Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата война! Първо мероприятие за 2006!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ами тогава от днес нататък да ти викаме бен Ладен , а не Дидка!!!

    Коментар


    • мали.......
      първо...
      чакай,че станаха много
      Богинята
      Клеопатра
      Жана д`Арк
      Вълчица...
      Айщайн
      сега Бен Ладен.....
      много разнолика станах
      ще трябва да си намеря аватар с лика на Бенчо

      Коментар


      • Аз мога да ти намеря , ако искаш

        Коментар


        • Първоначално публикуван от didkata_s
          вие сте ми ясни от самото начало
          мислиш ли, че ако бяха техничари аз нямаше да съм там
          и дори да не знам за това мероприятие
          а да идвам днес за да слушам как ловец ми растяга локуми
          Може да е разтягал локуми ловеца ,ама все пак си се облажила от сладко локумче!
          Густо майна , пътят свърши !!!

          Коментар


          • Първоначално публикуван от didkata_s
            мали.......
            първо...
            чакай,че станаха много
            Богинята
            Клеопатра
            Жана д`Арк
            Вълчица...
            Айщайн
            сега Бен Ладен.....
            много разнолика станах
            ще трябва да си намеря аватар с лика на Бенчо

            Коментар


            • Ако тая не ти харесва , ей ти още една:

              Коментар


              • Първоначално публикуван от didkata_s
                мали.......
                първо...
                чакай,че станаха много
                Богинята
                Клеопатра
                Жана д`Арк
                Вълчица...
                Айщайн
                сега Бен Ладен.....
                много разнолика станах
                ще трябва да си намеря аватар с лика на Бенчо
                didkata_s,толкова често сменяш аватара,че няма никакъв шанс ,някой да запомни коя беше ти.
                B+

                Коментар


                • Колеги, я да оставите госпожица Диана на мира и да се съсредоточите върху тактиката. Отбор 1 си траят и аз съм сигурен, че са подготвили някои изненади. Моят въпрос е : остава ли срещата за 16 март, четвъртък, на Екопетролиума? Трябва да уточним общата стратегия и да я съгласуваме между двата отбора. Моля капитаните и стратезите да ми кажат ще дойдат ли на тази среща или да променим датата или мястото?
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • Айде бе, Злати!
                    Естествено, че ще бъдем, но аз не бях чул досега за такава среща!

                    Като се замисля, всъщност в тая работа наистина има хляб и поздравления за Обера, Венци и теб, че я подкарахте!

                    Ще си направим хубав купон, това че ви атакуваме отсега психологически, не означава, че няма да полеем заедно прасето!
                    Все пак сме колеги и приятели!

                    Между другото, изберете си някакви вкусни топчета, да ви замеряме с тях, за да не ви горчи после боята в устата!

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от zzlatev
                      Колеги, я да оставите госпожица Диана на мира и да се съсредоточите върху тактиката. Отбор 1 си траят и аз съм сигурен, че са подготвили някои изненади. Моят въпрос е : остава ли срещата за 16 март, четвъртък, на Екопетролиума? Трябва да уточним общата стратегия и да я съгласуваме между двата отбора. Моля капитаните и стратезите да ми кажат ще дойдат ли на тази среща или да променим датата или мястото?
                      ОК, там ще бъдем там!
                      VPetrov.photography

                      Коментар


                      • "Капитаните и стратезите" са две съществителни нарицателни имена към един човек или са цяла тумба хора?

                        Едно конструктивно предложение - да намалим празните и детински приказки в темите, че съвсем се скапаха. Вече не мога в този им вид да ги пращам за сведение на други мераклии, защото цялата работа изглежда несериозно, че и досадно, съдейки по приказките на участниците.

                        Препоръчвам модераторът да позатрие огромното количество спам, с което са зарити полезните мнения. Вчера имахме тренировка (с извънфорумни участници) и идеята им хареса. Смятам, че е напълно реално да реализираме плана в първоначалната му форма - отбори от над 20-30 участника и така да популяризираме и двата спорта. Имайте предвид, че тук четат много повече хора, отколкото се престрашават да пишат и с обуламачването на темите само си вредим.

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer
                          "Капитаните и стратезите" са две съществителни нарицателни имена към един човек или са цяла тумба хора?

                          Едно конструктивно предложение - да намалим празните и детински приказки в темите, че съвсем се скапаха. Вече не мога в този им вид да ги пращам за сведение на други мераклии, защото цялата работа изглежда несериозно, че и досадно, съдейки по приказките на участниците.

                          Препоръчвам модераторът да позатрие огромното количество спам, с което са зарити полезните мнения. Вчера имахме тренировка (с извънфорумни участници) и идеята им хареса. Смятам, че е напълно реално да реализираме плана в първоначалната му форма - отбори от над 20-30 участника и така да популяризираме и двата спорта. Имайте предвид, че тук четат много повече хора, отколкото се престрашават да пишат и с обуламачването на темите само си вредим.
                          Напълно съгласен...
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар


                          • ОК и аз съм съгласен, че вдетинихме донякъде ситуацията, но реално погледнато, това си е детска игра за възрастни!

                            Ще е добре да се махнат излишните неща, аз бях останал с впечатление че тук ще се коментират условия, не виждам такава инициатива!

                            Като за начало, няма да е зле да се пуснат общите условия, да имаме време да ги анализираме, може да излезе някоя по-конкретна и добра идея!

                            Коментар


                            • Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer
                              "Капитаните и стратезите" са две съществителни нарицателни имена към един човек или са цяла тумба хора?
                              Имам впредвид капитаните и техните съветници. Венци може да каже дали Фюрера е от неговите съветници. Аз мисля че е.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • Считам, че имаме уговорка за 16 март, четвъртък, 18,30, кафенето на бензиностанция Екопетролиум на бул. България. Като казах стратези, имах предвид хората с опит и визия за тактиката и в двата отбора, които да могат да съветват капитаните при изготвянето на цялостната стратегия. Аз очаквам поне по трима души от отбор, за да направим ползотворна дискусия. Имам следната молба към капитаните: Донесете с Вас актуалния към момента списък на сигурните участници и наличните превозни средства. От техния брой и възможности ще зависи донякъде какво точно ще искаме да направим.
                                Разчитам всеки отбор да има някакво предварително оформено мнение и визия за Войната и основната мисия на срещата да е просто да стиковаме двете тези в приемлив и за двете страни вариант. Това ще ни е основата, на която съобразно терена да изградим детайлите.
                                И аз имам някакви конкретни идеи, но Вашите са по-важни. Все пак Вие играета, а аз така и така ще ям прасе на аванта.
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X