Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Заключих! Нищо подобно.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Заключих! Нищо подобно.

    Ключалката работи, жената не можа да си отключи.
    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

    Коментар


    • #77
      До: Заключих! Нищо подобно.

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      Вкъщи бяха отключили, разровили, взели каквото преценили, излязли и заключили. Никой няма да се мори да взима нещо по сложен начин, като може да влезе в съседа и да го вземе 10 пъти по-лесно.
      А дали като види суперсложна защита, няма да реши, че от теб може да вземе много повече, отколкото от съседа?
      Пък балкона си е балкон... стъклото - стъкло...
      Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

      Коментар


      • #78
        До: Заключих! Нищо подобно.

        Първоначално публикуван от Тодор (Zaarin) Преглед на мнение
        А дали като види суперсложна защита, няма да реши, че от теб може да вземе много повече, отколкото от съседа?
        Пък балкона си е балкон... стъклото - стъкло...
        90% от населението се заключва по презумпция, не че нещо има вътре чак пък толкова. Плазма, компютър, пакет дамски превръзки... едни 5000 лева, на черния пазар не повече от 500. Ами хайде.
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • #79
          До: Заключих! Нищо подобно.

          Първоначално публикуван от Тодор (Zaarin) Преглед на мнение
          А дали като види суперсложна защита, няма да реши, че от теб може да вземе много повече, отколкото от съседа?
          Пък балкона си е балкон... стъклото - стъкло...
          Ми там е работата че може да се направи така че да не личи. IR-то може да се набута например в шпионката или в някоя друга щатна дупка.

          Първия път влизаха мангалки, от тия дето уж обикалят за стари дрехи. В последствие баща ми ги сгащи, и замалко да отнесат боя.

          Втория път са търсили пари, злато. Вероятно наркоманчета. Ама аз пари вкъщи не държа, а злато нито аз, нито жената носим. Бяха. обърнали всичко нагоре с краката, и взели фотоапарат за 1000лв. Бяха поместили малко и LCD телевизора, ама явно им се е видял тежък. А вратата си беше заключена - все едно не е влизано. С две прости ключалки, от тия огледалните, уж "касови". Сега съм сложил трета, оказа се GERDA - вчера погледнах.

          Та, мисълта ми беше че и двата пъти беше работа на келеши, и си личеше че е действано бързайки и мърляво. Точно тия никак няма да си дават много зор, нито ще тръгнат да висят с въжета от покрива, нито пък могат да го направят. А от "Професионалисти" не ме е страх, щото вкъщи няма нищо ценно, а никой "професионалист" няма да си сложи главата в торбата за 5 лева, все пак.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #80
            До: Заключих! Нищо подобно.

            Именно. За келешите върши работа и една наистина добра стандартна брава, както си направил. Професионалисти разбира се няма да спре, ама тях няма да ги спре и супер сложната самоделна електронна брава, защото решат ли, че си струва, просто ще влязат от където е по-лесно.
            Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

            Коментар


            • #81
              До: Заключих! Нищо подобно.

              А дали, да не помислим за ултразвук?

              Коментар


              • #82
                До: Заключих! Нищо подобно.

                Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                А дали, да не помислим за ултразвук?
                За какво? Да плашим келешите ли?
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #83
                  До: Заключих! Нищо подобно.

                  Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                  За какво? Да плашим келешите ли?
                  Те са глухи за него. А и скенер го не хваща и ток го не мори.

                  Коментар


                  • #84
                    До: Заключих! Нищо подобно.

                    Преди време ме убеждаваха едни търговци да си купя Аблой - немаше какво толкоз да пазя ама купих - не вярвайте на търговци - http://www.youtube.com/watch?v=uj4myR2XlWc

                    Това за самоделките е хитро но треа да се има един голям недостатък - надежност не на заключване ами на откючване - докато разработиш схемата достатачно добре дали няма да има засечки и да висиш като сопол пред собствената си врата. Аварии стават в много по прости механизми независещи от електричество етц които се разработват масово и са тествани масово така че нека се има и това в предвид.
                    When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                    Коментар


                    • #85
                      До: Заключих! Нищо подобно.

                      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                      Те са глухи за него. А и скенер го не хваща и ток го не мори.
                      Да бе,прилепите ще си влизат гат си искат
                      Да не зависиш от "Органи" в България....

                      Коментар


                      • #86
                        До: Заключих! Нищо подобно.

                        Първоначално публикуван от FBravo Преглед на мнение
                        Да бе,прилепите ще си влизат гат си искат
                        Ще го пуснем в по-горен регистър и ще ги разгонва.

                        Коментар


                        • #87
                          До: Заключих! Нищо подобно.

                          Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
                          Преди време ме убеждаваха едни търговци да си купя Аблой - немаше какво толкоз да пазя ама купих - не вярвайте на търговци - http://www.youtube.com/watch?v=uj4myR2XlWc

                          Това за самоделките е хитро но треа да се има един голям недостатък - надежност не на заключване ами на откючване - докато разработиш схемата достатачно добре дали няма да има засечки и да висиш като сопол пред собствената си врата. Аварии стават в много по прости механизми независещи от електричество етц които се разработват масово и са тествани масово така че нека се има и това в предвид.
                          Да ти кажа ли това от снимката колко джангър ще вдигне, особено на метална врата? Иначе то е ясно че с флекс, резак и прочие, всеки ще влезе. С канго дори със сигурност.

                          Иначе, механизмите може да са масови. Само управлвнието им - твое. Електрорезета могат да се намерат без пробелм. За теб остава само да им пуснеш ток.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • #88
                            До: Заключих! Нищо подобно.

                            Да вдигне да вдигне колко да вдигне за 10 секунди надали некой зомбиран съсед ще му обърне внимание.
                            When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                            Коментар


                            • #89
                              До: Заключих! Нищо подобно.

                              Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
                              Да вдигне да вдигне колко да вдигне за 10 секунди надали некой зомбиран съсед ще му обърне внимание.
                              Все пак е риск. Може да не обърне, а може и да обърне.

                              Всъшност, това, което съм сложиш вкъши ми е достатъчно. Ясно е че абсолютна защита не съществува. Това с IR-то съм го мислил за гаража..... някой ден...
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • #90
                                До: Заключих! Нищо подобно.

                                Всичко написано дотук важи за апартамент.
                                А за къща какъв е варианта за надеждно заключване. СОТ? Или някакви други системи? Защото каквато и брава да се сложи ей го прозореца на 1-ия етаж. На СОТ в София доверие нямам много, случки за пример много. За разлика от вилата, където идват за 3мин.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X