Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Решил съм да колоездя......

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Решил съм да колоездя......

    Днес ми смениха гаранционно средното!!!
    След като го притягаха в събота щото хрупаше,днес ходих отново при тях щото имаше лек луфт в целия механизъм!Щот има след курбелите някви пластмасови като шайби големи!
    Турнаха изцяло ново средно,метално и работата заспа.......
    И няколко пъти ми обясниха как тва дето го слагат било няколко пъти по скъпо от оригиналното.....Ама не казаха колко......
    Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
    0888854582
    Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
    Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

    Коментар


    • #92
      От: Решил съм да колоездя......

      Супер. +1 за колело от близък магазин! +1 за каране на колело, колкото и да не се отслабва с него. Приятно е и при всички положиния по - добре, отколкото да си лежиш вкъщи. Аз сега правя едни експерименти, ще видим какво ще стане.
      Ако е машина, нека бъде немска!
      XJR 1200
      ETZ 150
      Kawasaki Ninja ZX10R

      Коментар


      • #93
        От: Решил съм да колоездя......

        Че е по-скъпо.. може, ама няколко пъти едва ли.
        Не качвайте линкове с търговски съдържания, защото е забранено.
        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
        0878 23 58 34- Радо

        Коментар


        • #94
          От: Решил съм да колоездя......

          Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
          Не качвайте линкове с търговски съдържания, защото е забранено.
          Да бе,знам!Ама пусти мерак......
          Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
          0888854582
          Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
          Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

          Коментар


          • #95
            От: Решил съм да колоездя......

            Мдам. Близък магазин...специализиран и извършващ ремонти... И продаващ резервни части. Мда.
            А калниците на черно са:
            а) почти безполезни - щото калта е навсякъде.
            б) вредни - имат навика да заклещват разни клечки или да се кривят и да влизат в спиците (това, когато понапреднеш)
            Затова - дъждобран. В две части - панталон и яке. Има много леки, компактни, дишащи и не скъпи модели.

            Коментар


            • #96
              От: Решил съм да колоездя......

              Дай снимки, да го видим с калниците.
              -Чем занимаетесь по жизни?
              -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
              -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

              Коментар


              • #97
                От: Решил съм да колоездя......

                Първоначално публикуван от KingofROAD Преглед на мнение
                Дай снимки, да го видим с калниците.
                Утре че ся са прибирам от Македония и съм каталясал....
                Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                0888854582
                Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                Коментар


                • #98
                  От: Решил съм да колоездя......

                  Първоначално публикуван от ezhko Преглед на мнение
                  Мдам. Близък магазин...специализиран и извършващ ремонти... И продаващ резервни части. Мда.
                  А калниците на черно са:
                  а) почти безполезни - щото калта е навсякъде.
                  б) вредни - имат навика да заклещват разни клечки или да се кривят и да влизат в спиците (това, когато понапреднеш)
                  Затова - дъждобран. В две части - панталон и яке. Има много леки, компактни, дишащи и не скъпи модели.
                  Да ама в понеделник като карах около Камбаните у горичката и ми нафърля очилата с кал!!!Па са диоптерни,веселба...Та........калници...
                  Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                  0888854582
                  Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                  Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                  Коментар


                  • #99
                    От: Решил съм да колоездя......

                    Виждам, че има колеги, които са на ТИ с храненето и колоезденето. Та. Искам да сваля едни 10тина кг. От 2 седмици съм на ВМ НВД. Предполагам ме разбирате. Карам колело 5 пъти седмично по 40-50км. Средно с добро темпо. За две седмици резултат има, но удачно ли е това хранене и бих ли засилил ефекта, ако си купя някакъв фетбърнар или да не си давам парите за глупости ? Благодаря.
                    Ако е машина, нека бъде немска!
                    XJR 1200
                    ETZ 150
                    Kawasaki Ninja ZX10R

                    Коментар


                    • От: Решил съм да колоездя......

                      Абе кажете с какво си пренасяте колелетата? Аз миналата година, като тръгвах за гръцко ги вързах на задния капак с една стойка за 30 -тина лв. и като тръсна в първото село на една гърбица, ремъците са скъсаха и всичко на земята. Сега мисля да си взема за тавана, не знам дали е удачно, че е висока колата (Рекстън). И ровейки в нета попаднах на това: багажни кетлер за таван за 3 колела, употребяван, човека му иска 120,00 лв.Мисля, че е добро предложение
                      Прикачени файлове
                      LZ1ACU

                      Коментар


                      • От: Решил съм да колоездя......

                        Първо заложете максимално по 1 кг на седмица. Ако 10 седмици Ви устройват като време, може да се направи стройна програма.

                        С колоездене се намира отслабва, но трябва да се знае какво точно да се прави. Ако просто се носите като лебед в езерото, резултат няма да има скоро.

                        Всичко добро
                        Т
                        Good guys drive Land Rovers!

                        Коментар


                        • От: Решил съм да колоездя......

                          Колега на работата твърди, че колоезденето било 4 (четири) пъти по-ефективно от ходенето. Това според мен трябва да се и има предвид за конто иска да отслабва.
                          -Чем занимаетесь по жизни?
                          -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
                          -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

                          Коментар


                          • От: Решил съм да колоездя......

                            Първоначално публикуван от KingofROAD Преглед на мнение
                            Колега на работата твърди, че колоезденето било 4 (четири) пъти по-ефективно от ходенето. Това според мен трябва да се и има предвид за конто иска да отслабва.
                            Не е точно така! Как ги измери това количествено преимущество на колоезденето? Ако ходиш толкова бързо, че се задъхаш и не можеш да изрецитираш два куплета, ще имаш много по голям енергиен дефицит от връткане на бавни обороти и ниска предавка...
                            Good guys drive Land Rovers!

                            Коментар


                            • От: Решил съм да колоездя......

                              Ще го питам утре, каза че го е чел някъде....
                              -Чем занимаетесь по жизни?
                              -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
                              -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

                              Коментар


                              • От: Решил съм да колоездя......

                                За 4 месеца свалих 32 кг.със колело преди 4 г.
                                3 г.държах свалените кг.Есента поради много работа ,нямах възможност да спортувам и качих 20 кг.

                                Как го направих...само аз си знам.Сутрин до работата 6 км. Вечер обратно 6 км.Към 21:00 часа 20-30 км.по велоалеите в Пловдив.

                                Събота и неделя по 100-180 км.със колелото.

                                Изключване на мазнините и хляба.Всеки ден на кантара.Като забележа че спирам да падам с кг.Ударно два дни мазнини...македонска на скара и др.подобни и пак изключване на мазнините и кг.пак тръгват надолу.

                                Без закуска,на обяд примерно пилешка супа със три филии хляб или всичко друго,но без хляб.Събота и неделя без закуска и обяд,само вечеря.
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X