Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Решил съм да колоездя......

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Решил съм да колоездя......

    Нямам претенции каква е и колко струва, само да стане. Колата, няма теглич и отзад, не е с врата. Като седан е.
    Ако е машина, нека бъде немска!
    XJR 1200
    ETZ 150
    Kawasaki Ninja ZX10R

    Коментар


    • От: Решил съм да колоездя......

      Ако имаш път към София, пиши за да опитаме. Аз съм супер доволен от Венецията. Ще тестваме, купуването е лесно.

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:d536d1340e5e4e8010a3d3b863683afe.jpg
Прегледи:1
Размер:281.2 КБ
ID:5817742

      Коментар


      • От: Решил съм да колоездя......

        Карал съм след колега, придвижващ се с такъв държач за колелета...
        Ако бях полицай - щях да го глобя Номера че не се виждаше - ОК, ама не се виждаха и светлините, та бе доста тегаво...
        Лично аз не бих си сложил такъв без рипитер поне за светлините...
        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар


        • От: Решил съм да колоездя......

          Хмм, така като гледам, би трябвало и на "Бе Ент Двето" да стане. Имам само някакво липче на капака, но като гледам няма да пречи сякаш.

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_20190715_173810_com.android.gallery3d.jpg
Прегледи:1
Размер:307.6 КБ
ID:5817743
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_20190715_173743_com.android.gallery3d.jpg
Прегледи:1
Размер:320.8 КБ
ID:5817744
          Ако е машина, нека бъде немска!
          XJR 1200
          ETZ 150
          Kawasaki Ninja ZX10R

          Коментар


          • От: Решил съм да колоездя......

            Ще стане. Моделът е написа от колегато по-горе. Има всякакви разновидности на такъв тип багажник, но търси Венецията.
            Jimi е изминал над 10 000 км по този начин из Европата без проблем с две колела и скорост 120-130.

            Коментар


            • От: Решил съм да колоездя......

              То за държане ще издържи... Но след първите 500км по долупосочените пътища купихме от първия магазин някакви мигачо/стопове за колегата и ги вързахме за колелетата със свински опашки, та поне нещо да се вижда отзад....
              Наистина е терсене особено привечер/нощем - няма видимост към автомобила... Та затова и съм задраскал този вид държачи...
              Прегледах архива - нямам снимка отзад, ама и така може да се придобие представа какво се вижда от габарити, стопове и мигачи...
              Прикачени файлове
              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

              Коментар


              • От: Решил съм да колоездя......

                Благодаря ви, ще наръчам една Венеция 388 тогава.
                Ако е машина, нека бъде немска!
                XJR 1200
                ETZ 150
                Kawasaki Ninja ZX10R

                Коментар


                • От: Решил съм да колоездя......

                  Този тип багажници ( поне хубавите) позволяват регулиране по височина, така че да не пречат на номера и светлините.
                  Единствения недостатък , който аз съм открил е в лошо време или прашни пътища, всичката мръсотия се набива в колелета.
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • От: Решил съм да колоездя......

                    Здравейте,
                    Реших да си купя и аз велосипед. Ще го ползвам за градско каране.
                    Какво ви е мнението за тези двата откъм цена-качество? Не съм карала колело от детството, а тогава имах Балканче
                    Доста трудно ми е да избера. Макс 900лв
                    На тези двата се спрях, защото имат рамка 43 см. пробвах на една приятелка - рамка 45 см и не ми е ОК, висока ми е, дори на най-ниската позиция
                    Какво мислите, добри ли са за градско каране?

                    https://velosiped.bg/cross-riviera-2...velosiped.html
                    https://velosiped.bg/cross-cierra-28.html


                    По-евтиния вариант, за който няма да ме е яд, ако нещо ми е кофти, е този: само че трябва да му добавя калници и багажник
                    https://velosiped.bg/cross-laguna-mtb-26-sinja.html

                    За съжаление за никой не пише колко килограма е

                    Благодаря!

                    Коментар


                    • От: Решил съм да колоездя......

                      Първите два опредлено са класи над последния. Вижте предложенията и на други български производители.
                      Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                      Коментар


                      • От: Решил съм да колоездя......

                        Колеги, искам да си сменя лапата на кормилото, но не знам какъв размер да търся. 31.8 е размера, 75 мисля, че е дължината, но какво е 22 и 17?
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:A3EFBBBD-AA4C-43CA-8822-F6E6906FD413.jpeg
Прегледи:1
Размер:210.9 КБ
ID:5820699
                        O898595418 - Митко

                        Коментар


                        • От: Решил съм да колоездя......

                          Без да съм съвсем сигурен - 22 ти е диам. на кормилото, а 17 е ъгъл.

                          Коментар


                          • От: Решил съм да колоездя......

                            Не е ли просто едно и също, но в см и инчове
                            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                            Коментар


                            • От: Решил съм да колоездя......

                              Не, различни показания са. Доколкото разбрах след доста ровене из нета 31.8 е диаметъра, 75 е дължината на лапата, а 17 е ъгъла. 22 така и не разбрах какво е, но явно не е много важно ��.
                              O898595418 - Митко

                              Коментар


                              • От: Решил съм да колоездя......

                                Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                                @ мишоци:
                                По 1 шоколад на ден... Толкова не изяждам и за месец. Не се притеснявам от въглехидратите, но ако изям и 50 гр. шоколад ще вдигна захарта за 2-3 часа. Сухи колбаси /луканка/ в Бг са пълни с шит. Домашни /ти си опитвал моите/ не всеки има възможност да си прави.
                                За плодовете и зеленчуците, но в повечето случаи са третирани с много химия и консерванти, за да се запазят, докато стигнат до трапезата и пак не са ОК.
                                Същото за ядки и сушени плодове.
                                Сега следва логичния въпрос: Тогава с какво да се храня?

                                Амииии... В големия град не знам, елате на село или от магазините за био храни.
                                А велосипеда е хубаво нещо, мести пейзажа, сваля стреса, поддържа тялото в кондиция. Не ми е ясно какви неприятности освен падане може да ти докара.
                                Ох, ако има чалъм пак да ми пратиш! Такива вкусни суджуциииииии .......... още ги сънувам!
                                Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                                Само DIESEL !!!

                                Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X