Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата война! Тема за дискусия между "Ловците"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Това ми напомня за прочетеното в един руски сайт при подготовка за сериозен преход.Преразказано:желателно е да имате необходимото оборудване-лебедка ,крик ,радиостанция,вериги........кирка,лопата и т. н. Отговора беше кратък -имам лопата трътвам!
    Густо майна , пътят свърши !!!

    Коментар


    • Първоначално публикуван от e100
      Това ми напомня за прочетеното в един руски сайт при подготовка за сериозен преход.Преразказано:желателно е да имате необходимото оборудване-лебедка ,крик ,радиостанция,вериги........кирка,лопата и т. н. Отговора беше кратък -имам лопата трътвам!
      Без лебедката , всичко го има в багажника на Витарата , с тези който са излизали на разходха с мен го знаят.

      Коментар


      • Имах предвид,че човека е толкова навит,че дори и седна гола лопата тръгва.
        Густо майна , пътят свърши !!!

        Коментар


        • Първоначално публикуван от e100
          Имах предвид,че човека е толкова навит,че дори и седна гола лопата тръгва.
          Така де и аз с една гола Витара тръгвам.

          Коментар


          • Първоначално публикуван от Volk
            От днес с нас е и Гладиатора, Диско стандартно, но го качва навсякъде без да му пука от нищо!

            Подсещам, че в неделя сме на сбор!

            Каним и всички нови желаещи, с уговорката, че дойдат ли ще трябва или да останат с нас или да не участват въобще /въпрос на достоинство/!

            Носете всичко, което считате че ще е полезно.. ще направим лека разходка!

            За тези от нашите, които не могат да дойдат, ще осигурим на следващата сбирка всичко, което ще са пропуснали, все пак е добре ако имат възможност да са на линия!
            Вальо ако е тази неделя аз няма да мога
            но за следващата съм там ,а трябват ли ни още хора мога за събера 20 човека и един луд с Samurai

            Коментар


            • Първоначално публикуван от buldog
              Първоначално публикуван от e100
              Имах предвид,че човека е толкова навит,че дори и седна гола лопата тръгва.
              Така де и аз с една гола Витара тръгвам.
              Абе да взема да тръгна и аз с една гола... ама като незнам
              какви "гуми"да сложа....
              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

              Коментар


              • ]

                Вальо ако е тази неделя аз няма да мога
                но за следващата съм там ,а трябват ли ни още хора мога за събера 20 човека и един луд с Samurai [/quote]
                Що ли питаш.Давай.Още един луд Самурай никога нене в повече.
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • Днес говорих с един приател и тои ми вика че са играли с некви от НСБОП и са ги рапукали като кучета ,
                  ок почвам да ги събирам
                  маи техниците технически ще траа да отстъпат

                  Коментар


                  • Хем ще си имат оправдание като ти опаткаме.
                    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                    Коментар


                    • А свинското кой ще вземе
                      Една войска трябва ида се храни

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от buldog
                        А свинското кой ще вземе
                        Не кой ще вземе а кой ще го хапне
                        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от derhunter
                          Първоначално публикуван от buldog
                          А свинското кой ще вземе
                          Не кой ще вземе а кой ще го хапне
                          За хапването който дойде.

                          Коментар


                          • момчета да дойда да ви покажа как стават някои неща.......

                            Коментар


                            • Борко, няма проблем, ще се видим с теб през седмицата / вечерята от мен! /, има един страшен ресторант - хотел "Дарлинг" - в Драгалевци, готвача е опасен ловец и откачалка...., готви по принуда и временно, да не изпуснем момента!
                              Имай впредвид, че твоето участие е стратегическо / и на твоите момчета/, защото нашия противник явно работи с меко казано "вмирисана" информация за бройките на участниците, но това като му дойде времето!
                              За 16.03. вечерта трябва да си на линия заедно с Хънтъра за срещата - ти ще бъдеш по частта "пейнтбоул"!

                              Дидке, ....................!!!! /сещаш се/


                              На 12.03 не е зле всеки да вземе по едно порционче, което да сложи на общата трапеза!
                              И течен вариант, но да не паднем от конете!

                              Коментар


                              • Първоначално публикуван от Volk
                                Дидке, ....................!!!! /сещаш се/
                                ше го запомня Вълчо.........ще го запомня...........

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X