Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата война! Първо мероприятие за 2006!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от Volk
    Ако завлече и други ориентирани мотористи към техния отбор, ще заложим дъски с пирони!
    Хехе, пука ми. Аз вътрешни гуми нямам

    Коментар


    • Къде изчезнахте "Отбор 1"?!?!!?

      Или Венци и техничарите са извън страната, или са загубили интерес към проявата!

      Ако е така, кажете, ние ще се разделим на два отбора / защото сме дисциплинирани/ и ще вземем по някой техничар, за да го използваме за "мюре", т.е. примамка...

      Това е по-добре, отколкото да подвиете опашки и да се изнижете!

      Така ще можете да кажете че сте участвали в битка с топчета!

      Коментар


      • само ако е възможно по-бързо да се договорят условията защото не мога да обясня на бъдещите ни(евентуално) стрелци за какво иде реч
        Сузуки Самурай-старт от скрапа
        0885192667

        Коментар


        • Няма никой, Самурай!
          Вече и условия не могат да предложат!
          Казах ви да не прекалявате със заплахите, сега ходи гони насрани от страх зайци по полето!!

          Коментар


          • Първоначално публикуван от Volk
            Няма никой, Самурай!
            Вече и условия не могат да предложат!
            Казах ви да не прекалявате със заплахите, сега ходи гони насрани от страх зайци по полето!!
            Стига бе.Те зайците ги трепят с въздухарки
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • Първоначално публикуван от Volk
              Къде изчезнахте "Отбор 1"?!?!!?
              затишие пред буря моето момче

              Коментар


              • Ща трябва да пробвам и с толче с желатин
                желиран заяк...
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • Сега сериозно!

                  От името на "Ловците", питаме - "Потвърждавате ли желание за двубой?!"

                  Ако не, ориентирайте ни, за да разработим собствена игра!

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от quadra
                    Ща трябва да пробвам и с толче с желатин
                    желиран заяк...
                    А моят трофей с джипа ли върви?
                    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                    Коментар


                    • Е сам ли да отговарям от името на всички които сега празнуват, само защото на вас не ви се спи и никой не ви е поканил никъде да излезете да пийнете по нещо? В понеделник вечер мисля че ще са ясни нещата.
                      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                      Коментар


                      • ей Вълк.........
                        виждаш ли ми аватара......
                        аз съм в пълна бойна готовност
                        дори от няколко дни си спя с кубинките....
                        и ако момчетата имат неразположение в деня на битката........
                        се ви пуцам сама.........и пак ще бия........
                        и на трапезата след войната ще сме така - опушкан ловец-дидката, опушкан ловец - дидката, опушкан ловец.......

                        Коментар


                        • Дидке, светни ме на този номер с клонирането? Ще ги шашнем...
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар


                          • ще ти подшушна на ушенце

                            Коментар


                            • ..............

                              Коментар


                              • Внимавай между левия Волк и десния Волк да няма Куадра
                                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X