Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Блокадата на София заради ИП

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Блокадата на София заради ИП

    Никъде няма официална информация, къде са загражданията. Моля, ако някой е минавал да сподели.
    Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

  • #2
    На Тракия излизането малко преди разклона за Лозен,на влизане на разклона за Равно поле.

    Коментар


    • #3
      Излиза, че до Лозен вероятно не се стига свободно?
      А пътя към Самоков, някой да е минавал?
      Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

      Коментар


      • #4
        София-Перник също е важен и натоварен маршрут ?
        Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

        Коментар


        • #5
          Преди малко показаха КПП-то на Тракия, и доколкото видях, тия които завиваха на дясно (евентуално Лозен) не ги проверяваха изобщо.

          П.П. Също пропуснаха свободно и голям камион, но не видях с каква регистрация беше. Тия с вносните регистрации - У, М, ТХ, също минаваха без проверка, но си чакаха на опашката.
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
            Преди малко показаха КПП-то на Тракия, и доколкото видях, тия които завиваха на дясно (евентуално Лозен) не ги проверяваха изобщо.

            П.П. Също пропуснаха свободно и голям камион, но не видях с каква регистрация беше. Тия с вносните регистрации - У, М, ТХ, също минаваха без проверка, но си чакаха на опашката.
            Май не беше към Лозен, а към Елин Пелин.

            Коментар


            • #7
              Лозените си имат път и откъм околовръстното (Враня)
              Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

              Коментар


              • kbot
                kbot коментира
                Редактиране на коментар
                Да, затова не видях смисъл да ги завардят отдолу. Ако блокадате е преди изхода - може да се излезе и от София.
                Времето е супер. Имам си работа не свързана с хора. Седя вкъщи и се нервя ....

            • #8
              Хуу' де, ни един перничанин ли не няма тук да ни светне де са блокадите?

              Щото има един интересен казус - де-юре крайните парцели в регулация, някои мисля и с къщи в тях, залепени за с.Драгичево, се водят не в с.Драгичево а в с.Мърчаево, което пък е към София. А Драгичево е към Перник. Слагаме блокада между къщите, или?

              Отделно, в някаъв момент може да се наложи да карам провизии на родителите ми (над 70г), които живеят в Драгичево, но са с адресна регистрация в София. Кво правим?


              ...и те-такива-те подробности, които подозирам че не важат само за мен, а за още доста народ.

              ПП: За да отидеш в Рударци и Кладница, дето се към Перник, трябва да минеш през Драгичево (Перник), след което през въпросната територия, водеща се Мърчаево(София), за да влезеш пак в Перник.

              "Интересности" разни.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • veskov
                veskov коментира
                Редактиране на коментар
                По водопровода, по водопровода, та там. Ма не е там номера, варненските виладжии реват и те. Мисля, че много възрастни хора в този момент биха били по- безопасно на такива места, но щом са заповядали... .

            • #9
              Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
              Излиза, че до Лозен вероятно не се стига свободно?
              А пътя към Самоков, някой да е минавал?
              Административните граници на Софийска община , мисля че включват и Щ. Гнездо , ако не бъркам. Ако бъркам -тогава поне до Долни Пасарел.

              А как е на практика - май само на принципа проба-грешка.
              Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

              Коментар


              • veskov
                veskov коментира
                Редактиране на коментар
                Княжево, Панорамен път....Бистрица, кеф Железница, кеф Панчарево

            • #10
              Лозен си е в рамките на София. А пункта е на самата отбивка и няма как да излезеш без да се натресеш на блокадата. След час и нещо ще видя как е от към Самоков.

              Коментар


              • #11
                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                Хуу' де, ни един перничанин ли не няма тук да ни светне де са блокадите?

                Щото има един интересен казус - де-юре крайните парцели в регулация, някои мисля и с къщи в тях, залепени за с.Драгичево, се водят не в с.Драгичево а в с.Мърчаево, което пък е към София. А Драгичево е към Перник. Слагаме блокада между къщите, или?

                Отделно, в някаъв момент може да се наложи да карам провизии на родителите ми (над 70г), които живеят в Драгичево, но са с адресна регистрация в София. Кво правим?


                ...и те-такива-те подробности, които подозирам че не важат само за мен, а за още доста народ.

                ПП: За да отидеш в Рударци и Кладница, дето се към Перник, трябва да минеш през Драгичево (Перник), след което през въпросната територия, водеща се Мърчаево(София), за да влезеш пак в Перник.

                "Интересности" разни.
                Не се сещам да има граничещи къщи между Мърчаево и Драгичево, виж Мърчаево и Рударци са омешани във вилната зона Кало, от там има черен път между София-град и пернишка област,едва ли се охранява. Вчера бях на Мърчаево, днес не знам къде е КППто, но ще питам братчеда до Владая дали е свободен пътят.

                Коментар


                • #12
                  veskov коментира
                  Днес, 13:36
                  Княжево, Панорамен път....Бистрица, кеф Железница, кеф Панчарево
                  Питането е за пътя Сф-Самоков.
                  Основния , след Кокаляне е Пасарел , стената, щъркелите, мечката...
                  Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

                  Коментар


                  • veskov
                    veskov коментира
                    Редактиране на коментар
                    През Бистрица Самоков и обратно пак ще е Щрък, лято е

                • #13
                  Аз пътчета не е като да не знам, но въпросът е какво може и какво не може официално, щото ако всички започнем да ползваме разни пътчета, картинката в един момент съвсем ще се сговняса.

                  ПП. Щях да купувам парцел преди време, та от там знам че границата между София и Перник при Драгичево беше нещо такова. За нагоре към Рударци знам само горе-долу къде е.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • veskov
                    veskov коментира
                    Редактиране на коментар
                    Да бе, но още много са се оплели. Лошото е, че слушах министри на армията, правосъдния, главния комисар Николов, депутати и всичките говорят за някакви импровизации според конкретния случай при упражняване на контрола. Това вече си е немощ и условия за анархия и по- лошо.

                • #14
                  Казусът във въпросната вилна зона е интересен, там яко е омешана община Витоша и пернишка община. Иначе моите родители вчера ги заредих с продукти и лекарства, а и взех рецептурната книжка на майка ми за оправдание ако нещата съвсем се затегнат. Доставката ми беше до портата и разговор от 10 метра.

                  Коментар


                  • #15
                    Това е от кадастъра. Забележете че едната граница минава през средата на някои парцели. Има например автоморга хем в Перник, хем в София. Има разбира се и втора граница, плътно покрай парцелите. Ама 7 е в София, уж, например. А за Рударци трябва да се мине през София.

                    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:drag.png Прегледи:0 Размер:661.7 КБ ID:6575420

                    ...и съм далеч от мисълта че това е най-интересният случай.


                    ...от което следва че... днес може да те пуснат, а утре като е другия шапкар, може да не те.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X