Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата война! Тема за дискусия между "Ловците"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Вземете си компасчета, освен наденицата и си заредете станциите /батерии/!

    Коментар


    • Разделяме ротата на 4 взвода.

      1-ви - взводен Volk - "АЛФА"
      - Гладиатора
      - Иван Попов
      - Самурай 1


      2-ри - взводен Хънтър - "СПЕЦЛОВ"
      - Булдога
      - Джими
      - Краси
      - Миро

      3-ти - взводен Голди
      -е 100
      -Любобункера

      4 - ти - взводен Боркозин - "Мръсната дузина"
      -негови бойци

      Това ще бъде основното разпределение, което ще допълваме.

      Коментар


      • Не бързай че до май месец има много време.Да няма после
        5-ти 6-ти и тн......Пък и някой може да нее съгласен.Знам ли????
        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

        Коментар


        • Това ще са !
          Оттук нататък само добавяме към всеки взвод хора!
          И мен старшината в казармата всяка сутрин ме питаше дали съм съгласен днес да маршируваме!

          Коментар


          • И с противогази...и със строева песен...
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • Първоначално публикуван от Volk
              Борко, няма проблем, ще се видим с теб през седмицата / вечерята от мен! /, има един страшен ресторант - хотел "Дарлинг" - в Драгалевци, готвача е опасен ловец и откачалка...., готви по принуда и временно, да не изпуснем момента!
              Имай впредвид, че твоето участие е стратегическо / и на твоите момчета/, защото нашия противник явно работи с меко казано "вмирисана" информация за бройките на участниците, но това като му дойде времето!
              За 16.03. вечерта трябва да си на линия заедно с Хънтъра за срещата - ти ще бъдеш по частта "пейнтбоул"!

              Дидке, ....................!!!! /сещаш се/


              На 12.03 не е зле всеки да вземе по едно порционче, което да сложи
              на общата трапеза!
              И течен вариант, но да не паднем от конете!

              Ok няма проблем през семицата съм тука нали 16 е Четвъртак (нещо тия дни ми се губят мисля си само за Планината, снега и сноборда)

              Коментар


              • Само ако желаеш и ти харесва!
                Или може да си поръчаш събуждане по тревога!

                Коментар


                • Първоначално публикуван от borkozin
                  Първоначално публикуван от Volk
                  Борко, няма проблем, ще се видим с теб през седмицата / вечерята от мен! /, има един страшен ресторант - хотел "Дарлинг" - в Драгалевци, готвача е опасен ловец и откачалка...., готви по принуда и временно, да не изпуснем момента!
                  Имай впредвид, че твоето участие е стратегическо / и на твоите момчета/, защото нашия противник явно работи с меко казано "вмирисана" информация за бройките на участниците, но това като му дойде времето!
                  За 16.03. вечерта трябва да си на линия заедно с Хънтъра за срещата - ти ще бъдеш по частта "пейнтбоул"!

                  Дидке, ....................!!!! /сещаш се/


                  На 12.03 не е зле всеки да вземе по едно порционче, което да сложи
                  на общата трапеза!
                  И течен вариант, но да не паднем от конете!

                  Ok няма проблем през семицата съм тука нали 16 е Четвъртак (нещо тия дни ми се губят мисля си само за Планината, снега и сноборда)
                  Поемаш една четвърт от ротата!

                  Коментар


                  • Слушам другарьо Командир
                    ама при мене ще е бая пълно ако нарама 20 човека то лилии

                    Коментар


                    • Твойте десантчици ще ги дислоцираме по другите машини, да няма празно откъм пейнтбоул, на тебе ще ти оставим остатъка до общата бройка на всеки взвод!

                      Коментар


                      • Борко ти сериозно ли?Баси трее да разтегнем Самурая
                        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                        Коментар


                        • Затова ни трябва инфо кой какво кара и т.н....

                          Хора ще имаме, трябват ни много тренировки!

                          И това през май ще бъде само първата тупаница, аз ви гарантирам, че падналия ще иска реванш незабавно, а това ще е само началото на новия спорт!

                          Коментар


                          • Немаш проблеми - връзваме го отзад за моя Гранд, а отпред за пикапа на disem и получаваш Самурай-стреч
                            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                            Коментар


                            • искам моита рота да се казва Мръсната дозина (The durty Dozen)



                              еми кво да ти кажа май ше траа ония ден споменах на 2 и те веднага аиде аиде кога
                              а днеска на още 3 и те още повече навити от следващата седмица ше събера сигорна броина и с точност щеви кажа

                              Коментар


                              • Quadra, подсещам те че твоите хора не възприеха купона във форума, желателно е да се ориентираш, това е наша зона!

                                Или пък ако решиш - заповядай при нас, все още ако не се лъжа не си се базирал окончателно!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X