28 лв.), предлагат и съответните пликчета, но не можели да доставят "малка поръчка" до България и ми благодарят за "разбирането" ... Ако бяха китайци, и игла за шиене щяха да пратят... Но поне в сайта им можете да намерите рецепти с красиви картинки, безплатно.
    Та: ако някой има магазин за кухненски съдове, може да се пробва с "Голяма поръчка".

    Казаха ли какво разбират под "малка поръчка" колко броя е минимума. Не останаха ли желаещи или целия форум се оборудва с шунковари .
    Ако някой скоро поръчва или ще поръчва от някъде си, ако може да сподели. Аз искам да закупя 1 бр. 1.5кг.

    п.п. Последните 15 дена никой ли не е готвил

    Коментар


    • От: Домашна шунка

      Аз съм желаещ за 2 бр.по 1.5кг.
      B+

      Коментар


      • От: Домашна шунка

        И аз искам 2 бр по 1,5кг. Ако кажат колко е минималната бройка можем да се опитаме да се съберем.
        Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
        Ford Fiesta 1.4 Tdci

        Коментар


        • От: Домашна шунка

          И аз искам 1 бр. от 1.5 кг.
          Николай Папазов

          Коментар


          • От: Домашна шунка

            Аз също бих се включил с 2 бр.

            Коментар


            • От: Домашна шунка

              Като гледам вече се събрахме желаещи за около 10 бройки, та колегата дето си "говори" с производителя що не го пробва пак, може пък да сме събрали за "голяма" поръчка
              Николай Папазов

              Коментар


              • От: Домашна шунка

                В немския Амазон виждам че ги има на 12,75 Евра, но не мога да се оправя с езика и да разбера условията за доставка.
                http://www.amazon.de/gp/product/B00O...A3VAHGFOIIKZED

                Едит:
                Май се преборих ... Поръчах два бр.
                Поне имам мейл с поръчка
                Едит2: Гадовете искат 22 Евра за доставка до БГ ... аз поръчах с доставка до адрес в Германия
                Последно редактирано от Diters; 12-03-16, 14:50.

                Коментар


                • От: Домашна шунка

                  И за мен един 1,5кг. при групаж!

                  Коментар


                  • От: Домашна шунка

                    И за мен един 1,5кг. при групова заръчка.

                    Коментар


                    • От: Домашна шунка

                      Здравейте, да се похваля и аз вече съм в джаза, горд притежател на заветНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160318_070111.jpg
Прегледи:1
Размер:156.9 КБ
ID:5706975ната придобивка "Шунковар". Първи опит по рецепта на "Чичо Коце" с вкус на черизо, стана доста добре макар чеминах само Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160318_070425.jpg
Прегледи:1
Размер:146.1 КБ
ID:5706976телешкото през блендера и махнах всичкото мазно от свинският бут. Стана малко посничко но пък запалих доста хора за каузата.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160318_070428.jpg
Прегледи:1
Размер:131.3 КБ
ID:5706974
                      ,

                      Коментар


                      • От: Домашна шунка

                        Да попитам по знаещите, когато правите само свинско например бут, мелите ли част от него или го слагате на по големи парчета или цял?

                        Коментар


                        • От: Домашна шунка

                          Зависи как го обичаш. Цялото парче месо ще е по-постно. Ако смелиш всичко, мазнината ще е равномерно разпределена.
                          0885600006 - Чичо Коце

                          Коментар


                          • От: Домашна шунка

                            Важното е на теб как ти харесва. Пробвай няколко варианта. Аз предпочитам 40% смляно месо и останалото на кубчета

                            Коментар


                            • От: Домашна шунка

                              Малко в страни от темата, но ще бъда благодарен някой да ми помогне.
                              Решил съм да си направя шунковара сам и бих искал да знам за 1,5кг шунковар: диаметъра и височината на уреда.
                              Диаметър,височина и дебелина на тела на пружината.
                              Благодаря предварително!
                              Единственото сигурно нещо е, че нищо не е сигурно.

                              Коментар


                              • От: Домашна шунка

                                Диаметър 10 см
                                Височина 17 см
                                Диаметър пружина 5 см
                                Дължина пружина 8 см
                                0885600006 - Чичо Коце

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X