Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Решил съм да колоездя......

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Решил съм да колоездя......

    Днес купих този. Взех го с по скосена рамка заради жена ми. Уникален е, кефи ме.
    https://www.bikecenter.bg/27-5-cube-...ws-irdm-berry/
    Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.

    Коментар


    • От: Решил съм да колоездя......

      Дано да сте еднакво високи с жена ти.
      Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

      Коментар


      • От: Решил съм да колоездя......

        Първоначално публикуван от NovemberCharlie Преглед на мнение
        Дано да сте еднакво високи с жена ти.
        е, 5-6 см. не е проблем, ако се абстрахираме от факта, че рамката си е дамска...
        В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

        Коментар


        • От: Решил съм да колоездя......

          Абе да Ви кажа, никак не е лошо и с дамска рамка.
          Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.

          Коментар


          • От: Решил съм да колоездя......

            Може ли съвет за хубава велораница.Колебая се между Deuter Trans Alpine 24 и Osprey Escapist 25.За разстоянието, което ще изминавам (5км в едната посока) мога да използвам каквото и да е, ама понеже мога да си позволя нещо по-удобно и се спрях на тези.

            Коментар


            • От: Решил съм да колоездя......

              Н е е точно вело раница но е много удобна с много джобове и адски здрава,хвърли един поглед на тактическа раница assault,има ги в няколко разновидности различни цветове и различна вместимост.
              0 8 76 36 8 542

              Коментар


              • От: Решил съм да колоездя......

                За колоездене задължително велосипедна раница! Те са с различна геометрия и има защо. Моята Дойтер ТрнсАлпайн 30 е на 10 години и е в перфектно състояние.
                Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                Коментар


                • От: Решил съм да колоездя......

                  Вече поръчах Оспрей.Имам две тактически раници, но търся нещо по-удобно.

                  Коментар


                  • От: Решил съм да колоездя......

                    Колеги, някой с впечатления от BTWIN ST 560s?
                    http://vbox7.com/play:84ee5e6e

                    Коментар


                    • От: Решил съм да колоездя......

                      Привет колеги, кара ли някой от вас шосеен велосипед в града и как е положението, като ученик съм карал руски шосеен велосипед със алуминиеви рога на кормилото и си спомням с каква лекота го карах и как бързо си ускоряваше, имам планински велосипед крос, мислех си да купя от Декатлон една шосейка с рога, как мислите?

                      Коментар


                      • От: Решил съм да колоездя......

                        Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                        Привет колеги, кара ли някой от вас шосеен велосипед в града и как е положението, като ученик съм карал руски шосеен велосипед със алуминиеви рога на кормилото и си спомням с каква лекота го карах и как бързо си ускоряваше, имам планински велосипед крос, мислех си да купя от Декатлон една шосейка с рога, как мислите?
                        Всяко колоездене е гот. За градските бициклети е по-особено в зависимост от града, в който ще се кара. За София е по-кофти заради полуидиотските велоалеи/ все пак има/ , шофьорите и дупките. Чини ми се , че в Пловдив и Бургас е много по- добре.
                        За шосейния си прав относително, но с тънките гуми и леки капли мисля, че всяка средна дупка/ много и навсякъде/ ще ти е интересна. Помня точно на руските как им кривях каплите на - 35% от сегашното си тегло ...
                        Peugeot 4007
                        ex Nissan X-Trail 2.2 Di

                        Коментар


                        • От: Решил съм да колоездя......

                          Първоначално публикуван от nikolas3 Преглед на мнение
                          Всяко колоездене е гот. За градските бициклети е по-особено в зависимост от града, в който ще се кара. За София е по-кофти заради полуидиотските велоалеи/ все пак има/ , шофьорите и дупките. Чини ми се , че в Пловдив и Бургас е много по- добре.
                          За шосейния си прав относително, но с тънките гуми и леки капли мисля, че всяка средна дупка/ много и навсякъде/ ще ти е интересна. Помня точно на руските как им кривях каплите на - 35% от сегашното си тегло ...

                          Ясно ми е че ако карам шосейка, ще трябва да карам само по велоалеите и където е възможно само по равни настилки, като местата с дупки и бордюри ще трябва да карам просто бавно и предвиждайки, четох из нета че имало шосейки със усилени бордове на тесните им гуми, които донякъде би компенсирало евентуална малка дупка?

                          Да карам шосейка със сигурност ще е много приятно от гледна точка, на супер изчистената им линия, нищо излишно няма и най-важното, супер лекото им тегло от което следва, по-лекото и приятно каране.

                          Каква шосейка бихте ми препоръчали, държа кормилото да е с извити рога, висок съм 178см и тежа 90кг? Става дума за нова шосейка, не искам употребяван.

                          Това добре ли е:

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Без име.jpg
Прегледи:1
Размер:214.8 КБ
ID:5814852


                          ВЕЛОСИПЕД ЗА ШОСЕЙНО КОЛОЕЗДЕНЕ И ВЕЛОТ472,TУРИЗЪМ TRIBAN 100, СИВ B'TWIN


                          ТЕХНИЧЕСКА ИНФОРМАЦИЯ
                          РАМКА
                          Геометрия за комфорт с по-високо легло на чашките и по-къса тръба - дава възможност за по-изправена позиция на торса в сравнение с класическа шосейна рамка.
                          От алуминий 6061 T6, геометрия "слоупинг" с полувградени чашки.
                          Тегло на рамката при размер M: 1830 г.


                          ВИЛКА
                          Права вилка от стомана за по-голям комфорт и прецизност.
                          Стержен 1"1/8 aheadset, осигуряващ голяма здравина и твърдост на управлението.


                          КОРМИЛО/ЛАПА/ЧАШКИ
                          Алуминиево кормило.
                          Широчина ос/ос: 420 мм.
                          Алуминиева лапа.
                          Дължина:
                          XS: 90 мм. S: 90 мм.
                          M: 90 мм. L: 110 мм. XL: 110 мм.


                          ДВИЖЕНИЕ
                          Управление на скоростите при кормилото: SHIMANO A050 7 скорости.
                          Ергономичност и удобство: сменяте скоростите, без да пускате горната част на кормилото.
                          Дланта приляга по ергономичния лост.
                          Заден дерайльор за 7 скорости Shimano Tourney.


                          КУРБЕЛ/ЗАДНА КАСЕТА
                          Единична плоча на курбела за по-лесна употреба и значително по-ниско тегло: 48 зъба.
                          Рамена на курбела:
                          170 мм.
                          Венец касета: SHIMANO 14 X 34 зъба.
                          Вдъхновен от планинското колоездене, Mega Range 34 дава възможност за контрол над усилието.


                          СПИРАЧКИ
                          Спирачни ръкохватки Tektro RL 340, гарантиращи стабилен захват и здравина.


                          КОЛЕЛА
                          Двустенни капли.
                          Система за бързо освобождаване (9 мм) при предното колело за по-лесно боравене и пренасяне.
                          Гайки за задното колело.


                          ГУМИ
                          Хибридни гуми SPORT 700 X 32. Протектор с фини грайфери за ефективност. По-големи грайфери по края на гумите за по-добро сцепление при завои по твърд и равен, рохкав или чакълест терен.


                          СЕДАЛКА/КОЛЧЕ
                          Седалка SPORT 100 Black.
                          Седалково колче от алуминий.
                          Диаметър: 27,2 мм (за по-голям комфорт - гъвкавост). Дължина:
                          250 мм за XS / S, 350 мм за M / L / XL.


                          ПЕДАЛИ
                          Многофункционални платформени педали (добро сцепление по шосе).




                          ТЕГЛО
                          11,300 кг за размер M без педалите.




                          472,90лв.


                          Пояснявам, имам си крос планинско колело със всички екстри, просто ми се покара и шосейка като второ колело, затова реших че не ми се дават над 1000 лева за шосейка за непрофесионална употреба, а само за кеф?
                          Последно редактирано от Еделвайс; 05-06-19, 17:42. Причина: Пояснение и допълнително инфо

                          Коментар


                          • От: Решил съм да колоездя......

                            Това не е за града! За града има едни, които се водят хибридни. нещо подобно: Натиснете снимката за да я уголемите

Име:drag-grand-canyon-te-2018.jpg
Прегледи:1
Размер:88.8 КБ
ID:5814868...
                            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                            Коментар


                            • От: Решил съм да колоездя......

                              Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                              Привет колеги, кара ли някой от вас шосеен велосипед в града и как е положението, като ученик съм карал руски шосеен велосипед със алуминиеви рога на кормилото и си спомням с каква лекота го карах и как бързо си ускоряваше, имам планински велосипед крос, мислех си да купя от Декатлон една шосейка с рога, как мислите?
                              Гледам, че в профила пише София...та в тая връзка, по-добре мисли в посока, различна от шосейката. Много дупки, много канали и с тая тънка гума особено ако тръгнеш някъде по тъмно, като нищо ще се утрепеш. По старо Фандъковско правило най-опасно е по велоалеите. Примерно по велоалеята Западен парк- Булбанк, няма една шахта, дето да е с нивото на пътя.
                              Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                              Коментар


                              • От: Решил съм да колоездя......

                                Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                                Това не е за града! За града има едни, които се водят хибридни. нещо подобно: [ATTACH=CONFIG]989604[/ATTACH]...

                                Виждам че е Drag, видях че има тяхно представителство в Младост 1, близо до KFC, та ще отскоча и видя какво има и тъкмо да пипна на място, дадения велосипед който евентуално да ми хареса, мерси за хибридния вариант.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X