Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Заключих! Нищо подобно.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Заключих! Нищо подобно.

    Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
    Имаш ли климатик?

    Само на колите
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • #47
      До: Заключих! Нищо подобно.

      Апартамент на 12 етаж е едно! Къща е друго! Какви блиндирани врати, какви ключалки?! Майстора който ми правеше ремонт ме убежданаше, че входната врата на къщата ми не е обезопасена! На въпроса - абе човек, то прозореца е на 1.5 метра от земята, балкона е на 2 метра със стъклена врата, за какво говорим? Да сложим решетки навсякъде -айде нема нужда, да се правя сам на затворник! Май остава само СОТ-а, застраховката и едно голямо и зло куче?
      יעבור
      «И това ще мине»

      Коментар


      • #48
        До: Заключих! Нищо подобно.

        Колега "електронна врата", мен са ме тарашили толкоз пъти, колкото не можеш да си представяш, ама няма да си го турям на сърце. Аз, децата , жената , сме живи и здрави. От това няма спасение, нали от мен си купуват инструмента, а той е по-добър от вратите.
        И к'во, да затворя бизнеса, или да напиша , че не продавам меча лапа. Ама той твърди, че има фабрика и за там му трябва. Пък и Факом не е на разрешителен режим.
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • #49
          До: Заключих! Нищо подобно.

          Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
          Апартамент на 12 етаж е едно! Къща е друго! Какви блиндирани врати, какви ключалки?! Майстора който ми правеше ремонт ме убежданаше, че входната врата на къщата ми не е обезопасена! На въпроса - абе човек, то прозореца е на 1.5 метра от земята, балкона е на 2 метра със стъклена врата, за какво говорим? Да сложим решетки навсякъде -айде нема нужда, да се правя сам на затворник! Май остава само СОТ-а, застраховката и едно голямо и зло куче?

          При къщите е така. Има варианти за охрана и там, но излиза по-скъпо и не винаги ефективно!
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • #50
            До: Заключих! Нищо подобно.

            Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
            Май остава само СОТ-а, застраховката и едно голямо и зло куче?
            Първото е таралеж в гащите. Когато монтират системата , трябва да е празна къщата. Иначе ако им хареса нещо, до три -четири месеца , са у вас точно сотаджиите - питай патило. После - забравил си да я включиш , виж разпечатките от компютъра. Абе аз разпечатки ми дай да ти направя, ай холан.
            Второто - добре.
            Третото - по две.
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • #51
              До: Заключих! Нищо подобно.

              Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
              меча лапа

              Не навсякъде действа.
              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

              Коментар


              • #52
                До: Заключих! Нищо подобно.

                Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                Колега "електронна врата", мен са ме тарашили толкоз пъти, колкото не можеш да си представяш...
                Нали това си говорим бре. Електронната ти врата е от магазина, и това и е единствения и самодостатъчен кусур, дори да е от най-скъпите.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #53
                  До: Заключих! Нищо подобно.

                  Хъм, бях писал едно дълго мнение, още преди дискусията за прозорците, ама явно не е излязло... Та по-накратко:

                  Първо за електронните ключалки, който си прави да мисли и за водоустойчивоста на ключа, че имам горчиви спомени .

                  Второ, както вече се спомена, колкото и да се заключиш, може да се влезе и от другаде. На 12тия етаж, дори е по-лесно отколкото в къща. С тези изолации, които се слагат масово от няколко години, вече на никой не му правят впечатление хора висящи на въжета. На съседите под мен им се беше развалила бравата, гадно блокиране, трудна за разбиване, трябваше да се разглоби отвътре или да се разбива вратата. Е, влязох през балкона им, по тяхна мобла разбира се и отворих. Всичко това по светло, без никой от околните блокове да повика полиция . Мда, на съседния блок висяха някакви дето слагаха изолация, един човек с въже повече или по-малко... няма разлика. Та всяка система е сигурна, колкото най-слабата си брънка. В случая с повечето блокове - стар катинар Метал на капандурата за покрива и здравината на стъклото/дограмата на балкона/прозореца. Пък ти си защитавай колкото искаш от към другата страна...
                  Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                  Коментар


                  • #54
                    До: Заключих! Нищо подобно.

                    Имуществото е като мъртва антилопа, освен да я убиеш, трябва и да я опазиш от хиените...

                    1. Атакуваш пръв, като се държиш арогантно в близкото кафене.. Там са наблюдателите... Теста е прост - гледат те в очите!

                    Задържиш ли си погледа директно срещу техния, докато го свалят - няма да те пипнат! Ако ще да си хърба кинта и двайсет! /това няма общо с физиката а с духа - първични осезания/

                    В другия случай- ще те обезкостяват до дупка...

                    Коментар


                    • #55
                      До: Заключих! Нищо подобно.

                      Хайде и аз да се включа.Ето ви един интересен сайт.http://www.locks.su/test/test_full.asp#ABLOY

                      Коментар


                      • #56
                        До: Заключих! Нищо подобно.

                        Айде лека. И мъртвите антилопи не ги дръжте дълго, че мършата мирише лошо.
                        подаръци за мъже от FACOM
                        промоция на читави инструменти

                        и на хоби такива

                        тел. О879 Ч8Ч 2З5

                        Коментар


                        • #57
                          До: Заключих! Нищо подобно.

                          Вкъщи бяха отключили, разровили, взели каквото преценили, излязли и заключили. Никой няма да се мори да взима нещо по сложен начин, като може да влезе в съседа и да го вземе 10 пъти по-лесно.

                          ПП: Вкъщи и прозорците са ми самоделни. Не че са неотваряеми, ама поне са нестандартни.

                          От отгава имам застраховка. Със СОТ-ове не ми се занимава, а и застраховката не е висока. Все пак не е на банка.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • #58
                            До: Заключих! Нищо подобно.

                            Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
                            ......1. Атакуваш пръв, като се държиш арогантно в близкото кафене.. Там са наблюдателите... Теста е прост - гледат те в очите!

                            Задържиш ли си погледа директно срещу техния, докато го свалят - няма да те пипнат! Ако ще да си хърба кинта и двайсет! /това няма общо с физиката а с духа - първични осезания/

                            В другия случай- ще те обезкостяват до дупка...
                            Да, бе.... Май не си ял бой в чуждо село....!
                            "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                            Неизвестен мъдрец

                            Коментар


                            • #59
                              До: Заключих! Нищо подобно.

                              Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                              Да, бе.... Май не си ял бой в чуждо село....!
                              Умори ме бе човек!!!
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • #60
                                До: Заключих! Нищо подобно.

                                С тия застараховки ще ме уморите от смях...

                                Ти дай парите на някой тарикат, а после чакай да ти плати нещо!

                                Да не е луд? Като тебе? /майтап/!

                                Страх!
                                Лозе пази..народа го е казал.. Надвият ли те на акъл, не се хаби на ключалки...

                                Ако те окрадат и на село, както казва Куздов, значи определено си "селския идиот"!

                                И нямаш нужда от имущество!
                                Последно редактирано от Volk; 16-02-10, 23:43.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X