Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата война! Тема за дискусия между "Ловците"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Според мен, Обера вече се е дръпнал, защото ще иска да изпъква в общата картина, а това пречи на субоординацията /единоначалието/!

    Май няма вече противник срещу нас, а жалко защото можехме да му покажем някои номера!

    Коментар


    • А,няма начин да не се покажат.Просто не го вярвам.
      Ми кой шъ даде прасенцето.А?Така и така ни обвиниха
      че само за софри мислим,поне да олравдаем обвиненията.
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • Мечтайте си. Хората отдавна са по селата на бира вино и каквото още там, пък вие си вадете очите пред компа като си нямате друга работа.
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • Първоначално публикуван от quadra
          Мечтайте си. Хората отдавна са по селата на бира вино и каквото още там, пък вие си вадете очите пред компа като си нямате друга работа.
          Те от една седмица май са си по селата.Да не би да са се
          преселили за постоянно?
          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

          Коментар


          • К`во лошо има? Сега надигат ония ми ти чаши с руйно вино, а вие си бодете очите тука...
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • Първоначално публикуван от quadra
              К`во лошо има? Сега надигат ония ми ти чаши с руйно вино, а вие си бодете очите тука...
              Чакай малко!Нали ние бяхме пияниците?
              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

              Коментар


              • quadra остави ги
                те са от тия, дето лаят, но не хапят

                Коментар


                • Еее защо си смени пак аватара, това очо такам ми харесваше, много обичам зеления цвят....

                  Коментар


                  • Gichev тевсичките ои аватари са неотразими
                    след войната на всички ловци ще направя по един такъв
                    от горе - ника
                    от долу - опуцаха ме

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от didkata_s
                      quadra остави ги
                      те са от тия, дето лаят, но не хапят
                      И не могат да пият май
                      Пък и кой е казал че сме пияници Просто от водата се хваща ръжда...
                      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                      Коментар


                      • нали.......и котлен камък...отлагания от варовик също
                        мъдро
                        пък .......как да не пиям......в момента с тебе сме толкова пияни - но е факт, че сме здраво мислещи дори и пияни
                        а другите в момента обсъждат разни останали за доуточняване дреболийки
                        ние сме за прикритие
                        заблуждаваме противника, че бездейства отбора

                        Коментар


                        • Даже ей сега както съм изпил цяло шише Присън портокал ще се кача на джипа и ще отида до летището да посрещна баща ми, а те нека си бодат очите тук. Лека вечер!
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от quadra
                            Първоначално публикуван от didkata_s
                            quadra остави ги
                            те са от тия, дето лаят, но не хапят
                            И не могат да пият май
                            Пък и кой е казал че сме пияници Просто от водата се хваща ръжда...
                            Ох , мале , мале , такава "технична" смърт ви чака , че просто хал хабер си нямате какво е да дразниш ловец - по-страшно е и от това да се бориш с разярена гризли ! Ама нейсе - ние сме благородни люде и затова ще ви трепем с боя , но пък за сметка на това ще ви изядем прасенцето и ще ви изпием виното , че да се научите за друг път да не се перите толкова с "техничарския ви гениййййййй"!

                            Коментар


                            • Тишка......моето момче
                              не се точи на техничарското мезе
                              ще се види кой е във войната по-добрия
                              но аз от мен боя не ще да трия


                              мали мали от где ва сзе толкоз акъл

                              Коментар


                              • Аз прасето ще го изям още утре вечер, щот не съм благороден и стрелям пръв!
                                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X