Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Домашна шунка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Домашна шунка

    Епа удари една снимка, че ми се дояде!
    0885600006 - Чичо Коце

    Коментар


    • От: Домашна шунка

      Те снимка, ама за последно, че разглобявам половината телефон докато извада снимките:

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20160123_173652.jpg
Прегледи:1
Размер:101.1 КБ
ID:5699510

      Коментар


      • От: Домашна шунка

        Първоначално публикуван от mr_green Преглед на мнение
        Здравейте бързам да пусна линкA. Заповядайте аз вече поръчах:http://goldensales.bg/catalog/produc...category/8264/
        В четвъртък съм го поръчал. До сега ни вест ни кост.

        Коментар


        • От: Домашна шунка

          Споко, времето за доставка е около месец обикновенно. Поне моя като го поръчвах от там...

          Коментар


          • От: Домашна шунка

            Здравейте колеги!
            От доста време не съм влизал да разгледам темата, дойдоха ми неканени гост и отесаха доста техника от нас. Такъв ми бил късмета, но пък колега обеща да донесе един шунковар от Германия другия месец. Дано не съм подвел колеги и да са успели да си вземат от предоставената оферта на goldensales.

            Коментар


            • От: Домашна шунка

              Най-накрая постигнах бих казал перфектната шунка(четвърти опит). 50% ситно смляна кайма, останалото на парчета по 2см, сол, черен пипер и малко захар. Стана невероятно, за първи път устисквам да го варя след 48 часа в хладилника, обикновенно след 24 часа не изтърпявах и го слагах на огъня. Как върви с червено винце малиииии
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160126_205425.jpg
Прегледи:1
Размер:121.3 КБ
ID:5699872

              Коментар


              • От: Домашна шунка

                Първоначално публикуван от teao Преглед на мнение
                Споко, времето за доставка е около месец обикновенно. Поне моя като го поръчвах от там...
                И аз към месец чаках. Но то си го пишеше при поръчката.
                Nissan Terrano 2,7 TDI

                Коментар


                • От: Домашна шунка

                  Някой пробвал ли е, вместо да го вари, да метне уреда във фурната на същата температура?

                  Коментар


                  • От: Домашна шунка

                    Аз пробвах на 220оС и ми се спука плика за печене и цялата фурна се изклепа )
                    Иначе се получи. Чел съм че слагат в "аерогрил"

                    Коментар


                    • От: Домашна шунка

                      Първоначално публикуван от valsodar_rn Преглед на мнение
                      Някой пробвал ли е, вместо да го вари, да метне уреда във фурната на същата температура?
                      Гледах руснаците го сложиха легнал в конвекторна фурна, сипаха малко вода на дъното, гледам ги и че варят с тяхните шунковари (ония с трите пружини) без да се притесняват че месото има досег с водата.
                      Mitsubishi Delica 4x4 / Renault Clio III

                      Коментар


                      • От: Домашна шунка

                        Колега, какво стана с шунковара? Шитна ли го или още няма мераклии?

                        Коментар


                        • От: Домашна шунка

                          Първоначално публикуван от andreas_s Преглед на мнение
                          Колега, какво стана с шунковара? Шитна ли го или още няма мераклии?
                          Сега видях, че си пробвал да пишеш на лични. Да, продадох го.

                          По-нагоре са дали линк откъде можеш да си вземеш подобен в България.

                          Коментар


                          • От: Домашна шунка

                            Ето и моя резултат от първия опит, нямах още шунковар и импровизирах с метална кутия от кафе

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160117_181128.jpg
Прегледи:1
Размер:120.2 КБ
ID:5701416

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160118_182435.jpg
Прегледи:1
Размер:113.7 КБ
ID:5701417

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160118_182746.jpg
Прегледи:1
Размер:121.0 КБ
ID:5701418

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160118_184140.jpg
Прегледи:1
Размер:120.0 КБ
ID:5701419


                            А ето и видео с направения шунковар с цяло парче свински бут




                            Направена е по руска рецепта, 4 дена месото стои в марината от преварена вода с подправки и за мен най-важното 110 грама сол на литър вода, и колкото е възможно по-бавно да се покачва температурата, шунковара е 115 мм аз варих 125 минути, като засякох времето след като водата достигна 75 градуса
                            Mitsubishi Delica 4x4 / Renault Clio III

                            Коментар


                            • От: Домашна шунка

                              Първоначално публикуван от Тодор Тодоров (Тошко) Преглед на мнение
                              Ето и моя резултат от първия опит, нямах още шунковар и импровизирах с метална кутия от кафе

                              [ATTACH=CONFIG]850005[/ATTACH]
                              Тошко, тука не разбрах до кога вариш докато умекне гиричката ли?
                              ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                              ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                              0896 846 246

                              Коментар


                              • От: Домашна шунка

                                Това с бута е ненадминато...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X