Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Решил съм да колоездя......

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Решил съм да колоездя......

    Ей на тва се спрЕх:https://www.bikecenter.bg/velosipedi...5-ram-mentor1/
    Последно редактирано от traun; 02-05-18, 18:38.
    Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
    0888854582
    Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
    Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

    Коментар


    • #47
      От: Решил съм да колоездя......

      Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
      В смисъл знаеш на traun здравния статус, хранителните навици, консумацията на алкохол и т.н. или ей така по принцип. Един часа велосипед на открито 2-3 пъти седмично оказва огромно положително влияние при заседнал начин на живот и седяща професия.
      Благодаря!Че нямам хранителни навици-нямам!Хляба го избягвам от как спрех тутуна!Алкохол за жалост си консумирам,около 150гр вечер-сам!Ааако съм с приятели естествено количеството е повече!От 2001-ва живота ми е на 98% седнал!До 2014-та с камиона по Европата.След това до сега ма напрайха управител и когато не съм с буса у Македония или Сърбия за по един ден,съм на компа у нас /офиса/ по гащи!Демек се седнАл!Тъй кат се замисля имам шанс да отделя......три...................................................четири може би дни за по 1-1,5 часа ВЕЧЕР да ездя!И се си мисля че ще ми е по добре да отделям това минимално време за някакво движение,отколкото да седя в офроуд форума!!!.......Абе то аз съм си за плющене.......от 2000 до 2014 не пушех,преди тва 16 години активно и от 2014 пак ги запалИх та до 16,04,2018.Ама до де не пушех бех 105-6 кила!Ся да са повтора съм 93 и ме е страх да не нашишкавея пак.....
      Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
      0888854582
      Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
      Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

      Коментар


      • #48
        От: Решил съм да колоездя......

        Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
        Благодаря!Че нямам хранителни навици-нямам!Хляба го избягвам от как спрех тутуна!Алкохол за жалост си консумирам,около 150гр вечер-сам!Ааако съм с приятели естествено количеството е повече!От 2001-ва живота ми е на 98% седнал!До 2014-та с камиона по Европата.След това до сега ма напрайха управител и когато не съм с буса у Македония или Сърбия за по един ден,съм на компа у нас /офиса/ по гащи!Демек се седнАл!Тъй кат се замисля имам шанс да отделя......три...................................................четири може би дни за по 1-1,5 часа ВЕЧЕР да ездя!И се си мисля че ще ми е по добре да отделям това минимално време за някакво движение,отколкото да седя в офроуд форума!!!.......Абе то аз съм си за плющене.......от 2000 до 2014 не пушех,преди тва 16 години активно и от 2014 пак ги запалИх та до 16,04,2018.Ама до де не пушех бех 105-6 кила!Ся да са повтора съм 93 и ме е страх да не нашишкавея пак.....
        Движението винаги е здраве.
        Но ако караш велосипед само по равно няма да отслабнеш.

        Аз отслабвам само с хранителен режим без движение:
        1. Без хляб и каквито и да са продукти от брашно.
        2. Без захар и подсладители.
        3. Без грам алцохол - съдържа доста въглехидрат.
        4. Хлям боже само по малко от най гадния дето е като тухла И можеш да убиеш човек с него.
        5. Без сладки плодове, само кисели и то не по много.
        6. Остават предимно сурови зеленчуци листни на салата но без сол и олио може малко обезмаслено кисело мляко и сирене.
        7. Месо бяло и само варено по един път на ден.

        За 2 месеца 20 кг. без движение

        Дано съм помогнал.
        Land Rover Discovery II, V8 4.0
        VW Golf VI variant
        Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

        Коментар


        • #49
          От: Решил съм да колоездя......

          Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
          В смисъл знаеш на traun здравния статус, хранителните навици, консумацията на алкохол и т.н. или ей така по принцип. Един часа велосипед на открито 2-3 пъти седмично оказва огромно положително влияние при заседнал начин на живот и седяща професия.
          Лично неговия не.Но покрай мен мои набори си спряха хапчетата за кръвно с хранителен режим.Аз не съм ги ползвал пък никога!
          Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

          Коментар


          • #50
            От: Решил съм да колоездя......

            Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
            Ако целта ти е с колелото да,си подобриш здравето за в бъдеще няма да постигнеш нищо.Само ще си похарчиш парите за още един предмет.Без хранителен режим и отказване и от алкохола за един час на ден разсходка с колело е нищо.Със спорт ако не контролираш храната може да си увеличиш килограмите.
            Да бе, да!
            Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

            Коментар


            • #51
              От: Решил съм да колоездя......

              Веско, най-важното е да караш колелото с кеф, защото самото време което ще отделиш да си навън с колелото, ще те откъсне за малко поне от времето за вредните ти навици, сядането пред компа и т.н., и само заради това ще ти се отрази добре, инак ако ще го караш насила и с мисълта че ще отслабнеш видимо, ще бъдеш разочарован.

              Коментар


              • #52
                От: Решил съм да колоездя......

                Е да ми е честито!Купих си го!РАМ МЕНТОР 1.Дето съм пуснал линка по горе.Даже му напрайх 3-400 метра и за ся доволен.Леко върви.Ама не мога да кача снимки.....
                Последно редактирано от traun; 03-05-18, 18:15.
                Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                0888854582
                Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                Коментар


                • #53
                  От: Решил съм да колоездя......

                  Честито и много свежи моменти.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Решил съм да колоездя......

                    Благодаря!!!В събота мисля като стана,а аз ставам рано,да го подфащам....Чудя се къв маршрут да избера!Камбаните са ми близо,ама па много близо!Другия вариант да се пусна до Борисовата.Трети-не съм разглеждал парк Врана та и за там си мисля!
                    Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                    0888854582
                    Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                    Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                    Коментар


                    • #55
                      От: Решил съм да колоездя......

                      https://goo.gl/maps/z5iiR2ADRfP2

                      ...и честито!

                      Коментар


                      • #56
                        От: Решил съм да колоездя......

                        Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                        Благодаря!!!В събота мисля като стана,а аз ставам рано,да го подфащам....Чудя се къв маршрут да избера!Камбаните са ми близо,ама па много близо!Другия вариант да се пусна до Борисовата.Трети-не съм разглеждал парк Врана та и за там си мисля!
                        Честито да ти е и от мен! Като за първи избор е супер колело. По-нататък, ако решиш да колоездиш по-сериозно ще вземеш нещо по-добро.
                        Като за първо каране не си давай много зор, че да те не заболят колената.
                        RAV 4
                        F650GS

                        Коментар


                        • #57
                          От: Решил съм да колоездя......

                          Честито и от мен да е Веско, относно парка Врана, имам спомен че май е забранено да се кара колело в самия парк. От предния ти пост разбирам че живееш около Младост 4, аз карам колелото по следния маршрут, от началото на велоалеята до Бизнес парка и Лукойл, от там карам покрай общината, Кауфланд, Макдоналдс, завивам покрай Шела, локалната улица до Метростанция Младост, продължавам към хотел Москва, от там Борисовата градина, после по велоалеята на канала от метростанция Васил Левски, посока хотел Хилтън, парка зад Хотел Хилтън до басейна Спартак и накрая до южния парк и обратно. Това ми е любимия маршрут за колелото

                          Коментар


                          • #58
                            От: Решил съм да колоездя......

                            Любим маршрут в София няма. Свиквай на колелцето и марш извън София![emoji16]
                            Няма нищо по-хубаво от колоездене в планината.

                            Изпратено от моят TINATRADE с помощта на Tapatalk
                            Марин Райковски

                            Коментар


                            • #59
                              От: Решил съм да колоездя......

                              И благодаря на колегата Ежко!!!Като че ли неговите съвети ми бяха най ценни!Естествено не омаловажавам мненията и на останалите!
                              Между другото се оказа че редовната цена на тва кооло била 850 кинти.Няква промоция съм бил хванал...Май няква годишнина на Рам.
                              Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                              0888854582
                              Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                              Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                              Коментар


                              • #60
                                От: Решил съм да колоездя......

                                Честито. Безаварийни километри. Избора е в пъти по-добър от Декатлонсикя.
                                2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                                Toyota Land Cruiser KDJ 125

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X