Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Игра в неделя 15.07.2007

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Игра в неделя 15.07.2007

    Първоначално публикуван от mitkos Преглед на мнение
    ...........
    Аз съм доброволец някоя събота да обиколим горичките около София и да намерим нещо по-безлюдно и достатъчно интересно за игра.
    Веднага ме нави аз също съм доброволец. Ако и другите имат желание за откриване на втори терен бих пообиколил Софията с колело или кола
    за мен идеалния терен би трябвало да има
    1. бърз достъп с кола - все пак идват и хора които не са с джипове и им липсва опит за каране по пресечен терен.
    2. да е достатъчно гориста месността - през лятото със защитната екипировка понякога се свалят доста добре килограми
    3. да има както храсталаци така и достатъчно открити терени, за да има разнообразие при играта. Наличието на някоя и друга изоставена сграда от която са останали само стените е + , говоря от личен опит - преди 2 години играх на Драгалевци където до лифта "Бай Кръстю" една друга фирма организираше горски пейнтбол.
    Ако някой се сеща за подобно място което да е приемливо за всички да сподели, веднага съм готов да отида с фотоапарат до там и да му направя няколко снимки, за да се види от всички доколко е подходящ
    May the Force be with You

    Коментар


    • #17
      До: Игра в неделя 15.07.2007

      При всички случаи по обясними причини първо трябва да чуем мнението по този въпрос на Ober и Patrick.

      Коментар


      • #18
        До: Игра в неделя 15.07.2007

        Лознеската планина - след Герман ...пътя нагоре към Германския манастир. Струва ми се от двете му страни има доста участъци, които според мен отговарят донякъде на описанието на Хан Соло.
        Ако искате, тоя уикенд дето идва, можем да се вдигнем няколко души да огледаме.

        Коментар


        • #19
          До: Игра в неделя 15.07.2007

          Терени има доста, обаче в южната част на София е леш от туристи в почивните дни. Чак до Бистирица е гъмжило. Онзи "горния" терен става, обаче там вече някой хвана кърлеж. Има един интересен терен малко вляво и може да го пробваме другия път. Обаче имайте предвид, е условието е да е близо до София и да се стига лесно. Иначе на северната дъга на околовръстното кви терени има...

          Коментар


          • #20
            До: Игра в неделя 15.07.2007

            Извън темата:
            Обер, защо не внесеш пробно малко гранати и мини да видим, как се играе .... Нещо такова: http://www.anythingxtreme.com/Grenades-C1499.aspx

            Мисля, че ще е забавно
            Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

            Коментар


            • #21
              До: Игра в неделя 15.07.2007

              Няма нужда да внася. В нета има няколко how - to за правене на гранати с подръчни материали. Не е никак сложно, а гранатите са с абсолютно същото качество и ефект на разпръскване на боята, както при оргиналните.

              Коментар


              • #22
                До: Игра в неделя 15.07.2007

                След като владееш технологията направи ми 5бр. ръчни гранати и 5бр. мини. Плащам ги по 5 долара парчето.
                Ако не можеш или не искаш, бъди така добър да запазиш подобни съвети за себе си!
                Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                Коментар


                • #23
                  До: Игра в неделя 15.07.2007

                  Имаме гранати внесени обаче поради високата им цена търсенето е малко и залежаха 1 година и се оказа, че са негодни. Сега си ги държим като мостра
                  Единствения опит да изпробва граната беше на Стефан, който доста усилия положи да си събере собствения отбор на куп, че да ги избие ))))) и гранатата го провали

                  Коментар


                  • #24
                    До: Игра в неделя 15.07.2007

                    Не съм изпробвал лично това чудо, но в pbreview.com не ги хвалят много.
                    Особено модела на Типман: Squad buster
                    http://www.pbreview.com/products/rev...prod=36&page=1

                    F-Bomb (Big Boy) Grenade има малко по-добър рейтинг и явно е по-надеждна.

                    http://www.pbreview.com/products/reviews/3746/

                    Забележете, че говорим за надеждност, а не ефективност
                    Много ме съмнява, че са куци, но и аз бих изпробвал.
                    Най-вече за да видя опулената физиономия на маркираните ;о)) Не че аз няма да съм опулен, ако някой хвърли такова нещо срещу мен.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Игра в неделя 15.07.2007

                      Явно да направиш граната която да е ефективна и също така да не е опасна за хората не е лесна работа..

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X