Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Игра в неделя 09.09.2007

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Игра в неделя 09.09.2007

    Утре от 11 часа сме на панчаревския терен. Засега прогнозите са за добро време.

  • #2
    До: Игра в неделя 09.09.2007

    ок. 90% съм там
    [url]www.deko-tech.com[/url]

    Коментар


    • #3
      До: Игра в неделя 09.09.2007

      Бе след тоя дъжд вчера не ми се вярва да става въобще за игра.

      Коментар


      • #4
        До: Игра в неделя 09.09.2007

        Най-сигурно ще е да проверим на място...

        Коментар


        • #5
          До: Игра в неделя 09.09.2007

          Първоначално публикуван от mircho Преглед на мнение
          Бе след тоя дъжд вчера не ми се вярва да става въобще за игра.
          Ами ние в последно време играем:"преди", "след" и "по време" на тоя дъжд така че, "вчера" си е направо много приемливо

          Коментар


          • #6
            До: Игра в неделя 09.09.2007

            Разбрах, че пак е станала играта и аз съм я пропуснал .

            Какво да се прави, един път в годината се боядисва .

            Другия път съм 1000% на линия.
            LZ1VWW

            Коментар


            • #7
              До: Игра в неделя 09.09.2007

              Стана. По едно време се събраха облаци и започна да гърми наоколу, ама при нас се размина, че и слънцето се показа към края.

              Обаче, Митко много търчи и много трепе... Като ни изнесат нас и останат срещу него, много бой ядат.

              Коментар


              • #8
                До: Игра в неделя 09.09.2007

                Първоначално публикуван от vesowarworld Преглед на мнение
                Разбрах, че пак е станала играта и аз съм я пропуснал .

                Какво да се прави, един път в годината се боядисва .

                Другия път съм 1000% на линия.
                eeee, щяхме да те боядисаме и на панчарево бре

                ей, толко не бях търчал от............ абе не помня от кога, ама добри игри станаха
                ________________________________________________
                Subaru OUTBACK 2,5
                Hyundai TUCSON 2.0

                Коментар


                • #9
                  До: Игра в неделя 09.09.2007

                  Сега като каза - наистина и Иван беше необичайно активен. Повече от мен със сигурност. И не щото аз си почивах...

                  Изобщо, при някои хора има видим прогрес.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Игра в неделя 09.09.2007

                    Червение днес играха много добре(вероятно заради 9-ти септември) победата беше тяхна. Радвам се, че имат такъв прогрес стават интересни игри.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Игра в неделя 09.09.2007

                      Благодая за признанието.Но тепарва щте ставаме ощте по доври

                      Коментар


                      • #12
                        До: Игра в неделя 09.09.2007

                        Останах много доволен от тази неделя (все пак бях от червените ).. Доста поиграхме и то основно само на големия терен въпреки че като се изморих почнах да навивам за малкия ...
                        Определено трябва да взимаме мерки за да смогнем на търчането че както върви Митко скоро ще ни избива в базата преди да сме тръгнали.. Имаше една игра в която не знам как, но докато се добера до позицията си с изненада забелязах как Митко прехвърча покрай мен и след малко ми беше вече в гръб... нито имах време да стрелям нито нищо само дето си изсипах почти всички топчета от хопъра ...

                        Коментар


                        • #13
                          До: Игра в неделя 09.09.2007

                          Хайде, хайде, не е толкова страшен той - само си намазваш топчетата със сребро и си окичваш връзки с чесън по маската.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Игра в неделя 09.09.2007

                            Абе яка беше играта, но имаше доста оувършутинг от някой хора, с които уж всяка неделя играем и се знаем и пак същата работа...тъпо но факт. Стоян ми каза, че на него в една от игрите по същия начин съм го бил застрелял с вдигната пушка. Добре аз не съм много съгласен, но както и да е. Обаче разликата е че му вкарах точно 2 топчета и то по краката, защото чух стреляне и се показах със стрелба. А при мен беше "нещо" подобно, само дето изядох 15 топчета и даже момчето което беше с мен ( на Коста приятеля) видя колко пъти извиках убит и с вдигната пушка, но това не помогна. Това айде не са ме видели хубаво да го махнем. Тръгваме да се прибираме в дед зоната и по нас се открива стрелба, като на Мариян пушката му беше вдигната и бяхме на разстояние 1 м. Нищо пак изядох още 5 топчета...Според мене трябва да си малумен и да стреляш така в случай, че ако сме живи и ние ще открием огън, защото видяхме хората доста преди да започнат да ни стрелят. В една от игрите убих мой човек защото не му бях видял тиксото без дори да съм стрелял. Просто се доближих до него и му казах, няма да те стрелям убит си. Обаче се оказа мой и трябваше вече да излез. Точно в този момент отпред се показва малкото момче което игра от жълтия отбор. Можех и него да застрелям, но му казах сложи си маската и излизай. Докато някой хора това нещо не го правят. Може да ти излязат в гръб на 2 метра и ще те уцелят 15 пъти, че да извикаш чак...
                            Никога не съм бил против това даже много обичам играта от близък бой и на моменти с Жоро и Митко ми беше много кеф да играя, но явно докато не извика някой от болка няма да спирам вече... Докато сме в дед зоната много често се чува, как някой казват уж на майтап стреляй докато изреве от болка. Ще го уцеля няколко пъти по врата и тогава да видим дали ще му е смешно...
                            [FONT=Arial][COLOR=#3b96e5][SIZE=5][B][URL="http://www.specialopspaintball.com/positions/sm.asp"][IMG]http://www.specialopspaintball.com/positions/images/title_sm.gif[/IMG]
                            [/URL][SIZE=2][I]Ние, сме млади ( по душа). Ставаме все повече (луди). Обичаме да се забавляваме. Обичаме пейнтбола. Сами използваме продуктите, който предлагаме и вярваме в тяхното качество. Всички обичаме България и вярваме в уникалността на това място. Обичаме плaнината и морето. Обичаме нощния живот в големите градове. Обичаме да пътуваме. Ние сме ваши приятели. [/I][/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][SIZE=2][I][FONT=Arial][COLOR=#3b96e5][B]We are woodsball : ) [/B][/COLOR][/FONT][/I][/SIZE]

                            Коментар


                            • #15
                              До: Игра в неделя 09.09.2007

                              Марио, факт е, че ме удари след като явно съм си вдигнал пушката, защото аз най-добре от всички знам какво се прави като те ударят - показваш и размахваш пушката, за да те видят всички наоколу и след това с вдигната пушка се изнасяш. Грижата да не те удрят повече е предимно твоя. При втнората засада се разхождахте и ти беше със свалена пушка. Вярон, че отстрани може да изглежда, че са развявате твърде лежерно, за да сте активни играчи, обаче няколко мовека така си ходят и по време на игра. Освен това забравяш, че има и новобранци, които не могат по походката да разберат кой играе и кой не.

                              Има правила и те са безкрайно прости - удареният дава явен знак, че е уцелен, като успоредно с това гледа да е прикрид докато не спре стрелбата по него. Аз правя именно това - свивам се и единственото, което размахвам е пушката, докато преценя, че е безопастно да се покажа целия. След това през цялото време съм с вдигната прушка над рамото.

                              Обаче, който го боли или не иска синки да си сложи броня. Нямо нищо срамно, нито е скъпо. Наример Драго играе с броня под ризата и не се оплаква, че му пречи.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X