Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Решил съм да колоездя......

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Решил съм да колоездя......

    Да не те разочаровам, но ги имам същите "аксесоари" фарчето и стопчето така и не ги монтирах, защото скобичките се оказаха за стопа тясна, а за фара широка " компютърчето" работи около 2 седмици и се прецака връзката м/у него и стойката му (дано го обясних разбираемо) Поздрави!

    Коментар


    • От: Решил съм да колоездя......

      Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
      Прекалено "жълти" мязват! За осветление през нощта е по-добре челник - свети накъдето гледаш

      За одометъра ти трябва обиколката на гумата.
      Е па за 11 лева общо кви да са!!!!Лампетата ми тряат само за сигнализация,да се виждам.По читав фар също съм си поръчал,даже са два,ама още не са дошли.....
      Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
      0888854582
      Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
      Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

      Коментар


      • От: Решил съм да колоездя......

        Първоначално публикуван от cuki Преглед на мнение
        Да не те разочаровам, но ги имам същите "аксесоари" фарчето и стопчето така и не ги монтирах, защото скобичките се оказаха за стопа тясна, а за фара широка " компютърчето" работи около 2 седмици и се прецака връзката м/у него и стойката му (дано го обясних разбираемо) Поздрави!
        АБЕ 11 ЛЕВА БРЕ.Две кутии цигари докато пушех.Ама цигарите за два дни заминаваха па туй дет казваш две седмици може да изкара...А стопчето застана идеално на чантичката под седалката.Фарчето и него го натаманих.Вечер по тъмно за сега не карам,то сега се стъмва след 21,30 а аз тогава вече съм си сипнал рикийка.
        Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
        0888854582
        Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
        Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

        Коментар


        • От: Решил съм да колоездя......

          Махайте всичко еййй. Трябва да е леко колело, за да има удоволствие. Като видим калници.... все едно баш през локвата ще минават. И всякакви други чудесии ... то уж купувано да е леко, станало 17 кг от глупости.
          Стопчето максимално леко с много хубаво светене.
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:HTB1DAooiPihSKJjy0Ffq6zGzFXaf.jpg
Прегледи:1
Размер:69.1 КБ
ID:5790423

          Коментар


          • От: Решил съм да колоездя......

            Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
            Махайте всичко еййй. Трябва да е леко колело, за да има удоволствие.
            [ATTACH=CONFIG]959795[/ATTACH]
            Бравос! Правилно!

            Т
            Good guys drive Land Rovers!

            Коментар


            • От: Решил съм да колоездя......

              Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
              Имам два шивашки метъра!С тЕх трЕа да стане прилично точно.Ама сигурен ли си че няма формула?Че чича ти гугъл друго разправя...
              2 r n или диаметър умножен по 3,14 е обиколката.
              А за калниците не съм съгласен- че тежат малко, да. Но след кално каране вадиш тиня ама наистина отвсякъде. Да , и от там. Па тия дни си вали и разкалва.

              Peugeot 4007
              ex Nissan X-Trail 2.2 Di

              Коментар


              • От: Решил съм да колоездя......

                2intonew.com

                Коментар


                • От: Решил съм да колоездя......

                  Стопчето изглежда симпатично - да... Аз си разкарах 'умното' с мигачи, и сега сложих едно много компактно и ярко...
                  Да, дразнят ме многото режими... Но наистина е малко и леко...
                  Фарът ми е на кормилото е много малък но як... Батериите му са отделно -литиеви (да, те тежат малко, но си имат миниатюрна чантичка с велкро за рамата). Вечер/нощем прави ден пред колелото независимо накъде гледаш.. .
                  Недостатък е, че понякога колите ми присветкат да мина на къси Добре, че рядко карам по път

                  Абе с какво си мажете веригите? Сега пробвам една тефлонова смазка - май цапа най-малко...
                  Иначе най-добре бе веригата със смазка за вериги (от онази, която се 'втвърдява' върху веригата), обаче цапа доста...
                  Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                  Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                  Коментар


                  • От: Решил съм да колоездя......

                    Същата, която ползвам и за мотоциклетите. Купувам я от Стефан /Боби МХ/ Севлиево.

                    Пръскаш тънко, въртиш 10-тина пъти педалите и летливата съставка се изпарява, смазката "стяга" и вече не пръска.
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • От: Решил съм да колоездя......

                      Керамична смазка. Повече държи. Преди това хубаво трябва да се изчисти веригата. Сваля се и се слага в шише с мегльо.

                      Коментар


                      • От: Решил съм да колоездя......

                        Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                        Керамична смазка. Повече държи. Преди това хубаво трябва да се изчисти веригата. Сваля се и се слага в шише с мегльо.
                        +1 за керамичната смазка.
                        Досега е най-удачния вариант.
                        Ползвам MOTIP от Практикер. където са дребните части за велосипеди.
                        Life is too short to drive dull cars!

                        Fight global warming !
                        ... turn on your A/С !

                        Коментар


                        • От: Решил съм да колоездя......

                          Аз пък накупих ей такива:
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WasaFire-Mini-Bike-Rear-Tail-Helmet-Bicycle-Red-Flash-Lights-Waterproof-Silicone-Safety-Rear-Whe.jpg
Прегледи:1
Размер:26.8 КБ
ID:5791740

                          По $1 са с все батерийките вътре. Карат над година вече. Може би са под 10гр. Светят/мигат в три режима. Доволно видимо.
                          За скоростомер - аз съм доволен от лидълския. Но се оглеждам за безжичен - адски мразя кабели. За това си взех и колело с рамка с вградни спирачни маркучи. Лично аз правя един оборот на земята от винтил до винтил и меря с ролетката. Калиабирал съм и по ГПС, но незнам кое е по-акуратно.
                          WG 2.7 CRD

                          Коментар


                          • От: Решил съм да колоездя......

                            Е те такова ми дойде

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:s-l1600.jpg
Прегледи:1
Размер:91.0 КБ
ID:5791747

                            ама са тряа да му търся батерия,с външна работи.Ако не го продам до де намеря.Иначе убу свети кат го хакнах у компа....................айдееее спазарих го.
                            Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                            0888854582
                            Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                            Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                            Коментар


                            • От: Решил съм да колоездя......

                              Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                              Същата, която ползвам и за мотоциклетите. ...
                              Цапа цапа Точно за нея писах, че цапа юнашката... Явно щото карам с висока скорост (преди нулирането на компютърчето ми показваше Макс скорост около 63км/ч)...
                              Керамична - добра идея... Ще пробвам...
                              За чистенето на веригата - няма проблем... Мелиото я чисти добре... Обикновено след това я измивам с вода, и пръскам юнашката (т.е. почти потапям) с много тънка проникваща смазка, че да изгони водата от шарнирите....
                              И чак след подсушаването - мазане с нормална смазка...
                              Иначе за 'ламбата' - моята е много по-компактна, и дойде с комплект батерия с куплунга, и зарядно към нея...... Иначе май бе 1800lm... Абе свети юнашката (както писах - автомобилите ми присвяткат да мина на къси )
                              Последно редактирано от slowtraveler; 12-06-18, 19:12.
                              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                              Коментар


                              • От: Решил съм да колоездя......

                                Бързи, смели, сръчни: https://m.aliexpress.com/item/327484...oductSubject=-

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X