Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Блокадата на София заради ИП

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Това налагане на ред с импровизации ,гарантира абсолютна анархия в един момент.Безсилието и паниката са страшна работа.
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

    Коментар


    • #17
      Срещу автоморгата е къщата на миската Антония, страхотен изглед. Иначе по тези парцели имам някъде ниви, майка ми знае точно, отсреща, над пътя за Делта Хил също е мърчаевска мера, но е на територията на област Перник, и там имаме ниви. Сега видях в bnr.bg пише че кпп-то е при светофара на с. Драгичево.
      д
      Последно редактирано от mitko 53; 21-03-20, 14:28.

      Коментар


      • #18
        Към Самоков блокадата е в Кокаляне и на стената на язовира.

        Коментар


        • #19
          Съседите ми по вила са на същия хал. Никой няма адресна регистрация. Засега намерихме начин, ама де да ги знам утре в МВР какво ще измислят. Пак трябва да се надлъгваме за глупости.
          Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

          Коментар


          • #20
            Първоначално публикуван от bocho64 Преглед на мнение
            Към Самоков блокадата е в Кокаляне и на стената на язовира.
            Интересно от другата страна Ковачевци, Поповяне , Белчин как стоят нещата...
            Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

            Коментар


            • bocho64
              bocho64 коментира
              Редактиране на коментар
              Нямам идея,маршрута днес ми включваше тези пунктове. На Тракия май пропускаха всички след проверка, но на Кокаляне връщаха.

          • #21
            Ето информацията от АПИ:
            Въведени са ограничения с пропускателен режим на всички изходи на град София. Това съобщиха от Агенция "Пътна инфраструктура". Ето къде точно са разположени контролно-пропускателните пунктове:
            - път I-8 Калотина-София при Божурище в района на "Метро";
            - път I-1 София-Владая при КПП-то на Владая;
            - АМ "Тракия" в посока Бургас при разклона за Лозен, а в посока София при разклона за Верила;
            - АМ "Струма" в посока Благоевград при първи тунел;
            - АМ "Хемус" при пътен възел "Яна";
            - път II-16 Своге-София преди Нови Искър;
            - път II-82 Самоков-София при караулката на Горубляне на изхода на София и при вилна зона „Мечката“;
            - път III-181 София – Бистрица – Белчински бани при вилна зона „Ярема“;
            - път II-81 София-проход „Петрохан“ между Волуяк и Костинброд.

            Коментар


            • #22
              На пътя Суходол - Мало Бучино днес преди обяд имаше пост - преди разклона за качване на т.нар. магистрала "Струма", бивша "Люлин". Следобед - нямаше .
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • #23
                Явно не спазват граници, просто където е удобно.
                Утрепахме един ден. Дано не са много такива.
                Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                Коментар


                • #24
                  От автогара Юг още вървят автобусите за Самоков ; Елин Пелин ; Панагюрище и Перник .
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • #25
                    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                    От автогара Юг още вървят автобусите за Самоков ; Елин Пелин ; Панагюрище и Перник .
                    Те и влаковете вървят.

                    На мен ми е леееко антилогично да работи междуградски транспорт (не знам за проверки за декларации там), а да се спират личните автомобили. Именно личния транспорт е по-ограничаващото заразата придвижване.
                    Нещо не си представям да имаме капацитета за по 1 човек на седалка във влак или автобус.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • bocho64
                      bocho64 коментира
                      Редактиране на коментар
                      Това с колко тръгва от Юг и с колко пристига са две различни неща! За Елин Пелин автобуса има още две спирки за качване а и днеска е събота та и хора много няма.

                    • sparkybg
                      sparkybg коментира
                      Редактиране на коментар
                      По толкова се возят днес. Днес е почивен ден + извънредно положение. Ела да видиш в понеделник в часовете пик автобусите на градския транспорт, активно транспортиращи мургави събратя от/до Факултета.

                      Ако маршрутките и автобусите возат по 3-ма човека и не са държавни, собствениците им са умрели прави за седмица-две. Ако пък собственика е държавата, познай кой им плаща загубите.

                    • sek.1
                      sek.1 коментира
                      Редактиране на коментар
                      Имат договори за обслужване на линия . До кога обаче ще издържат един господ знае .

                  • #26
                    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение

                    Те и влаковете вървят.

                    На мен ми е леееко антилогично да работи междуградски транспорт (не знам за проверки за декларации там), а да се спират личните автомобили. Именно личния транспорт е по-ограничаващото заразата придвижване.
                    Нещо не си представям да имаме капацитета за по 1 човек на седалка във влак или автобус.
                    Проверяват автобусите и влаковете кой за къде и защо е тръгнал, поне това дадоха по новините преди малко, даже сваляли хора без конкретна причина.
                    До вторник някъде тези пунктове са неадекватни, след това би трябвало да влязат в ред. Малко са прекалени, но все е нещо.
                    Баща ми утре ще прави опит да отиде до вилата която е на 3 километра от табелата за край на Шумен и 10км. от апартамента. Лятото по принцип са там.
                    Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                    Телефон - в профила!

                    Коментар


                    • Чавдар (V93)
                      Чавдар (V93) коментира
                      Редактиране на коментар
                      И добре прави баща ти. По-добре да са на вила, извън големия град. Хем настрани от навалицата и мръсотията, хем физическа активност и занимавка. Като ги затвориш в панелката става лошо ...

                    • veskov
                      veskov коментира
                      Редактиране на коментар
                      Документ за собственост би трябвало да е нещо не по- малко от служ бележка от някой си

                    • santaclash
                      santaclash коментира
                      Редактиране на коментар
                      Днес казаха, че документи за собственост няма да се признават. Идеята е точно хората да не си ходят по вилите и да разнесат заразата и по малките населени места.

                  • #27
                    КПП в края на Нови Искър в посока Своге, след Голяновци, също някъде в Балша. Това за район Нови Искър.

                    Коментар


                    • #28
                      Тия вече прекаляват. Мисля че това са сериозни нарушения на граждански права. Утре ще започнат да ни влизат по домовете да ни проверяват дали носим маски и спазваме дистанция. Гешев също гледам взе да се бута къде ли не. Много на сериозно се взима и става вече опасен!
                      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                      Коментар


                      • #29
                        Абсолютно безумие (според мен)! Родителите ми си отиват до село, където имат животни и двор, който засаждат за собствената си прехрана! Баща ми е пенсионер с 220 лв пенсия ( може и да не е точна цифрата), майка ми е работещ за 400 лв пенсионер с 300 лв пенсия.
                        ДРУГАРЯТ МИЛИЦИОНЕР ги предупредил, че им прави компромис, като ги пуска и да колят всички животни!
                        Не мога да разбера кое е по- опасно: да ходиш в парка, което е забранено или да ходиш на работа, което е разрешено?
                        Исках да прикача един репортаж, но нещо не ми се отдава
                        Марин Райковски

                        Коментар


                        • #30
                          Другарят милиционер не е крив в случая. Положението ще мине, оживелите пак ще са си те.
                          А тези простотии се правят от името на всички ни.
                          Даника
                          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X