Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пауловния Томентоса - моят експеримент

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пауловния Томентоса - моят експеримент

    Аз все още не съм се отказал, и все още чакам някой да ми подари 3-4 зърна, за да ги заседя пред блока...
    Hyundai Terracan 2.9 crdi 163 hp,2007
    Suzuki Vitara ДБ - 1.6 16v, G16BS, 1998 ex
    Hyundai Galloper- 2.5 tdi, 1998, ex
    Продавам гуми 205х70х15!

    Коментар


    • От: Пауловния Томентоса - моят експеримент

      Толкова ли няма от къде да се купят семена,или разсад тук?
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • От: Пауловния Томентоса - моят експеримент

        Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
        Толкова ли няма от къде да се купят семена,или разсад тук?
        Има и семена и разсад тук.
        Скоро ще има изложението в НДК за цветя и растения.
        Въобще лесно се открива посадъчен материал.

        Коментар


        • От: Пауловния Томентоса - моят експеримент

          Има и семена по хиляди бройки , само да ти се прави разсад. Има и готов има и фиданки на различна възраст и цена. Има обяви от наколко разсадника. Аз си поръчах от човек от Пловдив мисля , че Димитров беше, има обява за разсад от пауловния. Изпрати ми вкоренени и сега стоят на топло и към май ще ги изкарвам на вън.
          FREELANDER 2000 TDI 1999 г.

          Коментар


          • От: Пауловния Томентоса - моят експеримент

            Благодаря!
            Просто, с такова впечатление останах. Че трудно се намира.
            Не че съм търсил, де.
            Your conscience is all you can take to your grave.

            Коментар


            • От: Пауловния Томентоса - моят експеримент

              Даже може да си съберете сами семена, има достатъчно пауловнии почти във всеки окръжен град и не само.
              подаръци за мъже от FACOM
              промоция на читави инструменти

              и на хоби такива

              тел. О879 Ч8Ч 2З5

              Коментар


              • От: Пауловния Томентоса - моят експеримент

                само четете преди да "засадите семената пред блока", че да не се разочаровате...
                има си технология...
                разсада се сади, после се вади от почвата за да презимува на топло, после се сади на мястото и се изрязва до втора пъпка. После като тръгнат двете разклонения се отстранява по-слабото и в последствие има други процедури...
                ама трябва си четене!

                Коментар


                • От: Пауловния Томентоса - моят експеримент

                  Първоначално публикуван от Y.Stoqnov Преглед на мнение
                  само четете преди да "засадите семената пред блока", че да не се разочаровате...
                  има си технология...
                  разсада се сади, после се вади от почвата за да презимува на топло, после се сади на мястото и се изрязва до втора пъпка. После като тръгнат двете разклонения се отстранява по-слабото и в последствие има други процедури...
                  ама трябва си четене!
                  Здравей колега Y.Stoqnov, може ли консултация по темта stil.1966@abv.bg
                  Последно редактирано от derhunter; 12-02-13, 20:11.

                  Коментар


                  • От: Пауловния Томентоса - моят експеримент

                    може, но мисля, че би било по-полезно на всички ако е тук...
                    а и аз бих бил полезен до ниво фиданки, просто защото намеренията ми не се осъществиха поради разни странични причини, основно със земята

                    Коментар


                    • От: Пауловния Томентоса - моят експеримент

                      аз също сьм от Ст.Загора затова исках ако ти еудобно да се срешним на по кафе и да ми дадеш някакъв сьвет ако може благодаря предварително

                      Коментар


                      • От: Пауловния Томентоса - моят експеримент

                        Здравейте момчета. Нов съм тук и не съм наясно но отдавна проявявам интерес към това дърво. Мога да споделя някои неща които и аэ научих но повече ще питам. И ще ви бъда благодарен ако ми помагате с напътсвия и съвети

                        Коментар


                        • Според вас как е по правилно да се эапочне сеитбата- с раэсад или с фиданки. Раэликата в цената им е голяма да му се невиди

                          И ако спестя някой лев от разликата м/у разсада и фиданките дали няма да загубя цяла година от растежа

                          Искам да ви припомня на всички че ако не се култучи пауловнията тя става храст а не дърво

                          Първоначално публикуван от zasa Преглед на мнение
                          аз също сьм от Ст.Загора затова исках ако ти еудобно да се срешним на по кафе и да ми дадеш някакъв сьвет ако може благодаря предварително
                          Колега имаш ли някаква връзка с колегата Стоянов? Ако имаш негов тлф номер би ли ми го дал? Гледам че е мн запознат а отдавна не е влизал пък имам мн въпроси по темата
                          Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 19-02-13, 09:27.

                          Коментар


                          • От: Пауловния Томентоса - моят експеримент

                            Наскоро "се грабнах" и отидох в разсадника на Боян Ангелов /на 230км ми е/ в с. Строево и понаучих някои неща но ми се иска и малко международен опит да почерпя. Разузнах за 1 плантация в Гърция. Тия дни смятам да отскоча до там. Ще направя снимки и клипчета и ще ги публикувам да ги видите и вие та да съм ви полезен с нещо. Ако някой иска да дойде с мен да заповяда. Пишете и ще осъществим контакт

                            Коментар


                            • От: Пауловния Томентоса - моят експеримент

                              Преди една седмица засях семена в една саксийка и сега чакам да се покаже нещо!

                              Коментар


                              • От: Пауловния Томентоса - моят експеримент

                                Колега не съм се срещал още със колегата Y.Stoqnov така че немога да ти дам негов телефон.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X