Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хранене и грижи за малко куче

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Хранене и грижи за малко куче

    Голям е сладур, честито! Много да те радва, усещането е невероятно!
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    0878 23 58 34- Радо

    Коментар


    • От: Хранене и грижи за малко куче

      Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
      ... Те тия калций ги изписаха, защото си яде изпражненията. ...
      От калция няма да спре. Просто гледай да не му оставяш възможност да яде, каквото не трябва.

      Между другото, внимавай и да няма склонност да яде други неща, които могат да доведат до сериозни проблеми или даже да го убият. Това кучетата са странни животни и са в състояние да нагълтат какво ли не. Нашият в един момент беше като прахосмукачка и най-тежкият случай беше дълъг парцал (намерен на тревата в парка), който най-нагло нагълта преди да успея да стигна до него и да му го отнема. Ако нещо такова успее да му навлезе в червата, може да стане страшно ... Затова в онзи период винаги имахме под ръка прясна кислородна вода (3% разтвор от аптеката) и голяма спринцовка. В случай, че нагълта нещо опасно - със спринцовката вкарваш 10, 15, 20 мл направо в гърлото за да предизвикаш повръщане (обикновено се случваше до 10-на минути след процедурата) и, с малко късмет, да изкараш опасния предмет, докато още е в стомаха.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • От: Хранене и грижи за малко куче

        Да казвам ли с какъв кеф се търкаля и се маже в кравешки или овчи акита, или още да си правя пас?

        Коментар


        • От: Хранене и грижи за малко куче

          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
          От калция няма да спре. Просто гледай да не му оставяш възможност да яде, каквото не трябва.

          Между другото, внимавай и да няма склонност да яде други неща, които могат да доведат до сериозни проблеми или даже да го убият. Това кучетата са странни животни и са в състояние да нагълтат какво ли не. Нашият в един момент беше като прахосмукачка и най-тежкият случай беше дълъг парцал (намерен на тревата в парка), който най-нагло нагълта преди да успея да стигна до него и да му го отнема. Ако нещо такова успее да му навлезе в червата, може да стане страшно ... Затова в онзи период винаги имахме под ръка прясна кислородна вода (3% разтвор от аптеката) и голяма спринцовка. В случай, че нагълта нещо опасно - със спринцовката вкарваш 10, 15, 20 мл направо в гърлото за да предизвикаш повръщане (обикновено се случваше до 10-на минути след процедурата) и, с малко късмет, да изкараш опасния предмет, докато още е в стомаха.
          Не е шега работа. Винаги като го оставям сам, гледам да няма предмети които могат да бъдат лесно глътнати, то си е баш като малко дете..

          Първоначално публикуван от komisar Преглед на мнение
          Да казвам ли с какъв кеф се търкаля и се маже в кравешки или овчи акита, или още да си правя пас?
          Мизерници.
          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
          0878 23 58 34- Радо

          Коментар


          • От: Хранене и грижи за малко куче

            Ето го- Денис Белята вече с каишка. На 45 дена е, време ли му е да го оставям да спи на терасата, а не при мен? Щото сега го гледам, че си спи на терасата и си му е гот на чист въздух. Мисля, че е по-добре отколкото в стаята.
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0118 (2).jpg
Прегледи:1
Размер:165.3 КБ
ID:5580411
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0122 (2).jpg
Прегледи:1
Размер:94.3 КБ
ID:5580412
            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
            0878 23 58 34- Радо

            Коментар


            • От: Хранене и грижи за малко куче

              Голям симпатяга е

              Коментар


              • От: Хранене и грижи за малко куче

                Първоначално публикуван от Гена Преглед на мнение
                Голям симпатяга е
                Благодаря. От днес вече ще спи на терасата, време му е.
                Снощи ме захапа, при което го понатупах с един вестник. Мисля си, че още не разбира кога е сгафил, защото прие удрянето с вестника като игра, а после продължи да ме хапе.
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                0878 23 58 34- Радо

                Коментар


                • От: Хранене и грижи за малко куче

                  Вчера го закарахме на вилата, за да потича малко. Много му допадна, скоро си отива там за постоянно. Не го пусках по тревата защото ме беше страх заради кърлежите.
                  Ето и малко снимки.
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0023.jpg
Прегледи:1
Размер:109.5 КБ
ID:5581171
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0034.jpg
Прегледи:1
Размер:67.3 КБ
ID:5581175
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0033.jpg
Прегледи:1
Размер:50.7 КБ
ID:5581176
                  ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                  0878 23 58 34- Радо

                  Коментар


                  • От: Хранене и грижи за малко куче

                    Много свеж подарък си му направил за Великден.Браво! А на намордник ще го свикваш ли?

                    Коментар


                    • От: Хранене и грижи за малко куче

                      Първоначално публикуван от misho60 Преглед на мнение
                      Много свеж подарък си му направил за Великден.Браво! А на намордник ще го свикваш ли?
                      Намордник се надявам въобще да няма нужда да му слагаме. Ще ми се да го възпитам така, че в къщата да е негостоприемен, а навън добродушен.
                      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                      0878 23 58 34- Радо

                      Коментар


                      • От: Хранене и грижи за малко куче

                        Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
                        Благодаря. От днес вече ще спи на терасата, време му е.
                        Снощи ме захапа, при което го понатупах с един вестник. Мисля си, че още не разбира кога е сгафил, защото прие удрянето с вестника като игра, а после продължи да ме хапе.
                        Е то кучетата обикновено така правят. За него си партньор в играта и мерилото му е по неговата кожа. Пък тя е доста по-здрава от твоята, а и зъбките му са като игли. Сега няма смисъл да искаш сложни неща от него, щото още нищо не разбира. Само ядене и игра са му в главата.
                        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                        Неизвестен мъдрец

                        Коментар


                        • От: Хранене и грижи за малко куче

                          Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
                          На мен ми пратиха ми един тийзър ... 9 дни до старта.
                          [ATTACH=CONFIG]702611[/ATTACH]

                          [ATTACH=CONFIG]702610[/ATTACH]
                          Големи сладури са. Само като се сетя моя какъв пакостник беше докато навърши година и половина... Нали знаеш как се проверяват за DS? Гледам, че има бяло по лапите. Това не е много характерно за породата, а и риджовете им са доста малки (даже на някои май не ги виждам въобще). Споменавам го само за да не те одрусат като за изложбен екземпляр за разплод и после да преживееш разочарование. Ако нямаш претенции за произход и ти дават кученцето на подходяща цена, тогава няма значение. Животинчето ще стане най-верния ти приятел и компания. Все пак наистина се увери, че не страда от DS, защото понякога е невъзможен за лечение, а то е само оперативно.
                          Последно редактирано от kuzdov; 23-04-14, 00:00.
                          "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                          Неизвестен мъдрец

                          Коментар


                          • От: Хранене и грижи за малко куче

                            Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
                            Намордник се надявам въобще да няма нужда да му слагаме. Ще ми се да го възпитам така, че в къщата да е негостоприемен, а навън добродушен.
                            Никакъв намордник! Това е дискриминация и унижение!
                            Голям хубавец е! Да го намачкаш от мене!
                            Последно редактирано от мишоци; 23-04-14, 02:04. Причина: допълнение
                            Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                            Само DIESEL !!!

                            Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                            Коментар


                            • От: Хранене и грижи за малко куче

                              Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                              Големи сладури са. Само като се сетя моя какъв пакостник беше докато навърши година и половина... Нали знаеш как се проверяват за DS? Гледам, че има бяло по лапите. Това не е много характерно за породата, а и риджовете им са доста малки (даже на някои май не ги виждам въобще). Споменавам го само за да не те одрусат като за изложбен екземпляр за разплод и после да преживееш разочарование. Ако нямаш претенции за произход и ти дават кученцето на подходяща цена, тогава няма значение. Животинчето ще стане най-верния ти приятел и компания. Все пак наистина се увери, че не страда от DS, защото понякога е невъзможен за лечение, а то е само оперативно.
                              ААа привет, очаквах да се включиш.. Мъника не го искам за изложба, НО сме се разбрали да е с пълноразмерен ридж. Ако ли не - нихц пАре. Очаквам някакъв к..р капан, но да се надявае че всичко ще е наред. Бялото не ме притеснява. Даже си ми харесва.
                              Ще проверя за ДС - казал си ми как.
                              Ето тук има кое се води стандартен ридж - и кое - не.


                              Коментар


                              • От: Хранене и грижи за малко куче

                                Риджа трябва да започва зад плешките и да свършва около таза в идеалния случай. Задължително само с две врътки като на картинката. Ей го Аарон, след голяма борба да стои мирен, че не обича да го снимат:
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN2340.JPG
Прегледи:1
Размер:96.9 КБ
ID:5581624Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN2347.JPG
Прегледи:1
Размер:163.5 КБ
ID:5581632Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN2346.JPG
Прегледи:1
Размер:171.7 КБ
ID:5581633Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN2345.JPG
Прегледи:1
Размер:157.7 КБ
ID:5581634Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN2344.JPG
Прегледи:1
Размер:188.6 КБ
ID:5581635Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN2343.JPG
Прегледи:1
Размер:213.7 КБ
ID:5582530Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN2342.JPG
Прегледи:1
Размер:193.0 КБ
ID:5582531Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN2341.JPG
Прегледи:1
Размер:120.5 КБ
ID:5582532
                                Прикачени файлове
                                "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                                Неизвестен мъдрец

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X