Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Парцел около София,но къде?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Парцел около София,но къде?

    Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
    От такива съседи, дето ги знаеш, че са там, ама никога не ги виждаш...по-далече! Не им е чиста работата.
    С Киров беше същата история-живеем на една и съща улица, на 200 метра, но никога не го бях виждал. Сина му идваше чат-пат, с едно жълто Порше, от което никога не слизаше.
    Той беше отвлечен за откуп. Какво очакваш?

    Коментар


    • От: Парцел около София,но къде?

      Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
      От такива съседи, дето ги знаеш, че са там, ама никога не ги виждаш...по-далече! Не им е чиста работата.
      С Киров беше същата история-живеем на една и съща улица, на 200 метра, но никога не го бях виждал. Сина му идваше чат-пат, с едно жълто Порше, от което никога не слизаше.
      Ми знам ли, от 10 години съм в Михайлово, не съм чул за абсолютно никакви проблеми.
      יעבור
      «И това ще мине»

      Коментар


      • От: Парцел около София,но къде?

        Отвличането стана много след това. Никога не е имал охрана пред къщата или нещо такова, никога не са се навъртали мутри и т.н. Просто...там е, ама го няма-никой не го вижда.
        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

        Коментар


        • От: Парцел около София,но къде?

          Така е щото баровците нямат приятели, а и комшии, че им е по-евтино.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • От: Парцел около София,но къде?

            Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
            Така е щото баровците нямат приятели, а и комшии, че им е по-евтино.
            А може би имат повече работа и по-малко свободно време?


            Коментар


            • От: Парцел около София,но къде?

              Ц!Няма много честни баровци,които да са толкова работни!Няма!
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • Парцел около София,но къде?

                Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                Ц!Няма много честни баровци,които да са толкова работни!Няма!
                От това, че не са ти известни, не значи че няма. Разбира се, зависи и от дефиницията на “честен” и “баровец”.

                Коментар


                • От: Парцел около София,но къде?

                  Заможни хора, които не висят всеки ден по вестниците има вече доста. Както от други теми разбрахме, работата е по-грях от кражбата в съзнанието на българина, така че "честни" е относително.

                  Основният проблем при съседи е новобогаташи-парвенюта.

                  Коментар


                  • От: Парцел около София,но къде?

                    Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                    Ц!Няма много честни баровци,които да са толкова работни!Няма!
                    Верно ли така си мислиш?
                    Надявам се да не си мислиш, че блъскането с чУКО е повече работа, от нещо дето се клика по клавишите.

                    Коментар


                    • От: Парцел около София,но къде?

                      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                      Надявам се да не си мислиш, че блъскането с чУКО е повече работа, от нещо дето се клика по клавишите.
                      Э-э-эххх, Пьенча, а вы так и не вошли в класс на урок?
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • От: Парцел около София,но къде?

                        Блъскането с чука и блъскането с клавиатурата,нямат много общо с мнозинството от баровците у нас!Вервай ми ,че предпочитам всякакъв монтаж ,влкючително и по покривите ,пред варианта на клавиатурата и монитора.Там само на NFS. Това за неспящите "трудови "баровци у нас е друго ,те даже понякога и не спят ,ама от безпокойство понякога,последвано от лош край .....Не го пожелавам разбира се ,но по тия географски ширини и на изток е така!
                        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                        Коментар


                        • От: Парцел около София,но къде?

                          Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                          И двете може, ама трябва да си проучиш по фирмите кое как е. Един шивашки цех знам, дето се топлят на метан, но са без газопровод-газта им е в бутилки. Е така изглежда:
                          [ATTACH=CONFIG]946419[/ATTACH]
                          Това чудо се доставя с камион до обекта, бутилките са наредени в металния контейнер, който се товари/разтоварва както си е цял.
                          Да това са бутилки за природен газ метан-компресиран.Доста градове са почнали газификация по този начин ,имат някаква изградена мрежа и с ремаркета карат компресиран газ. Обаче има един МНОГО ГОЛЯМ НЕДОСТАТЪК и той е че цената на газа е с около 40% (четиридесет процента) по скъпа отколкото ако града е свързан към централна тръба на Булгаргаз.Поради тази причина в нашия град се получава един омагьосан кръг че няма клиенти на тази цена , а лицензианта за града Овергаз не иска да инвестира за включване в централната газопреносна мрежа защото нямало клиенти.

                          Коментар


                          • От: Парцел около София,но къде?

                            Във вилните зони на Панчарево и Кокаляне излизат имоти на доста атрактивни цени. Но си имат своите минуси разбира се - отдалеченост на всичко(магазини, спирки, учебни заведения и т.н.), кражби, някои вили дори нямат партиди за вода. Липсата на хубав път и снегопочистване можеше да пропусна да я спомена в този форум ама е добре да се знае Хората в тези райони често се оплакват, че им спира тока, водата...
                            Suzuki Grand Vitara 2.5 V6 H25A 2000г. | 3" сиромашки лифт

                            Коментар


                            • От: Парцел около София,но къде?

                              Ел мрежата по тия места е изградена в сегашния си вид някъде в началото на 70-те и от тогава дори повечето трансформатори са същите. Всичко е разчитано за по 2-3 киловата на къща. С днешна дата-голям проблем.
                              Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                              Коментар


                              • От: Парцел около София,но къде?

                                Здравейте, искам да попитам има ли хора с впечатления от близките пернишки села-Дивотино, Люлин, Г. Бучино и Студена? Селата изглеждат добре устроени, в някои има училища и като цяло правят добро впечатление. Та ще се радвам на всякаква допълнителна информация
                                Танки грязи не боятся!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X