Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Игра в неделя 09.09.2007

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Игра в неделя 09.09.2007

    Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
    Пламене, няма унифицирани "горски" правила. Всеки организатор или всяко игрище си има собствени.

    Това, което аз виждам е, че проблемът с вялото указване, че играчът е ударен е много по-сериозен отколкото прекалената стрелба. Да не говорим, че всички се натискате за автоматични спусъци и там какво мазало може да стане...

    И който иска, може да играе с брони. Няма нищо срамно в това.
    Стояне ти май не разбираш, какво искам да кажа...Не се сърдя заради синки или нещо от тоя род, да си ме чул да казвам, че съм целия насинен. Ядосах се не задруго, а затова, че след като извиках 15 пъти убит съм с вдигната пушка още ме стреляха. Никога не съм се повдигал въпроса за това. Някога да съм казвал, че някой ме е стрелял повече??? Дори и момчето, което беше с мен ако искаш питай следващия път да ти каже, колко път извиках и колко топчета отнесох. Как да го обясня това, за да ме разберете незнам. Както ти казах и в неделя, добре признавам за втората случка където ходех със свалена пушка аз съм виновен, но да ме стрелят толкова при положение, че крещях е с супер тъпо. И после кажете, че пак се сърдя...
    [FONT=Arial][COLOR=#3b96e5][SIZE=5][B][URL="http://www.specialopspaintball.com/positions/sm.asp"][IMG]http://www.specialopspaintball.com/positions/images/title_sm.gif[/IMG]
    [/URL][SIZE=2][I]Ние, сме млади ( по душа). Ставаме все повече (луди). Обичаме да се забавляваме. Обичаме пейнтбола. Сами използваме продуктите, който предлагаме и вярваме в тяхното качество. Всички обичаме България и вярваме в уникалността на това място. Обичаме плaнината и морето. Обичаме нощния живот в големите градове. Обичаме да пътуваме. Ние сме ваши приятели. [/I][/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][SIZE=2][I][FONT=Arial][COLOR=#3b96e5][B]We are woodsball : ) [/B][/COLOR][/FONT][/I][/SIZE]

    Коментар


    • #32
      До: Игра в неделя 09.09.2007

      Добре, де. Случват се такива работи. А, я ти ми кажи, защо след като аз се бях изправил в цял ръст с вдигната пушка на рамото ти ме гръмна 2 пъти почти от упор в момента, в който се появи от склона, че след това отнесе и един твой съотборник. Или по-добре аз ще ти кажа - това е битка и всичко е на максимум. Бъди сигурен, че никой не го прави целенасочено.

      Коментар


      • #33
        До: Игра в неделя 09.09.2007

        Тази тема започна безмислено да задълбава. Въпреки че пейнтбола се води екстремен спорт травмите, които противника може да нанесе ако екипировката е на място са минимални и не са дълготрайни. Един некоректен играч може да осакати много повече противник на баскетбол, футбол, а да не говорим за бойните спортове. Лично съм виждал как на баскетболното игрище се чупи нос или човек си чупи ръката понеже са му подложили гръб. За разлика от тези спортове по мое наблюдение повечето играчи идващи на Панчарево са много коректни, така че смятам че тази тема се раздухва излишно. В крайна сметка това не е компютърна игра!
        Друг е въпросът ако някой смята, че го стрелят умишлено, но ако е така нека го уточним! За мен овършутинг става или ако не е ясно че противника е маркиран или ако маркирания мине през огневата линия и особено ако изненадващо се появи пред някой там. Хайде уточнете какво имате предвид: умишлено ли е или не е умишлено?

        Коментар


        • #34
          До: Игра в неделя 09.09.2007

          Първоначално публикуван от mitkos Преглед на мнение
          Тази тема започна безмислено да задълбава. Въпреки че пейнтбола се води екстремен спорт травмите, които противника може да нанесе ако екипировката е на място са минимални и не са дълготрайни. Един некоректен играч може да осакати много повече противник на баскетбол, футбол, а да не говорим за бойните спортове. Лично съм виждал как на баскетболното игрище се чупи нос или човек си чупи ръката понеже са му подложили гръб. За разлика от тези спортове по мое наблюдение повечето играчи идващи на Панчарево са много коректни, така че смятам че тази тема се раздухва излишно. В крайна сметка това не е компютърна игра!
          Друг е въпросът ако някой смята, че го стрелят умишлено, но ако е така нека го уточним! За мен овършутинг става или ако не е ясно че противника е маркиран или ако маркирания мине през огневата линия и особено ако изненадващо се появи пред някой там. Хайде уточнете какво имате предвид: умишлено ли е или не е умишлено?
          Ахаха Митко и ти ги говориш...а като се показа Драго без маска и ако беше стрелнал, не знам дали сега щеше да говориш така...Можеше да стане инцидент нали? Тъй че нашия спорт си е доста опасен. Несъмнено си чел какво ти пише на маркера нали? Невярвам тия дето са го писали, да са си нямали работа...
          [FONT=Arial][COLOR=#3b96e5][SIZE=5][B][URL="http://www.specialopspaintball.com/positions/sm.asp"][IMG]http://www.specialopspaintball.com/positions/images/title_sm.gif[/IMG]
          [/URL][SIZE=2][I]Ние, сме млади ( по душа). Ставаме все повече (луди). Обичаме да се забавляваме. Обичаме пейнтбола. Сами използваме продуктите, който предлагаме и вярваме в тяхното качество. Всички обичаме България и вярваме в уникалността на това място. Обичаме плaнината и морето. Обичаме нощния живот в големите градове. Обичаме да пътуваме. Ние сме ваши приятели. [/I][/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][SIZE=2][I][FONT=Arial][COLOR=#3b96e5][B]We are woodsball : ) [/B][/COLOR][/FONT][/I][/SIZE]

          Коментар


          • #35
            До: Игра в неделя 09.09.2007

            Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
            Добре, де. Случват се такива работи. А, я ти ми кажи, защо след като аз се бях изправил в цял ръст с вдигната пушка на рамото ти ме гръмна 2 пъти почти от упор в момента, в който се появи от склона, че след това отнесе и един твой съотборник. Или по-добре аз ще ти кажа - това е битка и всичко е на максимум. Бъди сигурен, че никой не го прави целенасочено.
            Ми какво да ти кажа, първо казваш, че съм те уцелил от 5м. после, че съм те уцелил "почти от упор" и най - важното огромния брой от 2 топчета. Ако ме бяха уцелил 2 пъти нямаше да го има поста ми.

            пп: И съм абсолютно сигурен, че знаеш защо стрелях обаче понеясни за мен причини сега казваш друго. Приключвам със спора и нека всеки сам за себеси каже кой е прави и кой е крив. Даже може и Плмен да питаш как му беше като, Събин нарочно го "постреля" с е-грипа по главата. Но да щом казваш не съм прав значи е така. Карай важна е играта с нетърпение чакам по следващата неделя.
            [FONT=Arial][COLOR=#3b96e5][SIZE=5][B][URL="http://www.specialopspaintball.com/positions/sm.asp"][IMG]http://www.specialopspaintball.com/positions/images/title_sm.gif[/IMG]
            [/URL][SIZE=2][I]Ние, сме млади ( по душа). Ставаме все повече (луди). Обичаме да се забавляваме. Обичаме пейнтбола. Сами използваме продуктите, който предлагаме и вярваме в тяхното качество. Всички обичаме България и вярваме в уникалността на това място. Обичаме плaнината и морето. Обичаме нощния живот в големите градове. Обичаме да пътуваме. Ние сме ваши приятели. [/I][/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][SIZE=2][I][FONT=Arial][COLOR=#3b96e5][B]We are woodsball : ) [/B][/COLOR][/FONT][/I][/SIZE]

            Коментар


            • #36
              До: Игра в неделя 09.09.2007

              Първоначално публикуван от reynard Преглед на мнение
              Ахаха Митко и ти ги говориш...а като се показа Драго без маска и ако беше стрелнал, не знам дали сега щеше да говориш така...Можеше да стане инцидент нали? Тъй че нашия спорт си е доста опасен. Несъмнено си чел какво ти пише на маркера нали? Невярвам тия дето са го писали, да са си нямали работа...
              Не четеш внимателно! Писал съм, че трудно може да стане травма при наличие на екипировка! Това което ми даваш за пример е все едно да твърдиш, че скачането с бънджи е опасен спорт понеже ако скочиш без ластика може да се утрепеш А относно присмеха в началото на пост ти ... бих предложил аз да се екипирам надлежно за пейнтбол (примерно с маска и тениска) и да те оставя да постреляш половин час по мен докато тичкам насам натам, после ако случайно оживея половин час ще поиграем баскетбол или още по-добре ще наемем ринга във фитнеса на бизнесцентъра и ще се позабавляваме
              Това в рамките на шегата разбира се
              Последно редактирано от mitkos; 12-09-07, 19:01.

              Коментар


              • #37
                До: Игра в неделя 09.09.2007

                Първоначално публикуван от mitkos Преглед на мнение
                Не четеш внимателно! Писал съм, че трудно може да стане травма при наличие на екипировка! Това което ми даваш за пример е все едно да твърдиш, че скачането с бънджи е опасен спорт понеже ако скочиш без ластика може да се утрепеш А относно присмеха в началото на пост ти ... бих предложил аз да се екипирам надлежно за пейнтбол (примерно с маска и тениска) и да те оставя да постреляш половин час по мен докато тичкам насам натам, после ако случайно оживея половин час ще поиграем баскетбол или още по-добре ще наемем ринга във фитнеса на бизнесцентъра и ще се позабавляваме
                Това в рамките на шегата разбира се
                Важи ли и за мен предложението, особенно първата част би ми било интересно
                Ако видите някой да стреля умишлено по убит или пък да го овършутва (няма ли българска дума за това ? ) го обявявайте тук да го ругаем публично и да се почуства неудобно.

                Коментар


                • #38
                  До: Игра в неделя 09.09.2007

                  Айде стига сте се карали за глупости .

                  Феарплея присъства и то не от вчера в неделните игри, така че няма смисъл от караници за това кой колко пъти са го уцелвали, стават грешки и нищо не е нарочно.

                  Ако има такива дето стрелят нарочно само да причиняват болка и да правят мръсно на другите, ще ги заклеймим публично и няма да играем с тях. Просто и ясно.

                  Който го уцелят крещи, вдига ръце и оръжие и се изнася по най бързия начин като гледа да не застава по средата на огъня по възможност (има и такива дето се размотават а после що са ги стреляли), това е дъвкано и предъвквано по 1000 пити а и се казва всеки път в началото на играта. В горския пейнтбол няма възможност съдията ако има такъв да пази с тялото си убитите, така че: " Спасяването на давещите се е проблем на самите давещи" както го е казал Остап Бендер .

                  По логиката на овершутинга трябва да спрем да си слагаме електроника на пушките (щото как ще успее някой да контролира стрелбата като за една секунда изстрелва 15 топчета) и също така Чичките по турнирите какво да вземат да играят с 98-ци а, щото мене докато вдигна ръка един ми вкара 15 топчета в главата.

                  Та спрете с тея теми, смисъл няма и се създава грешна представа, че съм тръгнал не да си показвам оборудването и да се кефа ня играта ами да карам хората да пищят от болка .

                  Тъпо нали.
                  LZ1VWW

                  Коментар


                  • #39
                    До: Игра в неделя 09.09.2007

                    Първоначално публикуван от patrik Преглед на мнение
                    Важи ли и за мен предложението, особенно първата част би ми било интересно
                    Ако видите някой да стреля умишлено по убит или пък да го овършутва (няма ли българска дума за това ? ) го обявявайте тук да го ругаем публично и да се почуства неудобно.
                    Нямаш никакви проблеми Ще изпия едно двойно кафе и няма да ме уцелиш , да не говорим да ме пренатопчиш(БГ думата) Ама незнам защо се дърпаш от втората част

                    Коментар


                    • #40
                      До: Игра в неделя 09.09.2007

                      Първоначално публикуван от mitkos Преглед на мнение
                      Нямаш никакви проблеми Ще изпия едно двойно кафе и няма да ме уцелиш , да не говорим да ме пренатопчиш(БГ думата) Ама незнам защо се дърпаш от втората част
                      А дърпам се, просто ще ми е по интересна първата. Щом трее и втората ще я изпълним. Ако, да ме осакатиш по време на баскетбол, е единствения начин да спра да те пренатопчвам Any fu.... sunday. ОК. Ще викна Жорката да върши мойта работа тогава.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Игра в неделя 09.09.2007

                        Що се ограничавате до баскетбола? И за ринг стана дума. Борба, бокс или ММА?

                        Коментар


                        • #42
                          До: Игра в неделя 09.09.2007

                          Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
                          Що се ограничавате до баскетбола? И за ринг стана дума. Борба, бокс или ММА?
                          Като съчетаваме в Голямата Война пейнтбол с офроуд, що не го съчетаем с бокс, карате?
                          Не че нямаме опит от ръкопашни....

                          Коментар


                          • #43
                            До: Игра в неделя 09.09.2007

                            Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
                            Що се ограничавате до баскетбола? И за ринг стана дума. Борба, бокс или ММА?
                            Супер! Тогава темата за пре-сининга ще ни се вижда детска игра

                            Коментар


                            • #44
                              До: Игра в неделя 09.09.2007

                              Не съм дал "супер" като вариант. Дал съм 3 избора.

                              Коментар


                              • #45
                                До: Игра в неделя 09.09.2007

                                Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer Преглед на мнение
                                Не съм дал "супер" като вариант. Дал съм 3 избора.
                                ММА са лигльовци и имат категории, аз определено съм за правилата на UFC!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X