Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГОЛЯМАТА ВОЙНА 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Който се интересува за оборудване втора ръка може да търси Алекс от пейнтбола...

    Коментар


    • #47
      Първоначално публикуван от derhunter
      Първоначално публикуван от Венцислав Петров
      Нашия отбор ще играе разбира се, но в момента си внасяме пушки и оборудване така че да сме независими от външни доставчици. Тъй като още не ми е известна датата за доставка на оборудването още не сме готови да обявим дали ще сме готови за предложената от вас последна събота на юни. Нека да я приемем за работна, но с уговорка че подлежи на промяна.

      Първата игра мина и съответно се видя кое е добре и кое не. Оттук нататък ще трябва да изработим достатъчно ясни и подробни правила които да дават възможност за честен двубой. В тази връзка имаме много работа тъй че не е лошо да започваме работа.
      О.К.Кога искате да е първата работна среща?
      Пусни ми едно ЛС с телефона ти - оказа се че го нямам, да се уговорим...
      VPetrov.photography

      Коментар


      • #48
        Незнам как си представяте, че боец А удря по погрешка боец Б, от неговия отбор / тъй като не е маркиран/ и двамата хукват при съдията да кажат , че Б е утрепан!!

        Индианците са го измислили отдавна - сваляш скалпа на жертвата и нека си ходи, затова пак ви призовавам - ЛЕНТИ през рамото - удрят те, сваляш лентата, оставяш я на земята и си тръгваш!!
        Нямаш лента - не стреляш!!

        А и всеки боец ще може да преброи колко скалпа е съдрал!!

        Коментар


        • #49
          Не може ли лентите да са през челото, както вече предложих, в първия вариант на темата. Дори да си залегнал, се вижда с каква лента си, а през рамо,...познай?!
          Така и аналогията с индианците, ще е пълна, като "убиеш "някой?!

          Коментар


          • #50
            Това е идея!
            Нали тинейджърите носят зимата едни ленти от ластик на челото, може да свършат работа в два контрастни цвята!

            Коментар


            • #51
              1.Освен това, така много точно ще се види кой, колко противника е "убил".
              2.Като се раздадат по точен брой ленти, няма да има "възкръснали".
              3.Като те улучат сваляш лентата и я вдигаш нагоре, знак да не се стреля вече по теб.
              4. Убитият оставя лентата на земята и се изнася от полесръжението.
              5.Всички които са без ленти се приема, че са "убити" и не играят.
              6."Убитите", нямат право да стрелят с маркерите в района на точките, или бойни действия,по дървета, камъни и т.н., както и да се обаждат и дават сведения на отбора си.
              Това последното се случи при нас на втора точка на ОТБОР1. Вушеви и македонците, след като бяха елиминирани започнаха да стрелят по дървета и камъни, за да си оползотворят топчетата на което ние не обърнахме внимание... До като не се появиха още двама от техните, които преди това са били тръгнали в обход, но ние се бяхме преместили. А тракането на маркерите, освен това им помагаше, да не ги чуваме като се предвижваха в гората.

              Коментар


              • #52
                Аз съм изцяло "за" лента - тип "скалп" !!
                Не е нужно да доближава този който го е ударил, просто я поставя на земята където се намира и се изнася!
                Иначе може да има изненади и после - ала-бала, аз му взимах лентата и онзи от храста ме фрасна!

                Коментар


                • #53
                  ....А броя на пушките ?! И броя на хората?!
                  Според мен броя на хората трябва да отговаря на броя на пушките и на броя на раздадените ленти. Защото си представете, че има няколко скрити "туристи", които чакат да се освободи точката и я ЗАВЗЕМАТ с голи ръце.
                  Освен това, някак си не е спортменско, да стреляш по някой невъоръжен, който идва да влезе в твоята точка, а трябва, защото ако в края на играта в кръга има пет въоръжени от един отбор, и седем невъоръжени от другия- кой печели...?!

                  Коментар


                  • #54
                    Първоначално публикуван от Volk
                    Аз съм изцяло "за" лента - тип "скалп" !!
                    Не е нужно да доближава този който го е ударил, просто я поставя на земята където се намира и се изнася!
                    Иначе може да има изненади и после - ала-бала, аз му взимах лентата и онзи от храста ме фрасна!
                    4. Убитият оставя лентата на земята и се изнася от полесръжението.

                    Коментар


                    • #55
                      Първоначално публикуван от GAD
                      ....А броя на пушките ?! И броя на хората?!
                      Според мен броя на хората трябва да отговаря на броя на пушките и на броя на раздадените ленти. Защото си представете, че има няколко скрити "туристи", които чакат да се освободи точката и я ЗАВЗЕМАТ с голи ръце.
                      Освен това, някак си не е спортменско, да стреляш по някой невъоръжен, който идва да влезе в твоята точка, а трябва, защото ако в края на играта в кръга има пет въоръжени от един отбор, и седем невъоръжени от другия- кой печели...?!
                      Абе ГАД ти си цял талант в писане на правила!!
                      Естественно, че е така!

                      Напълно съм съгласен с теб, само че трябва да изчакаме Хънтъра да представи официално нашата позиция /ние сме просто бойци,които носят в раницата си маршалски жезъл - аз моя вече съм си го прибрал, ти ще си го вадиш тепърва /

                      Коментар


                      • #56
                        Давай приятелю детайлите, защото всички гледаме отвисоко, а верно може да има простотии като стрелба по невъоръжен или невъоръжени като камикадзета да тичат към точките!!

                        Коментар


                        • #57
                          нещо за което аз се замислих....

                          нали за изчисляване на победителя имаше някакви точки - за елиминиран джип и войник.....

                          ако не са двата отбора по равно......
                          няма да е реално смятането на точките......
                          или ако не точкуването поне преброяването.....

                          защото ако по-малобройният отбор убие 70% от отборът с по-голям брой
                          а също и по-големият отбор убие 70% от по-малкият......

                          не се връзват нещата


                          на по-малкият се падат по повече то един човек за убиване на войник..... при което смятането на точките........ преброяването....
                          незнам....... не ми се връзват нещата

                          Коментар


                          • #58
                            Точно така е Дидке! Тоя проблем лъсна още на първата война и опира до смятане на коефициенти. За това предлагам тия точки по-горе.
                            VOLK, сигурно съм се родил бюрократ...! Всъщност съм много голям радетел на справедливостта, може би щото съм зодия"везни". Но понеже не вярвам в зодии, и тоя свят изобщо не е спаведлив, се опитвам, поне да го подчиня на някакъв ред, а "ред, мать анархий"..., не бе "АНАРХИЯ, МАТЬ ПОРЯДКИ" !

                            Коментар


                            • #59
                              Обер, това с камуфлажите от Бундесвера е супер. Брой ме и мене на всяка цена. А за маркировката е възможно и да купим бейзболни шапки и кърпи с ярък цвят, различен за двата отбора.
                              24 юни наистина е само работна дата, има минимален шанс и аз точно тогава да съм в чужбина. Имайте едно на ум, че може да се наложи да се оправяте без досадните ми съвети.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • #60
                                Първоначално публикуван от GAD
                                "ред, мать анархий"..., не бе "АНАРХИЯ, МАТЬ ПОРЯДКИ" !
                                Който не е наясно с руския да не се изхвърля че е направо болезнено да се чете. И освен това нали това е официалната дискусия, пак се вмъкнаха излишни неща.
                                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X