Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде да застраховаме?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Къде да застраховаме?

    Да не е снимано с нещо такова: http://www.storvision.com/
    Нещо не ми се отваря парашута, с моите скромни познания.

    Коментар


    • #17
      До: Къде да застраховаме?

      http://www.storvision.com/fr/produit...ue/1/geovision
      С такова!

      Коментар


      • #18
        До: Къде да застраховаме?

        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
        Не е важно дали коли застраховани в определени "компании" ги крадат.
        По-важно е компанията в която си се застраховал да ти плати.
        По мое мнение повечето с преобладаващо чуждо участие. Да не изброявам.
        Аз пък мисля,че е много важно в кои компаний застрховаш.Ето ти пример в Дженерали да ми платят джипа като изчезне и каква ми е фаидата като той на мен ми е с 7000лева повече от застрахователната оценка.А в Армеец не ми го крадат,и си спя спокойно,аз лично бих препоръчал Армеец на първо място след това Лев Инс и нататака кои както иска да си ги подрежда.

        Коментар


        • #19
          До: Къде да застраховаме?

          Ние сме се доверили от доста години на Български имоти, и за сега немаме никакви проблеми... на късмет е.....
          Последно редактирано от cveti; 29-12-08, 08:32. Причина: Няма нужда всеки пост да е с по-големи букви.

          Коментар


          • #20
            До: Къде да застраховаме?

            Не застраховайте в ДЗИ! Винаги ще бъдете измамени!
            [IMG]http://forum.offroad-bulgaria.com/attachment.php?attachmentid=79977&stc=1&d=1237313877[/IMG] Дискавъри 2 , ТД5

            Коментар


            • #21
              До: Къде да застраховаме?

              Първоначално публикуван от egbelev Преглед на мнение
              Не застраховайте в ДЗИ! Винаги ще бъдете измамени!
              Зависи,но там застраховките им са най- скъпи

              Коментар


              • #22
                До: Къде да застраховаме?

                Първоначално публикуван от egbelev Преглед на мнение
                Не застраховайте в ДЗИ! Винаги ще бъдете измамени!
                Някаква обосновка но това твърдение?
                Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                Коментар


                • #23
                  До: Къде да застраховаме?

                  До сега два пъти са ме прецаквали с плащане на щети. Последно съвсем скоро нотариално си прехвърлих джипката и след седмица я пререгистрирах в КАТ. Веднага след това отидох да прехвърля полицата за каското и се оказа, че не ми важи за този период / от сделката до пререгистрацията/ . То за нещастие ударих бронята в една кофа за боклук. Нищо , че каското си е платено.......
                  [IMG]http://forum.offroad-bulgaria.com/attachment.php?attachmentid=79977&stc=1&d=1237313877[/IMG] Дискавъри 2 , ТД5

                  Коментар


                  • #24
                    До: Къде да застраховаме?

                    Първоначално публикуван от egbelev Преглед на мнение
                    Не застраховайте в ДЗИ! Винаги ще бъдете измамени!
                    Абсолютно подкрепям
                    4 години ги съдих за отказ да изплатят откраднат автомобил.Отказ без никакво основание
                    Е, най-накрая ги осъдих, та ще си платят с лихвитеНо се вижда що за стока са
                    За да съм коректен, по-това време бяха собственост на криминала Кюлев.Не знам сега как е
                    0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                    Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                    Суперскан България www.decbg.com
                    Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                    Коментар


                    • #25
                      До: Къде да застраховаме?

                      във момента съм във булстрад но засега нямам щети и нямам мнение но за дзи са наи голямата измама имах птп вкараха я в сервиз и ме изнудваха да съм си платил фаровете че били спукани при преден удар а две години преди това и правят оглед.
                      виш к'фо нешто е.......

                      Коментар


                      • #26
                        До: Къде да застраховаме?

                        Аз бях на ДЗИ,и минах на Лев Инс.Повече няма да припаря до Дзи.При огледа на колата на баща ми имаше 2 почти незабележими точки.Преди 2 дена една кака го осурка здраво и сега трябва ние да си поемаме разноските,защото трябвало да се боядиса целият калник и нямало как да оставят точките.Досега не съм се занимавал с такова нещо.Може такава да им е политиката,но според мен не е правилно.Сега баща ми и той ще минава на Лев Инс.
                        Grand Vitara 2.0 16V (J20A)

                        Коментар


                        • #27
                          До: Къде да застраховаме?

                          Много съм доволен от Български Имоти. Не съм чувал дали се крадат колите застраховани там, но хората са коректни при плащане. На няколко пъти са ми плащали за възникнало събитие от гражданска, не от Каско. Скоро на приятел му платиха доста добре за една ламарина/Каско/ до ауспуха на Голф/направо си излезе на печалба/. За сега никой не ми се е оплакал от тях. За Армеец също съм чувал добри неща. Явно ТИМ си държат на реномето. Тия дето бяха бившите мутри другите, не знам защо още ги ползвате въобще.
                          http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


                          http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
                          http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

                          Коментар


                          • #28
                            До: Къде да застраховаме?

                            Това за ДЗИ е силно твърдение.

                            Аз от доста години застраховам всичко там и съм много доволен.
                            В интерес на истината чувах за някакви проблеми с ДЗИ, но ако си най-големия е възможно да имаш и отрицателни отзиви.

                            Позлвам също и Алианц - много добро обслужване, щети не съм имал там.

                            Евроинс - не мога да коментирам.
                            ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                            СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                            Коментар


                            • #29
                              До: Къде да застраховаме?

                              До преди 2-3 години работех в Булстрад. Две години там бях точно човекът който обслужваше щетите по автомобили. Мога да твърдя, че не е имало некоректно отношение към нито една щета, било по Каско, било по гражданска. Все още застраховам там.
                              Каквато и машина да използвам за движение сред природата, най-приятно си остава ходенето пеш...

                              Коментар


                              • #30
                                До: Къде да застраховаме?

                                От доста години застраховаме само в Български имоти.До сега доста коректно отношение.
                                Женя Вълчанова 0888272565

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X