Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата война! Първо мероприятие за 2006!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ВЪЛК престани дасе издавате де......вече си записах седем издадени от теб методи за обезвреждане на техничари...предвидими сте момчета
    ти да знаеш аз какви ги мисля малиииииии....само стой и гледал.......и яж желатин (нали това имаше в топчетата)


    ще ви скъсаме...ще ви скъсаме.....добре, че и ние не пишем в темите като вас

    Коментар


    • Един Оффтопик въпрос - Има ли ловци мотористи?

      и към темата ...
      Освен Злати има ли други набедени съдии?

      Бих могъл да се жертвам за общото благо да бъда помощник съдия , но не знам доколко мога да бъда полезен ... (нямам джип нито ГПС - 99% вероятно ще имам мотор)

      Е - сега Волк ще каже, че не може така понеже ще съм пристрастен към "Отбор - 1" или пък няма да изживее пълноценно победата , заради моето "дезертиране" и отслабване на противника ...
      Път без препятствия обикновено не води до никъде.

      Коментар


      • Таткобарба, ти всъщност си гръбнака на "Отбор 1"!
        Поне в нашите оперативни сводки, ти си непосредствено след братя Петрови!

        Не разбивай играта!

        P.S. Черпя те един 12 годишен " Дъмпел", че ме подсети че съм моторист и в гаража седи завит с брезент един зловещ звяр!

        Коментар


        • дай ми го на мен
          хайбе бъди добро вълче - усбужи ми
          в замяна на това няма да те дупча......много

          Коментар


          • Ти защо още не си си легнала?!

            Коментар


            • е що.....леглото е празно. Ти
              каза, че си лягаш, ама никакъв те няма, и бях убедена, че ще те намеря тук

              бъзик


              аз сънчо си го записвам и си го гледам някъде към 2-3

              Коментар


              • Дидке......................

                Коментар


                • Volk , внимавай Дидка е опасна ! Сигурно има тайна цел да те прелъсти и изостави в решителния момент ! Ето нейна снимка , и от това което се вижда , заключавам , че е много опасна(същинска Мата Хари) :

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от Венцислав Петров
                    Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer
                    Какво намесвате съдията не мога да разбера. Никой не му оспорва нито авторитета, нито капацитета. Даже никой не го е и споменал досега.

                    Единствено забелязах, че по служебен път набързо се разпределиха ролите. Щом като смятате, че хората, които все пак имат повече опит в частта "пейнтбол" няма с какво да допринесат и вие еднолично ще изработите целия правилник и всичко останало, след което ще го сведете до знанието на останалите - нямате грижи. Преждеговорившият съдия даже намекна нещо за строежите, без да се е поинтересувал с какво и доколко съм се занимавал. Априори работата е решена и организацията се поема изцяло от батковците.

                    Тук не става дума за зачитане - пука ми. Ставаше дума да се позволи всеки от инициаторите да даде своя принос, за да се получи най-добрият резултат. Не се съмнявам, че ще стнае добре и не омаловажавам ничии усилия. Обаче към момента това ще е първо от рода си мероприятие и няма паралел, по който да го мерим. Напротив, то ще наложи стандарта за евентулани бъдещи такива и имах желание в организацията да има поне някой с по-голям опит в пейнтбола. Към момента вече е без значение.

                    Един от недостатъците на общуването през форум е възможността отдалечените във времето мнения тотално да се разминат без тези, които са ги писали да се усетят. В случая става въпрос именно за това. Хайде сега загърбвайки емоциите да успокоим топката и да формулираме задачите изпълнението, на които би довело до успеха на играта като цяло.

                    1. Уточняване на правила. Тук моя опит сочи, че малка група хора трябва да направи нещо - добро или лошо, което след това представено за обсъждане ще позволи чрез отсейване на смислените от лошите идеи да стане финален правилник. Ще бъде взето мнението на всеки без изключение така че няма проблем.
                    2. Определяне и конституиране на отборите и техния състав. Нещо, което мисля вече постигнахме, оттук нататък всеки капитан отговаря за отбора си, кой както се справи.
                    3. Създаване на съдийски състав, който да отдели необходимото време и усилия за привеждане на правилата в действие. Това е и основния разход като време, средства и усилия. Тук се очаква състава да е от порядъка на 5-6 човека съоръжени с автомобили, GPS, радио и всичко останало. Естествено основен елемент е съдиите да са еднакво добре приети от двата отбора, безпристрастни и да се съгласят да не играят, а да се грижат за нашата забава. Тъй като те ще са най-ощетените моля и да проявим съответното уважение към усилията им.

                    Дотук по служебен път са определени:

                    Капитан на „Отбор 1” аз – Венци Петров
                    Капитан на „Ловците” – Вальо –Volk
                    Главен съдия – Злати Златев (избран от двамата капитани и ползващ се с пълното доверие и на двамата)

                    Не виждам някакъв проблем в това. И пак завършвам мнението и вижданията на всеки ще бъдат взети в предвид. Само моля за търпение и желание за сътрудничество. Иначе нищо няма да стане. Естествено е че точно мнението на Obersturmbahnfuehrer ще е определящо за предложенията които нашия отбор ще отправи към съдийския екип по отношение на пейтбола, но още не му е дошло времето. Нека да се свърши основата на организацията и после действаме...И да не забравяме че Obersturmbahnfuehrer-а е участник в нашия отбор така че ще преди съдийския колектив да приеме нашите предложения ще трябва и отсрещния отбор да ги одобри...за да е честно...
                    Като полеви командир на "Ловците " приемам изцяло всичко дотук, разбира се ние също си имаме хора с опит в пейнтбоула и очаквам крайните правила да бъдат приети след съгласуване в детайли и с нашите момчета /Боркозин/..

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от Тихомир Севов
                      Сигурно има тайна зел да те прелъсти и изостави в решителния момент ! Ето нейна снимка , и от това което се вижда , заключавам , че е много опасна(същинска Мата Хари)
                      мойте задачи в лагера са най-специфични и от най-голямо значение за успеха. Еко не успеем значи за съм виновна


                      а за снимката......първо - минала съм покрай нея.....

                      и второ - никога, ама никога не съм била, не съм и никога няма да бъда руса







                      аз съм това на аватара си

                      Коментар


                      • Аз също всъщност съм това на аватара си , който ми го снима Тихомир !

                        Дидке..............................................................................

                        Коментар


                        • Малей , значи освен опасна , си и страшна !!!

                          Коментар


                          • Нова , тайна снимка на Volk :

                            Коментар


                            • ето ме.....спете спокойно а аз не съм страшна и опасна
                              аз съм много страшна и много опасна.



                              айде лека, че Вълчо се е разбеснял

                              на втората снимка е много дръгляв



                              бъзик

                              Коментар


                              • Не сменяй повече картинката!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X